Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Причина лінощів криється у генах

  Причина лінощів криється у генах Наука · lesya · 09.09.2011 08:57

  Нещодавно вчені виявили вельми цікавий факт: виявляється, що основна причина лінощів криється у генах. Так, результати дослідження, проведеного на гризунах, доводять, що відсутність генів, які відповідають за синтез білка, регулюючого енергобаланс клітини, перетворюють мишей у "ледарів", які не люблять та не можуть довго бігати.


 • Найбільші мотоцикли світу

  Найбільші мотоцикли світу Авто-мото · lesya · 09.09.2011 08:52

  Мотоцикл, споруджений американцем Грегорі Данхемом (Greg Dunham), викликає в очевидців заслужений подив. Цей апарат офіційно визнаний найбільшим мотоциклом світу, він увійшов до Книги світових рекордів Гіннеса.


 • Apple запустить соцмережу для користувачів iPhone та iPad

  Apple запустить соцмережу для користувачів iPhone та iPad Нові технології · lesya · 09.09.2011 08:47

  Стало відомо, що вже в недалекому майбутньому компанія Apple планує запустити соціальну мережу для користувачів iOS. Продукт під назвою Find My Friends вбудовуватимуть в "хмарний" сервіс iCloud, який повинен вийти восени. За даними сайту AppleInsider.com, посилання на соцмережу виявили в HTML-коді майбутнього iCloud.


 • Смартфон від Sony робитиме 3D-знімки

  Смартфон від Sony робитиме 3D-знімки Нові технології · lesya · 09.09.2011 08:41

  Цими днями на виставці IFA у Берліні, Німеччина, компанія Sony представила світові смартфон, основна особливість якого в тому, що він дозволяє робити 3D-знімки. Пристрій повинен з’явитися в продажі вже наступного місяця.


 • У небі над Китаєм помітили НЛО

  У небі над Китаєм помітили НЛО Цікаві факти · lesya · 09.09.2011 08:14

  Цими днями пілот китайської авіакомпанії, який керував рейсом CZ6554, помітив у небі над Шанхаєм гігантське НЛО, про що одразу ж повідомив відповідні служби. Приблизно о 9 годині вечора на висоті 10700 метрів пілот помітив величезний сяючий об’єкт, схожий на бульбашку, який, раптово з’явившися в небі, почав швидко збільшуватися в розмірах.


 • МРТ помогает лечить людей

  МРТ помогает лечить людей Краса і здоров'я · kseniya_www · 07.09.2011 16:58

  МРТ можно назвать процесс, который можно охарактеризовать, как современное, высокоинформативное средство, с помощью которого врачи могут получить изображение человеческих органов. Здесь следует отметить, что компьютерная томография организма подвергает его облучению рентгенами, а магнитно-резонансная - нет.

  Сильное магнитное поле, которое создается в технике для МРТ, приводит к тому, что человеческие атомы и молекулы начинают активнее двигаться. Когда прекращается действие, тогда они вновь замедляются и стают на свое место, а во время этого процесса «выдают» определенный сигнал – резонанс, который и является ответом на магнитное действие.


 • Всевидящее око, или как держать ситуацию под контролем.

  Всевидящее око, или как держать ситуацию под контролем. Цікаві факти · kseniya_www · 07.09.2011 16:54

  Системы видеонаблюдения сейчас используются практически всюду. Достаточно зайти в любой супермаркет, чтобы увидеть их в самих неожиданных местах. Можно понять владельцев таких магазинов, таким образом они стараются уменьшить возможные потери из-за воровства, а также с помощью таких камер осуществляется контроль за сотрудниками.


 • Мешканець Куби заробляє на життя 24 пальцями

  Мешканець Куби заробляє на життя 24 пальцями Цікаві факти · lesya · 07.09.2011 14:36

  Безробітний мешканець Куби вважає свої 24 пальці справжнім подарунком долі, адже саме завдяки їм він заробляє на життя. 12 пальців ніг та 12 пальців рук чоловіка виглядають абсолютно нормальними, а це, за твердженням спеціалістів, є рідкісним явищем для полідактилії. Полідактилія - це відхилення, при якому в людини на руках або ногах розвиваються зайві пальці. Мешканець Куби на ім’я Йонарді Ернандес Гаррідо пишається своїми пальцями, із превеликим задоволенням демонструючи їх туристам та дозволяючи фотографувати власні кінцівки за гроші.


 • Натяжные потолки Киев

  Натяжные потолки Киев Цікаві факти · kseniya_www · 06.09.2011 22:34

  Компания Строй-Сервис на украинском рынке более 6-ти лет и является лидером в секторе элитных и эксклюзивных материалов и сервиса. Французские натяжные потолки от Строй-Сервис — это престижные материалы, совершенство исполнения, сочетание инновационного и классического дизайна, комфорт и безопасность. Натяжной потолок — это продукт, имеющий уникальными техническими свойствами, элитный элемент интерьера и показатель престижа.


 • Китайці планують захопити астероїд

  Китайці планують захопити астероїд Наука · lesya · 06.09.2011 18:17

  Група китайських учених з Університету Цінхуа вже найближчим часом планують притягти космічний об'єкт до Землі з метою видобутку корисних копалин.


Всього 10392 на 1040 сторінках