Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Intel візьме участь у виробництві ультрабуків

  Intel візьме участь у виробництві ультрабуків Нові технології · lesya · 15.08.2011 15:38

  Найбільший у світі виробник мікрочіпів – компанія Intel – у недалекому майбутньому всіляко стимулюватиме виробництво ультратонких ноутбуків. Так, цими днями інвестиційний підрозділ Intel Intel Capital створив фонд у $ 300 млн для фінансування розробки апаратного та програмного забезпечення для ультратонких ноутбуків. За словами менеджера Intel Еріка Рейда, компанія робитиме все для того, щоб ультрабуки стали доступними всім верствам населення. За словами фахівця, з часом ціни на ці пристрої повинні значно знизитися.


 • Глобальна зміна клімату може зробити наш океан смердючим

  Глобальна зміна клімату може зробити наш океан смердючим Екологія · kseniya_www · 13.08.2011 20:31

  З таненням льодовиків, запустинюванням і вимиранням, пов'язаним зі зміною клімату, справедливою буде сказати, що глобальне потепління смердить, у буквальному розумінні цього слова. Так, в той час, як підвищується рівень моря, заволодіваючи лінією берегів у всьому світі, з'являється і знайомий нам запах океану, який є досить особливим і його ні з цим не сплутаєш.


 • Украшаем дом керамикой с магазином Квадрат М.

  Украшаем дом керамикой с магазином Квадрат М. Цікаві факти · kseniya_www · 13.08.2011 20:17

  Трудно сказать точно, когда появилась первая керамическая плитка, однако останки ее датируются двумя тисячелетиями. Археологи утверждают, что первая плитка напоминала мозаику, на нее накладывался целостный рисунок. Плиту использовали при отделке храмов и дворцов. Материал был достаточно дорогим и недоступным для обычного населения.


 • В хорошем офисе хорошо работается

  В хорошем офисе хорошо работается Суспільство · kseniya_www · 13.08.2011 12:56

  Неизменным атрибутом современного бизнеса, кроме фирменного стиля, является также офис – помещение, где все сотрудники работают над общей целью – получением прибыли и продвижением своего предприятия.


 • Развитие мировой гостинничной индустрии

  Развитие мировой гостинничной индустрии Економіка · kseniya_www · 13.08.2011 12:12

  Углубление специализации в сфере гостеприимства сегодня связанное с активным процессом образования корпоративных форм у организации гостиничных предприятий - международных и национальных цепей. Гостиничные цепи - это объединение группы предприятий, которые осуществляют коллективный бизнес и придерживаются в организации бизнеса единственных стандартов, находятся под непосредственным единственным контролем аппарата управления.


 • Украина туристическая: рекламная выдумка или реальность?

  Украина туристическая: рекламная выдумка или реальность? Розваги · kseniya_www · 13.08.2011 11:45

  Сегодня Украина все еще не предоставляет конкурентоспособного туристического продукта. Если качество услуг некоторых баз начинает напоминать европейские, то цены все-равно остаются выше европейских.


 • Экологичная мебель может быть недорогой

  Экологичная мебель может быть недорогой Природа · kseniya_www · 13.08.2011 11:10

  Красивой мебелью в наши дни редко кого удивишь. В любом мебельном супермаркете без труда можно найти себе комплект по карману. Мебельная промышленность выпускает широкий ассортимент мебели, изготовленных как из дерева, так из МДФ, пластика, и других сочетаний материалов.


 • Отчего погибли озерные лягушки?

  Отчего погибли озерные лягушки? Суспільство · kseniya_www · 12.08.2011 19:08

  Буквально на днях в Тверском Ботаническом Саду произошла настоящая трагедия: несколько десятков озерных лягушек, считающихся совершенно уникальными, проживших здесь более ста лет и переживших большую войну, погибли.

  Почему это случилось?


 • Где лучше всего одеть домашнего питомца

  Где лучше всего одеть домашнего питомца Цікаві факти · lesya · 12.08.2011 16:23

  Сегодня ни у кого сомнения не вызовет тот факт, что собака в течение длительного периода сосуществования с человеком стала ей не просто другом, а настоящим членом семьи. Именно поэтому забота о четвероногих любимцах в современном обществе становится с каждым днем ​​актуальнее. А приложить максимум усилий для обеспечения своему домашнему любимцу максимального комфорта побуждает еще и то, что со стремительным развитием новейших технологий и всех отраслей промышленности, у каждого желающего появляется множество возможностей облегчить жизнь братьев наших меньших.


 • Слинги, хипситы - сколько новых слов нужно знать каждой маме

  Слинги, хипситы - сколько новых слов нужно знать каждой маме Суспільство · kseniya_www · 12.08.2011 11:17

  Еще совсем недавно молодые родители очень радовались, что на рынках и на полках магазинов появились большое количество рюкзаков для ношения ребенка. Конечно, для прогулки на то время не было ничего лучшего, ведь спина родителей отдыхала, а ребенок всегда находился на небольшом расстоянии от мамы и наблюдал за миром, который его окружает.


Всього 10392 на 1040 сторінках