Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Мобільні телефони обладнають подушками безпеки

  Мобільні телефони обладнають подушками безпеки Нові технології · lesya · 18.08.2011 14:10

  Цілком ймовірно, що найближчим часом мобільні пристрої матимуть власну систему безпеки. Принцип роботи запропонованої системи безпеки полягає у викиданні стисненим повітрям захисту власне у той момент, коли пристрій ще тільки летить у повітрі. У цьому й полягає принципова відмінність від подушок безпеки в автомобілях, у яких захисний механізм приводиться в дію за долі секунди після зіткнення з перешкодою.


 • Цього літа популярні цукерки з перцем

  Цього літа популярні цукерки з перцем Цікаві факти · lesya · 18.08.2011 13:02

  Цими днями експерти назвали наймодніші тенденції на ринку солодощів. Майстри кулінарної промисловості розповіли, які солодощі користуються найбільшою популярністю цього року. За словами фахівців, наймоднішими цього року вважаються цитрусові смаки, гостро-солодкі поєднання та корисні для здоров'я цукерки. Виробники дедалі частіше додають до солодощів зерно, горіхи та різного роду насіннячка.


 • Вчені в Космосі знайшли намисто

  Вчені в Космосі знайшли намисто Наука · lesya · 18.08.2011 12:56

  Відкрите явище назвали планетарною туманністю. За даними фахівців, близько 10 тис. років тому велика зірка ніби «притягнула» до себе свого компаньйона. Залишки маленької зірки продовжили орбітальний рух навколо великої сусідки, збільшивши цим самим швидкість її обертання. Швидкість обертання гіганта настільки підвищилася, що частина газової оболонки викинулася в космічний простір. Яскраві утворення - скупчення викинутого газу - сформували намисто. Діаметр цього кільця становить близько 12 трлн. миль.


 • Як вибрати взуття?

  Як вибрати взуття? Краса і здоров'я · lesya · 18.08.2011 12:45

  Спеціалісти попереджають, що вибір взуття потребує дуже серйозного підходу. Це й справді так, адже недбало підібрані черевички можуть потягнути за собою цілу низку проблем. Ось, приміром, фахівці вважають, що тривале (більше 2 - 3 годин на день та частіше 2 - 3 разів на тиждень) носіння взуття з підборами висотою понад 5 см перечить фізіології людини і може спричинити проблеми з хребтом.


 • Британці планували зробити з Гітлера жінку

  Британці планували зробити з Гітлера жінку Цікаві факти · lesya · 17.08.2011 13:19

  Нещодавано стало відомо, що Великобританія мала ексцентричний план здобуття перемоги в Другій Світовій війні: британські військові планували перетворити Гітлера на жінку.


 • Опудало Кейт Міддлтон світиться від щастя

  Опудало Кейт Міддлтон світиться від щастя Події у світі · lesya · 17.08.2011 13:15

  Найекзотичнішим експонатом щорічного фестивалю опудал, який традиційно відбувається в Кеттлвеллі, Йоркшир, стала пародія на королівське весілля принца Уїльяма та Кейт Міддлтон. До речі, це популярне шоу супроводжувалося єхидними коментарями у британській пресі.


 • Запахи, які зможуть замінити сіль

  Запахи, які зможуть замінити сіль Краса і здоров'я · lesya · 17.08.2011 13:09

  Медики повідомляють, що добова норма кухонної солі для дорослої людини становить 6-8 грамів солі на день (неповна чайна ложечка). Однак зазвичай людина з'їдає втричі більше. І причина тому - продукти з так званою "прихованою сіллю" - ковбаси, сосиски та фаст-фуд. А для гіпертоніків і сердечників добова норма солі ще нижча. Адже сіль, як відомо, викликає спазми судин, підвищуючи при цьому тиск. Надлишок солоної їжі затримує рідину в організмі, збільшуючи навантаження на нирки та викликаючи набряки.


 • Зачем нужна радионяня?

  Зачем нужна радионяня? Суспільство · kseniya_www · 16.08.2011 18:13

  На сегодняшний день ни один гениальный изобретатель еще не придумал роботов, на попечение которых можно оставлять своих детей, допустим, когда родителям нужно на время отлучиться. Однако устройство, с помощью которого существенно облегчается родителям уход за маленькими детьми, уже существует - это i-няня. Ведь мамы не могут постоянно находиться с малышами, так как у них есть своя домашняя работа, муж и, может быть, старший ребенок, которому тоже нужно уделить чуточку внимания. Именно в такой ситуации, когда мамам необходимо оставить детей в комнате, требуется помощница.


 • Как заработать адены в lineage 2

  Как заработать адены в lineage 2 Розваги · kseniya_www · 16.08.2011 18:01

  Одним из основных вопросов, которым задаются игроки lineage 2, является возможность приобрести игровую валюту – адены. Без них, конечно, никуда и лучше бы их было больше. Опытные игроки могут поделиться советами, как заработать, на форумах.


 • Рейтинг найбожевільніших дієт

  Рейтинг найбожевільніших дієт Краса і здоров'я · lesya · 15.08.2011 17:12

  Цими днями для всіх любителів дієт було складено рейтинг найбожевільніших дієт усіх часів і народів. До цього списку увійшли як популярні та відомі більшості дієти, так і ті, які й справді вражають своєю оригінальністю та безглуздістю. Ось вони:


Всього 10394 на 1040 сторінках