Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Вчені відкрили "підземну річку"

  Вчені відкрили "підземну річку" Наука · lesya · 31.08.2011 11:31

  «Підземна річка», яка тече під Амазонкою та про відкриття якої минулого тижня заявляли бразильські геологи, насправді виявилася зовсім не річкою. Про це повідомили вчені, які брали участь в описі цього природного феномену.


 • Плохо, когда тебя окружает много шума.

  Плохо, когда тебя окружает много шума. Суспільство · kseniya_www · 30.08.2011 21:52

  Каждый человек стремится к комфорту. Мы ездим на выходные за город, ищем неподалёку тихие места, где удобно почитать книгу, собраться с мыслями, послушать тишину. Да, именно послушать, поскольку мы живя в мегаполисах, уже настолько привыкли к шуму, что даже не представляем себе тишину. Постоянное шумовое загрязнение (его ещё называют звуковым смогом), приводит к тому, что мы начинает неправильно воспринимать отсутствие шума.


 • Контактные линзы

  Контактные линзы Цікаві факти · kseniya_www · 30.08.2011 21:49

  Проблемы со зрением преследуют человечество с незапамятных времён. И всё это время люди старались любым способом решить проблему. Во время раскопок, в пирамиде фараона Тутанхамона, учёные нашли древнейший прототип современных очков – два коричневатых кусочка стекла, соединённых проволочкой из бронзы. Чуть позже, в Древней Греции, аристократы могли позволить себе улучшить зрение с помощью кусочков хрусталя. Император Рима, Нерон любил наблюдать за поединками гладиаторов сквозь отполированный алмаз.


 • Джейн Фонді підсіла на гормони

  Джейн Фонді підсіла на гормони Краса і здоров'я · lesya · 29.08.2011 17:19

  Вже протягом тривалого часу в усіх викликає подив бездоганна та моложава зовнішність актриси Джейн Фонді, якій уже виповнилося 73. Ця жінка, як не дивно, виглядає куди краще багатьох своїх молодших колег, живе повноцінним сексуальним життям, привертаючи до себе увагу чоловіків.


 • Вчені відкрили алмазну планету

  Вчені відкрили алмазну планету Наука · lesya · 29.08.2011 17:09

  Цими днями групі вчених під керівництвом Метью Бейлса (Matthew Bailes) з Технологічного університету Свінберн в Австралії (Swinburne University of Technology) вдалося відкрити алмазну планету.


 • Створено мотоцикл без керма і сидіння

  Створено мотоцикл без керма і сидіння Авто-мото · lesya · 29.08.2011 17:03

  Цими днями спеціалісти американської компанії Performance Concepts Inc. (PCI) показала світові виріб, на розробку якого витратили близько 10 років. Двоколісний апарат PCI є чимось середнім між скейтбордом, сноубордом, гірським велосипедом та мотоциклом. Апарат отримав назву Motorcrossboard (MXB).


 • Енергія ходи зможе зарядити смартфон

  Енергія ходи зможе зарядити смартфон Нові технології · lesya · 29.08.2011 16:59

  Американські вчені придумали вельми оригінальне застосування тепловій енергії, яку людина витрачає під час ходи. Як виявилося, її цілком достатньо для того, щоб увімкнути невелику лампочку. А винахід двох американських учених дозволить підключати до людей смартфон або ноутбук.


 • Передбачати майбутнє може кожен

  Передбачати майбутнє може кожен Наука · lesya · 29.08.2011 16:53

  Група вчених на чолі з Джеффрі Заксом, який займається вивченням когнітивної нейрофізіології у Вашингтонському університеті в Сент-Луїсі, після проведення серії функціонального МРТ-сканування, виявила в головному мозку зону, яка допомагає людині передбачити найближче майбутнє.


 • Дорога на роботу травмує психіку жінок

  Дорога на роботу травмує психіку жінок Краса і здоров'я · lesya · 29.08.2011 16:47

  Вчені твердять, що сучасним жінкам з психологічної точки зору дуже важко добиратися до роботи. Фахівці дійшли висновку, що дорога на роботу є ще одним пунктом у списку стресових факторів. Натомість на чоловіків дорога до роботи ніяк не впливає, хоча зазвичай і займає більше часу.


 • Короткозорі люди найчастіше народжуються влітку

  Короткозорі люди найчастіше народжуються влітку Медицина · lesya · 29.08.2011 16:43

  Нещодавно вчені з’ясували, що гострота зору може бути пов'язана з місяцем народження. Короткозорість (або міопія) середнього та вищого ступеня, для прикладу, найчастіше зустрічається у народжених влітку, зокрема в червні або липні.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках