Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Вчені виростили штучні сперматозоїди

  Вчені виростили штучні сперматозоїди Медицина · lesya · 10.08.2011 13:58

  Нещодавно групі вчених з університету Кіото під керівництвом професора Мітінорі Сайто вдалося виростити сперматозоїди миші з плюрипотентних стовбурових клітин. Вирощені сперматозоїди дозволили вивести повноцінне мишаче потомство.


 • У Німеччині з'явився автомобіль з емоціями

  У Німеччині з'явився автомобіль з емоціями Авто-мото · lesya · 10.08.2011 13:51

  Цими днями талановитий молодий дизайнер з Німеччини Лукас Рітваге запропонував світові без сумніву цікавий концепт авто з емоціями: цей автомобіль може демонструвати різні емоційні настрої (так, як і людське обличчя): смуток, радість, злість тощо.


 • У батьків з різних міст діти будуть високими

  У батьків з різних міст діти будуть високими Наука · lesya · 10.08.2011 13:47

  Нещодавно вчені виявили вельми цікавий факт: в процесі дослідження їм вдалося з’ясувати, що у батьків, народжених в одному і тому ж місті, частіше народжуються діти середнього та невисокого зросту. Однак якщо батько та мати народилися й виросли далеко один від одного, тоді їхні діти, скоріше за все, виростуть високими.


 • Почему нельзя экономить на стройматериалах?

  Почему нельзя экономить на стройматериалах? Цікаві факти · kseniya_www · 09.08.2011 21:05

  Строительство - одна из отраслей, в которой «экономия денежных средств» просто неприемлема. Почему, спросите вы? Да потому, что, допустим, решили вы сэкономить пару тысяч рублей, например, на брусе, из которого собрались возводить дом. И купили намного дешевле готовый сруб с рук. Привезли на участок, стали собирать и видите, что одно, а вот и другое бревно совершенно сухое и уже рассыпается.


 • П'ять нових способів позбутися зайвої ваги

  П'ять нових способів позбутися зайвої ваги Краса і здоров'я · lesya · 09.08.2011 15:22

  Останнім часом проблема зайвої ваги набуває дедалі більшого поширення та актуальності. Стривожені такою тенденцією, вчені з усього світу намагаються знайти нові способи схуднення. Ось декілька порад, які допоможуть позбутися зайвих кілограмів.


 • Мусульмани, які мешкають на верхніх поверхах висотних будинків, поститимуть довше

  Мусульмани, які мешкають на верхніх поверхах висотних будинків, поститимуть довше Події у світі · lesya · 09.08.2011 15:13

  Нещодавно департамент у справах ісламу та благодійної діяльності Дубая випустив фетву, яка змушує мешканців найвищої будівлі світу – 828-метрового хмарочоса Burj Khalifa - закінчувати піст трохи пізніше, ніж мусульмани, які живуть на нижніх поверхах.


 • У Пізі заборонять "непристойні" сувеніри

  У Пізі заборонять "непристойні" сувеніри Цікаві факти · lesya · 09.08.2011 15:07

  Нещодавно власника однієї крамниці з сувенірами у Пізі оштрафували на 500 євро за те, що він продавав непристойні сувеніри. Так, серед усього розмаїття статуеток та інших дрібниць, які так полюбляють купувати туристи, увагу приковує Падаюча вежа, виготовлена у вигляді фалоса.


 • Самотні жінки надають перевагу одруженим чоловікам

  Самотні жінки надають перевагу одруженим чоловікам Суспільство · lesya · 09.08.2011 14:35

  Нещодавно вчені провели спеціальне дослідження, в процесі якого намагалися з’ясувати, які чоловіки подобаються жінкам. Перш за все вчені у даному дослідженні брали до уваги сімейний стан чоловіків. В експерименті учених взяло участь близько сотні самотніх та заміжніх жінок, яким пропонували переглянути фотографії чоловіків та вибрати із запропонованих варіантів найпривабливіших представників сильної статі. У характеристиці, яка неодмінно супроводжувала фото, вказувався сімейний стан представників сильної статі. Разом з цим деякі чоловіки представлялися жінкам як одруженими, так і самотніми.


 • Таємне інтерв'ю Кеннеді опублікують вже найближчим часом

  Таємне інтерв'ю Кеннеді опублікують вже найближчим часом Події у світі · lesya · 09.08.2011 14:26

  Після смерті чоловіка Жаклін Кеннеді дала секретне двогодинне інтерв'ю - у ньому перша леді США розповіла про зради та подробиці вбивства Джона Кеннеді. Таємні записи Джекі незабаром побачать світ.


 • Колись у Землі було два Місяця

  Колись у Землі було два Місяця Наука · lesya · 09.08.2011 14:22

  Нещодавно групі астрономів вдалося виявити, що близько 4,6 мільярда років тому планета Земля мала два Місяця. На сьогоднішній день в науковому світі побутує думка, ніби Місяць утворився в результаті зіткнення Землі з великим небесним тілом - Тейєю (розміри цього тіла дорівнюють розмірам Марса). При цьому зворотний бік Місяця, той, який ми ніколи не бачимо з Землі, суттєво відрізняється від сторони, поверненої до нашої планети. Видима сторона Місяця має переважно рівний рельєф, утворений рівнинами застиглої лави, натомість зворотна сторона його вкрита горами. До того ж, товщина кори супутника з «невидимого» боку на 50 кілометрів перевищує товщину звичної нашому оку сторони, вона також містить набагато більше калію, фосфору та рідкісних елементів.


Всього 10391 на 1040 сторінках