Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Украина туристическая: рекламная выдумка или реальность?

  Украина туристическая: рекламная выдумка или реальность? Розваги · kseniya_www · 13.08.2011 11:45

  Сегодня Украина все еще не предоставляет конкурентоспособного туристического продукта. Если качество услуг некоторых баз начинает напоминать европейские, то цены все-равно остаются выше европейских.


 • Экологичная мебель может быть недорогой

  Экологичная мебель может быть недорогой Природа · kseniya_www · 13.08.2011 11:10

  Красивой мебелью в наши дни редко кого удивишь. В любом мебельном супермаркете без труда можно найти себе комплект по карману. Мебельная промышленность выпускает широкий ассортимент мебели, изготовленных как из дерева, так из МДФ, пластика, и других сочетаний материалов.


 • Отчего погибли озерные лягушки?

  Отчего погибли озерные лягушки? Суспільство · kseniya_www · 12.08.2011 19:08

  Буквально на днях в Тверском Ботаническом Саду произошла настоящая трагедия: несколько десятков озерных лягушек, считающихся совершенно уникальными, проживших здесь более ста лет и переживших большую войну, погибли.

  Почему это случилось?


 • Где лучше всего одеть домашнего питомца

  Где лучше всего одеть домашнего питомца Цікаві факти · lesya · 12.08.2011 16:23

  Сегодня ни у кого сомнения не вызовет тот факт, что собака в течение длительного периода сосуществования с человеком стала ей не просто другом, а настоящим членом семьи. Именно поэтому забота о четвероногих любимцах в современном обществе становится с каждым днем ​​актуальнее. А приложить максимум усилий для обеспечения своему домашнему любимцу максимального комфорта побуждает еще и то, что со стремительным развитием новейших технологий и всех отраслей промышленности, у каждого желающего появляется множество возможностей облегчить жизнь братьев наших меньших.


 • Слинги, хипситы - сколько новых слов нужно знать каждой маме

  Слинги, хипситы - сколько новых слов нужно знать каждой маме Суспільство · kseniya_www · 12.08.2011 11:17

  Еще совсем недавно молодые родители очень радовались, что на рынках и на полках магазинов появились большое количество рюкзаков для ношения ребенка. Конечно, для прогулки на то время не было ничего лучшего, ведь спина родителей отдыхала, а ребенок всегда находился на небольшом расстоянии от мамы и наблюдал за миром, который его окружает.


 • У Китаї виготовляють лікарські препарати з мертвих дітей

  У Китаї виготовляють лікарські препарати з мертвих дітей Медицина · lesya · 10.08.2011 14:33

  Цими днями у південнокорейській пресі з’явилася шокуюча звістка: ЗМІ повідомляють, що в Китаї виготовляють лікарські препарати з мертвих дітей. Більше того, журналістам навіть вдалося роздобути зразки пігулок та зняти сюжет про виробництво цих препаратів. Сюжет продемонстрували 6 серпня на телеканалі SBS TV.


 • Вчені виростили штучні сперматозоїди

  Вчені виростили штучні сперматозоїди Медицина · lesya · 10.08.2011 13:58

  Нещодавно групі вчених з університету Кіото під керівництвом професора Мітінорі Сайто вдалося виростити сперматозоїди миші з плюрипотентних стовбурових клітин. Вирощені сперматозоїди дозволили вивести повноцінне мишаче потомство.


 • У Німеччині з'явився автомобіль з емоціями

  У Німеччині з'явився автомобіль з емоціями Авто-мото · lesya · 10.08.2011 13:51

  Цими днями талановитий молодий дизайнер з Німеччини Лукас Рітваге запропонував світові без сумніву цікавий концепт авто з емоціями: цей автомобіль може демонструвати різні емоційні настрої (так, як і людське обличчя): смуток, радість, злість тощо.


 • У батьків з різних міст діти будуть високими

  У батьків з різних міст діти будуть високими Наука · lesya · 10.08.2011 13:47

  Нещодавно вчені виявили вельми цікавий факт: в процесі дослідження їм вдалося з’ясувати, що у батьків, народжених в одному і тому ж місті, частіше народжуються діти середнього та невисокого зросту. Однак якщо батько та мати народилися й виросли далеко один від одного, тоді їхні діти, скоріше за все, виростуть високими.


 • Почему нельзя экономить на стройматериалах?

  Почему нельзя экономить на стройматериалах? Цікаві факти · kseniya_www · 09.08.2011 21:05

  Строительство - одна из отраслей, в которой «экономия денежных средств» просто неприемлема. Почему, спросите вы? Да потому, что, допустим, решили вы сэкономить пару тысяч рублей, например, на брусе, из которого собрались возводить дом. И купили намного дешевле готовый сруб с рук. Привезли на участок, стали собирать и видите, что одно, а вот и другое бревно совершенно сухое и уже рассыпается.


Всього 10377 на 1038 сторінках