Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Колись у Землі було два Місяця

  Колись у Землі було два Місяця Наука · lesya · 09.08.2011 14:22

  Нещодавно групі астрономів вдалося виявити, що близько 4,6 мільярда років тому планета Земля мала два Місяця. На сьогоднішній день в науковому світі побутує думка, ніби Місяць утворився в результаті зіткнення Землі з великим небесним тілом - Тейєю (розміри цього тіла дорівнюють розмірам Марса). При цьому зворотний бік Місяця, той, який ми ніколи не бачимо з Землі, суттєво відрізняється від сторони, поверненої до нашої планети. Видима сторона Місяця має переважно рівний рельєф, утворений рівнинами застиглої лави, натомість зворотна сторона його вкрита горами. До того ж, товщина кори супутника з «невидимого» боку на 50 кілометрів перевищує товщину звичної нашому оку сторони, вона також містить набагато більше калію, фосфору та рідкісних елементів.


 • Леді Гага стала схожою на Аль Пачіно

  Леді Гага стала схожою на Аль Пачіно Музика · lesya · 08.08.2011 14:33

  Минулого року знаменита на увесь світ епатажна співачка Леді Гага позувала в образі італійського мачо Джо Кальдерона (це ім'я Гага придумала сама). Тоді зірці вдалося здивувати та ще більше причарувати усіх фанатів її творчості та стилю: люди захоплювалися тим, наскільки співачці до лиця бути хлопчиком, у якого її перетворили майстерний макіяж та зачіска. І ось - та сама історія: знаменитості знову заманулося перевтілитися в чоловіка.


 • У Іспанії відзначили Новий рік

  У Іспанії відзначили Новий рік Цікаві факти · lesya · 08.08.2011 14:24

  Цими днями в іспанській провінції Гранада мешканці невеликого селища Берчулес відзначили… Новий рік.


 • Продукти, які додадуть бадьорості

  Продукти, які додадуть бадьорості Краса і здоров'я · lesya · 08.08.2011 14:20

  Уже давно не секрет, що чашечка міцної кави вранці для багатьох є чи не єдиним способом прокинутися та встати з ліжка. Однак фахівці твердять, що такий спосіб збадьоритися – далеко не найкращий та й, зрештою, не єдиний: відчути приплив енергії допоможуть деякі продукти, які, до того ж, не зашкодять вашому здоров’ю.


 • Гігантська подушка безпеки від Скотта Лева

  Гігантська подушка безпеки від Скотта Лева Нові технології · lesya · 08.08.2011 14:13

  Безперечно, кожному з нас у фільмах або й у житті частенько доводилося спостерігати, як під час пожежі люди зістрибують з вікон палаючих будинків на спеціальні пристосування, завдяки яким і залишаються живими. Найпростішим таким пристосуванням є шматок брезенту, розтягнутий кількома людьми, однак в шоу-бізнесі та кінематографії використовуються складніші і досконаліші пристрої. І найбільший такий пристрій – гігантська "подушка безпеки" на сьогоднішній день використовується для проведення шоу "Cirque du Soleil", яке проходить в Лас-Вегасі.


 • Люди без відбитків пальців

  Люди без відбитків пальців Наука · lesya · 08.08.2011 14:02

  Цими днями група вчених медичного центру Сураські в Тель-Авіві (Tel Aviv Sourasky Medical Center), Ізраїль, вирішила дослідити, чому у деяких людей відсутні відбитки пальців. Виявилося, що причина цього явища криється в рідкісній генетичній мутації.


 • Влияние жестоких игр на психологию ребенка

  Влияние жестоких игр на психологию ребенка Суспільство · kseniya_www · 05.08.2011 21:58

  Влияние игр на ребенка трудно оценить. Во-первых, от начала их создания прошло не так много времени, чтобы определить как они повлияют на психику ребенка через 20-30 лет, когда он станет взрослым человеком.


 • Новости бывают разными

  Новости бывают разными Події у світі · kseniya_www · 05.08.2011 20:51

  Огромное количество информации, выложенной в Интернет или присутствующей в «традиционных» средствах массовой информации, носит ярко выраженный новостной характер. Это явление, безусловно, положительное, потому что позволяет людям узнавать о том, что происходит в окружающем мире — для этого, собственно говоря, и существуют СМИ.


 • Каким должно быть дополнительное образование?

  Каким должно быть дополнительное образование? Освіта · kseniya_www · 05.08.2011 15:01

  Во времена СССР дети могли выбрать любое дополнительное занятие и заниматься этим совершенно бесплатно или за символическую цену. Это музыкальные школы, спортивные секции, бальные танцы, технические кружки – выбор зависел только от желания ребёнка. Сейчас же перед родителями стоит гораздо более серьёзный выбор и остро встаёт вопрос о том, чем занять ребёнка в свободное время.


 • Вчені з'ясували, що насправді потрібне чоловікам

  Вчені з'ясували, що насправді потрібне чоловікам Суспільство · lesya · 05.08.2011 09:53

  Цими днями групі американських учених вдалося з'ясувати, що ж насправді потрібне чоловікам більше, ніж секс. І всупереч поширеному стереотипу виявилося, що поцілунки та обійми для чоловіків набагато важливіші, ніж навіть інтимна близькість з жінкою.


Всього 10392 на 1040 сторінках