Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Екологічний дім у формі дзиги збудовано у Франції

  Екологічний дім у формі дзиги збудовано у Франції Нові технології · lesya · 24.08.2011 12:24

  В Альзасі в невеличкому містечку Cosswiller (Франція) створено незвичайний будинок. Чим він незвичайний? Тим, що збудовано його у формі дзиги. Це екологічний проект реального житла, оснащений сонячними панелями. Проект отримав назву "Геліодім" (Heliodome), а його творцем є 54-річний Ерік Вассер. Відомо, що на реалізацію свого проекту Ерік витратив близько двох років.


 • У Німеччині заборонили кнопку "Like"

  У Німеччині заборонили кнопку "Like" Події у світі · lesya · 24.08.2011 12:19

  Кнопка "Like", яка надає користувачам Facebook можливість поділитися контентом, не заходячи на власний акаунт у соціальній мережі, як виявилося, порушує законодавство Німеччини. Про це повідомив журналістам керівник незалежного центру захисту приватності Тіло Вайхерт (Thilo Weichert).


 • В музеї Неаполя сфотографовано привид дівчинки

  В музеї Неаполя сфотографовано привид дівчинки Цікаві факти · lesya · 24.08.2011 12:12

  Цими днями в Археологічному музеї Неаполя вдалося сфотографувати привид дівчинки. Архітектор Оресте Альбарано, який за дорученням міністерства культури Італії керував роботами в музеї, ніколи не вірив у привидів. Однак робітники, які проводили роботи з реконструкції будівлі, почали звертатися до нього з повідомленнями про дивні події, які траплялися в музеї. Ось, приміром, предмети починали рухатися без сторонньої допомоги, мішки з будматеріалами загадково порожніли.


 • Екстазі вилікує рак

  Екстазі вилікує рак Медицина · lesya · 24.08.2011 12:04

  За даними британських фахівців, модифікована форма екстазі може допомогти в боротьбі з лейкемією, лімфомою та іншими формами раку. Відповідне дослідження проводилося групою британських дослідників з Бірмінгемського університету.


 • Як подорожували наші предки по морю?

  Як подорожували наші предки по морю? Культура · lesya · 24.08.2011 11:57

  Вчених уже давно цікавить запитання, чи могли наші далекі предки самостійно подорожувати морями. Адже вони, як виявилося нещодавно, якимось чином допливали з Африки до острова Крит.


 • Найнебезпечніші країни світу

  Найнебезпечніші країни світу Події у світі · lesya · 23.08.2011 18:35

  Цими днями працівники британської компанії Maplecroft опублікували рейтинг країн з високим ступенем можливого тероризму та загрозою терористичних актів. Перше місце в цьому рейтингу дісталося державі Сомалі, яка не має чіткої територіальної цілісності. Розділена на окремі регіони, вона перебуває під впливом ісламістських угрупувань, тісно пов'язаних з терористичною організацією «Аль-Каїда».


 • Спеції знизять шкідливий вплив жирної їжі на організм

  Спеції знизять шкідливий вплив жирної їжі на організм Краса і здоров'я · lesya · 23.08.2011 15:57

  Американські фахівці, опираючись на результати проведного ними дослідження, дійшли вельми цікавого висновку: вони твердять, що приправи, наприклад, куркума та кориця, не лише додадуть вашим стравам смаку та пікантності, але й зменшать негативний вплив жирної їжі на організм. В експерименті, проведеному американськими спеціалістами, взяли участь добровольці у віці від 30 до 65 років.


 • Чорнослив врятує від переломів

  Чорнослив врятує від переломів Медицина · lesya · 23.08.2011 15:36

  Нещодавно вчені з університету штату Флориди (Florida State University), США виявили цікавий метод запобігання переломів та остеопорозу, який особливо знадобиться жінкам постклімактеричного віку. В результаті проведеного дослідження з’ясувалося, що покращити здоров'я кісток можна за допомогою регулярного вживання сушених слив.


 • Сила рукостискання розкаже про сексуальне життя

  Сила рукостискання розкаже про сексуальне життя Цікаві факти · lesya · 23.08.2011 14:59

  В результаті дослідження, проведеного групою нью-йоркських сексологів та соціологів, виявилося, що таке звичне нам рукостискання, на яке в повсякденному житті більшість не звертає анінайменшої уваги, може розповісти дуже багато про сексуальне життя людини. Це правило в більшості стосується чоловіків (можливо, тому, що рукостискання – справа чоловіча, а можливо, з якихось інших, суто біологічних чи генетичних причин).


 • Робот-дегустатор повідає все про вина

  Робот-дегустатор повідає все про вина Нові технології · lesya · 23.08.2011 14:51

  Нещодавно група інженерів у співпраці з біологами, електронниками та програмістами з Лабораторії датчиків і біодатчиків університету Universitat Autonoma de Barcelona запропонували світові робота-дегустатора, який, по суті, є електронним "язиком", призначеним для точного визначення кількості цукру та вмісту різних мікроелементів (полісахаридів, мескаліну та іншої органіки, яка визначає смак вина) у різних сортах найкращих іспанських вин. Чутливість датчиків робота-дегустатора настільки висока, що він уловлює навіть найменші зміни в складі вина, які не піддадуться навіть найкращим людям-дегустаторам.


Всього 10394 на 1040 сторінках