Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Найкомфортнішим для проживання містом світу визнано Мельбурн

  Найкомфортнішим для проживання містом світу визнано Мельбурн Суспільство · lesya · 31.08.2011 16:42

  Цими днями співробітники аналітичної компанії Economist Intelligence Unit черговий раз склали список найкомфортніших для проживання міст світу під назвою Global Liveability Survey. Цього року лідерство отримав австралійський Мельбурн, тоді як канадський Ванкувер, який завойовував першість декілька років поспіль, опинився на третьому місці.


 • Вчені створили куленепробивну шкіру

  Вчені створили куленепробивну шкіру Нові технології · lesya · 31.08.2011 11:42

  Нещодавно група вчених з Нідерландів створила куленепробивну шкіру. Використовуючи досягнення генної інженерії, вчені створили шкіру, настільки міцну, що вона з легкістю стримує кулю невеликого калібру.


 • Фото купе Hyundai Genesis вперше з'явилися в Інтернеті

  Фото купе Hyundai Genesis вперше з'явилися в Інтернеті Авто-мото · lesya · 31.08.2011 11:38

  Цими днями в Інтернеті з'явилися перші фотографії фейсліфтингової версії купе Hyundai Genesis без камуфляжу. Авто сфотографували на заводі Hyundai в Південній Кореї. За попередніми даними, світова прем'єра оновленої моделі відбудеться на Детройтському мотор-шоу в січні наступного року.


 • Вчені відкрили "підземну річку"

  Вчені відкрили "підземну річку" Наука · lesya · 31.08.2011 11:31

  «Підземна річка», яка тече під Амазонкою та про відкриття якої минулого тижня заявляли бразильські геологи, насправді виявилася зовсім не річкою. Про це повідомили вчені, які брали участь в описі цього природного феномену.


 • Плохо, когда тебя окружает много шума.

  Плохо, когда тебя окружает много шума. Суспільство · kseniya_www · 30.08.2011 21:52

  Каждый человек стремится к комфорту. Мы ездим на выходные за город, ищем неподалёку тихие места, где удобно почитать книгу, собраться с мыслями, послушать тишину. Да, именно послушать, поскольку мы живя в мегаполисах, уже настолько привыкли к шуму, что даже не представляем себе тишину. Постоянное шумовое загрязнение (его ещё называют звуковым смогом), приводит к тому, что мы начинает неправильно воспринимать отсутствие шума.


 • Контактные линзы

  Контактные линзы Цікаві факти · kseniya_www · 30.08.2011 21:49

  Проблемы со зрением преследуют человечество с незапамятных времён. И всё это время люди старались любым способом решить проблему. Во время раскопок, в пирамиде фараона Тутанхамона, учёные нашли древнейший прототип современных очков – два коричневатых кусочка стекла, соединённых проволочкой из бронзы. Чуть позже, в Древней Греции, аристократы могли позволить себе улучшить зрение с помощью кусочков хрусталя. Император Рима, Нерон любил наблюдать за поединками гладиаторов сквозь отполированный алмаз.


 • Джейн Фонді підсіла на гормони

  Джейн Фонді підсіла на гормони Краса і здоров'я · lesya · 29.08.2011 17:19

  Вже протягом тривалого часу в усіх викликає подив бездоганна та моложава зовнішність актриси Джейн Фонді, якій уже виповнилося 73. Ця жінка, як не дивно, виглядає куди краще багатьох своїх молодших колег, живе повноцінним сексуальним життям, привертаючи до себе увагу чоловіків.


 • Вчені відкрили алмазну планету

  Вчені відкрили алмазну планету Наука · lesya · 29.08.2011 17:09

  Цими днями групі вчених під керівництвом Метью Бейлса (Matthew Bailes) з Технологічного університету Свінберн в Австралії (Swinburne University of Technology) вдалося відкрити алмазну планету.


 • Створено мотоцикл без керма і сидіння

  Створено мотоцикл без керма і сидіння Авто-мото · lesya · 29.08.2011 17:03

  Цими днями спеціалісти американської компанії Performance Concepts Inc. (PCI) показала світові виріб, на розробку якого витратили близько 10 років. Двоколісний апарат PCI є чимось середнім між скейтбордом, сноубордом, гірським велосипедом та мотоциклом. Апарат отримав назву Motorcrossboard (MXB).


 • Енергія ходи зможе зарядити смартфон

  Енергія ходи зможе зарядити смартфон Нові технології · lesya · 29.08.2011 16:59

  Американські вчені придумали вельми оригінальне застосування тепловій енергії, яку людина витрачає під час ходи. Як виявилося, її цілком достатньо для того, щоб увімкнути невелику лампочку. А винахід двох американських учених дозволить підключати до людей смартфон або ноутбук.


Всього 10392 на 1040 сторінках