Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Как выбрать кофейный аппарат?

  Как выбрать кофейный аппарат? Техніка · lesya · 09.09.2011 13:41

  Вы не можете проснуться утром без чашечки ароматного кофе? Или на работе в офисе одна лишь мысль о дурманящем аромате этого напитка мешает работать? К счастью, Вам не придется следить за шапкой пены, поднимающейся над закипающим в турке напитком или глотать суррогат в виде растворимого кофейного напитка. Так, благодаря достижениям современной бытовой техники даже в офисе, где нет ни плиты, ни времени для варки кофе, пить настоящий напиток с совершенным и изящным вкусом можно.


 • Все прелести отдыха в Валь д'Изере

  Все прелести отдыха в Валь д'Изере Цікаві факти · lesya · 09.09.2011 12:21

  Ни у кого не вызовет сомнения тот факт, что все пылкие любители экстремального отдыха зимой отправятся именно в горы. И не зря: горнолыжные курорты действительно обеспечат Вам отличный отдых: здесь Вы сможете покататься на лыжах на крутых спусках, полюбоваться прекрасными горными пейзажами и насладиться свежим воздухом. А современные горнолыжные курорты Швейцарии, снежной и сдержанной Австрии, горячей горнолыжной Италии и на удивление гламурной в любое время года Франции идеально сочетают в себе экстремальный и насыщенный эмоциями отдых со всеми элементами комфорта современного туризма - согласитесь, прекрасная альтернатива серому и суетном городу. А прекрасные пейзажи горнолыжных трасс на фоне заснеженных вершин гор не оставят равнодушными даже самых отъявленных скептиков.


 • Причина лінощів криється у генах

  Причина лінощів криється у генах Наука · lesya · 09.09.2011 08:57

  Нещодавно вчені виявили вельми цікавий факт: виявляється, що основна причина лінощів криється у генах. Так, результати дослідження, проведеного на гризунах, доводять, що відсутність генів, які відповідають за синтез білка, регулюючого енергобаланс клітини, перетворюють мишей у "ледарів", які не люблять та не можуть довго бігати.


 • Найбільші мотоцикли світу

  Найбільші мотоцикли світу Авто-мото · lesya · 09.09.2011 08:52

  Мотоцикл, споруджений американцем Грегорі Данхемом (Greg Dunham), викликає в очевидців заслужений подив. Цей апарат офіційно визнаний найбільшим мотоциклом світу, він увійшов до Книги світових рекордів Гіннеса.


 • Apple запустить соцмережу для користувачів iPhone та iPad

  Apple запустить соцмережу для користувачів iPhone та iPad Нові технології · lesya · 09.09.2011 08:47

  Стало відомо, що вже в недалекому майбутньому компанія Apple планує запустити соціальну мережу для користувачів iOS. Продукт під назвою Find My Friends вбудовуватимуть в "хмарний" сервіс iCloud, який повинен вийти восени. За даними сайту AppleInsider.com, посилання на соцмережу виявили в HTML-коді майбутнього iCloud.


 • Смартфон від Sony робитиме 3D-знімки

  Смартфон від Sony робитиме 3D-знімки Нові технології · lesya · 09.09.2011 08:41

  Цими днями на виставці IFA у Берліні, Німеччина, компанія Sony представила світові смартфон, основна особливість якого в тому, що він дозволяє робити 3D-знімки. Пристрій повинен з’явитися в продажі вже наступного місяця.


 • У небі над Китаєм помітили НЛО

  У небі над Китаєм помітили НЛО Цікаві факти · lesya · 09.09.2011 08:14

  Цими днями пілот китайської авіакомпанії, який керував рейсом CZ6554, помітив у небі над Шанхаєм гігантське НЛО, про що одразу ж повідомив відповідні служби. Приблизно о 9 годині вечора на висоті 10700 метрів пілот помітив величезний сяючий об’єкт, схожий на бульбашку, який, раптово з’явившися в небі, почав швидко збільшуватися в розмірах.


 • МРТ помогает лечить людей

  МРТ помогает лечить людей Краса і здоров'я · kseniya_www · 07.09.2011 16:58

  МРТ можно назвать процесс, который можно охарактеризовать, как современное, высокоинформативное средство, с помощью которого врачи могут получить изображение человеческих органов. Здесь следует отметить, что компьютерная томография организма подвергает его облучению рентгенами, а магнитно-резонансная - нет.

  Сильное магнитное поле, которое создается в технике для МРТ, приводит к тому, что человеческие атомы и молекулы начинают активнее двигаться. Когда прекращается действие, тогда они вновь замедляются и стают на свое место, а во время этого процесса «выдают» определенный сигнал – резонанс, который и является ответом на магнитное действие.


 • Всевидящее око, или как держать ситуацию под контролем.

  Всевидящее око, или как держать ситуацию под контролем. Цікаві факти · kseniya_www · 07.09.2011 16:54

  Системы видеонаблюдения сейчас используются практически всюду. Достаточно зайти в любой супермаркет, чтобы увидеть их в самих неожиданных местах. Можно понять владельцев таких магазинов, таким образом они стараются уменьшить возможные потери из-за воровства, а также с помощью таких камер осуществляется контроль за сотрудниками.


 • Мешканець Куби заробляє на життя 24 пальцями

  Мешканець Куби заробляє на життя 24 пальцями Цікаві факти · lesya · 07.09.2011 14:36

  Безробітний мешканець Куби вважає свої 24 пальці справжнім подарунком долі, адже саме завдяки їм він заробляє на життя. 12 пальців ніг та 12 пальців рук чоловіка виглядають абсолютно нормальними, а це, за твердженням спеціалістів, є рідкісним явищем для полідактилії. Полідактилія - це відхилення, при якому в людини на руках або ногах розвиваються зайві пальці. Мешканець Куби на ім’я Йонарді Ернандес Гаррідо пишається своїми пальцями, із превеликим задоволенням демонструючи їх туристам та дозволяючи фотографувати власні кінцівки за гроші.


Всього 10394 на 1040 сторінках