Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Зачем нужна радионяня?

  Зачем нужна радионяня? Суспільство · kseniya_www · 16.08.2011 18:13

  На сегодняшний день ни один гениальный изобретатель еще не придумал роботов, на попечение которых можно оставлять своих детей, допустим, когда родителям нужно на время отлучиться. Однако устройство, с помощью которого существенно облегчается родителям уход за маленькими детьми, уже существует - это i-няня. Ведь мамы не могут постоянно находиться с малышами, так как у них есть своя домашняя работа, муж и, может быть, старший ребенок, которому тоже нужно уделить чуточку внимания. Именно в такой ситуации, когда мамам необходимо оставить детей в комнате, требуется помощница.


 • Как заработать адены в lineage 2

  Как заработать адены в lineage 2 Розваги · kseniya_www · 16.08.2011 18:01

  Одним из основных вопросов, которым задаются игроки lineage 2, является возможность приобрести игровую валюту – адены. Без них, конечно, никуда и лучше бы их было больше. Опытные игроки могут поделиться советами, как заработать, на форумах.


 • Рейтинг найбожевільніших дієт

  Рейтинг найбожевільніших дієт Краса і здоров'я · lesya · 15.08.2011 17:12

  Цими днями для всіх любителів дієт було складено рейтинг найбожевільніших дієт усіх часів і народів. До цього списку увійшли як популярні та відомі більшості дієти, так і ті, які й справді вражають своєю оригінальністю та безглуздістю. Ось вони:


 • Створено алкоголь, від якого нема похмілля

  Створено алкоголь, від якого нема похмілля Медицина · lesya · 15.08.2011 17:04

  В той час, як медики з усього світу вибились із сил, намагаючись довести людству, який шкідливий алкоголь, та розповісти про згубні наслідки вживання спиртних напоїв, південнокорейські вчені продемонстрували кардинально інший підхід до проблеми алкоголю в сучасном суспільстві: замість того, щоб безуспішно твердити всім: «Не пий!», вони спробували знизити негативний вплив алкоголю на організм людини, зробивши його корисним. Вченим вдалося створити корисний алкоголь, наситивши його киснем.


 • Машини-монстри: "Товстий Густав" - одне з найбільших артилерійських знарядь усіх часів і народів

  Машини-монстри: "Товстий Густав" - одне з найбільших артилерійських знарядь усіх часів і народів Авто-мото · lesya · 15.08.2011 15:44

  Всередині 30-х років ХХ століття Адольф Гітлер зіткнувся з серйозною проблемою: шлях йому перегородила французька лінія оборони Мажино. Ця захисна лінія завдовжки 400 кілометрів складається з укріплених бункерів, оборонних споруд, кулеметних гнізд та артилерійських точок. Лінія оборони Мажино, окрім чималої протяжності, забезпечувала глибину оборони в 100 кілометрів.


 • Intel візьме участь у виробництві ультрабуків

  Intel візьме участь у виробництві ультрабуків Нові технології · lesya · 15.08.2011 15:38

  Найбільший у світі виробник мікрочіпів – компанія Intel – у недалекому майбутньому всіляко стимулюватиме виробництво ультратонких ноутбуків. Так, цими днями інвестиційний підрозділ Intel Intel Capital створив фонд у $ 300 млн для фінансування розробки апаратного та програмного забезпечення для ультратонких ноутбуків. За словами менеджера Intel Еріка Рейда, компанія робитиме все для того, щоб ультрабуки стали доступними всім верствам населення. За словами фахівця, з часом ціни на ці пристрої повинні значно знизитися.


 • Глобальна зміна клімату може зробити наш океан смердючим

  Глобальна зміна клімату може зробити наш океан смердючим Екологія · kseniya_www · 13.08.2011 20:31

  З таненням льодовиків, запустинюванням і вимиранням, пов'язаним зі зміною клімату, справедливою буде сказати, що глобальне потепління смердить, у буквальному розумінні цього слова. Так, в той час, як підвищується рівень моря, заволодіваючи лінією берегів у всьому світі, з'являється і знайомий нам запах океану, який є досить особливим і його ні з цим не сплутаєш.


 • Украшаем дом керамикой с магазином Квадрат М.

  Украшаем дом керамикой с магазином Квадрат М. Цікаві факти · kseniya_www · 13.08.2011 20:17

  Трудно сказать точно, когда появилась первая керамическая плитка, однако останки ее датируются двумя тисячелетиями. Археологи утверждают, что первая плитка напоминала мозаику, на нее накладывался целостный рисунок. Плиту использовали при отделке храмов и дворцов. Материал был достаточно дорогим и недоступным для обычного населения.


 • В хорошем офисе хорошо работается

  В хорошем офисе хорошо работается Суспільство · kseniya_www · 13.08.2011 12:56

  Неизменным атрибутом современного бизнеса, кроме фирменного стиля, является также офис – помещение, где все сотрудники работают над общей целью – получением прибыли и продвижением своего предприятия.


 • Развитие мировой гостинничной индустрии

  Развитие мировой гостинничной индустрии Економіка · kseniya_www · 13.08.2011 12:12

  Углубление специализации в сфере гостеприимства сегодня связанное с активным процессом образования корпоративных форм у организации гостиничных предприятий - международных и национальных цепей. Гостиничные цепи - это объединение группы предприятий, которые осуществляют коллективный бизнес и придерживаются в организации бизнеса единственных стандартов, находятся под непосредственным единственным контролем аппарата управления.


Всього 10377 на 1038 сторінках