Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Битва между Ниссанам и Тойотой

  Битва между Ниссанам и Тойотой Авто-мото · kseniya_www · 22.09.2011 12:21

  В спортивном центре «Сорочаны» постоянно проходят чемпионаты по дрифту - «Формула Дрифт». Это одно из самых известных соревнований среди мастеров, которые умеют управлять своими автомобилями в условиях экстремальных заносов. В последнем чемпионате принимало участие 35 заявленных дрифтеров, и не только из России. Первым во всей веренице участвующих автомобилей был ниссан GT-R.


 • Дополнительный заработок для поваров – кулинарные блоги

  Дополнительный заработок для поваров – кулинарные блоги Цікаві факти · kseniya_www · 22.09.2011 11:51

  Почему бы не вести блог, относящийся к профессиональной деятельности и получать от своей специальности дополнительный доход? В США и Европе большинство специалистов различных профессий задают себе именно такой вопрос и заводят личные дневники, начинают продвижение сайта в интернете, размещают рекламу ресторанов и кафе и получают с этого дополнительный заработок. Наиболее многочисленная группа профессиональных блогов – это дневники, посвященные кулинарии. Удивительно, но повара оказались самыми активными блогерами. В СНГ пока ситуация совсем иная.


 • Семь чудес центральной Америки

  Семь чудес центральной Америки Цікаві факти · kseniya_www · 19.09.2011 20:13

  Составлен список самых удивительных мест в этом регионе, которые не стоит пропускать путешественникам, решившим отправится в Центральную Америку.


 • Шерлок Холмс повертається на екрани

  Шерлок Холмс повертається на екрани Кіно · lesya · 19.09.2011 20:07

  Ігор Петренко зіграє легендарного детектива Шерлока Холмса, який незабаром знову з’явиться на екранах. Так, стало відомо, що Андрій Кавун, автор "Полювання на піранью" та творець "Кандагара", на замовлення компанії "Централ Партнершип" зніме нову, 16-серійну версію "Шерлока Холмса". Головні ролі виконають Ігор Петренко (Холмс), Андрій Панін (Ватсон) та Михайло Боярський (Лестрейд).


 • Найнебезпечніші знаменитості в Інтернеті

  Найнебезпечніші знаменитості в Інтернеті Цікаві факти · lesya · 19.09.2011 19:58

  Цими днями працівники компанії-розробника антивірусного програмного забезпечення McAfee склали рейтинг знаменитостей, чиї імена найчастіше використовують мережеві зловмисники та хакери. В результаті супермодель і телеведуча Хайді Клум була названа найнебезпечнішою знаменитістю в інтернеті – вона «заражає» комп'ютери вірусами і шкідливими програмами. За словами фахівців, в одному випадку з десяти пошук інформації про колишнього ангела Victoria's Secret загрожує потраплянням на шкідливий сайт з шпигунськими програмами, спамом, фішингом та іншими вірусами, призначеними для крадіжки особистої інформації.


 • Вчені виявили ген оптимізму

  Вчені виявили ген оптимізму Медицина · lesya · 19.09.2011 19:51

  Нещодавно вчені виявили, що психічна здатність людини протистояти різним стресовим ситуаціям безпосередньо залежить від того, який варіант гена окситоцинового рецептора у неї наявний від народження.


 • Сміх знеболює та надає можливість встановлювати зв'язки з оточуючими

  Сміх знеболює та надає можливість встановлювати зв'язки з оточуючими Наука · lesya · 19.09.2011 19:44

  Нещодавно вчені виявили, що сміх дає можливість людям легше переносити біль, дозволяючи налагоджувати зв'язки з оточуючими.


 • Найгучніші наукові скандали

  Найгучніші наукові скандали Наука · lesya · 19.09.2011 19:16

  Висока наука, як і повсякденне життя, сповнена найрізноманітніших скандальних історій. Однак, ясна річ, наукові скандали набувають глобальнішого відтінку.


 • Цветочный Интернет-магазин – цветы и цены просто загляденье!

  Цветочный Интернет-магазин – цветы и цены просто загляденье! Цікаві факти · kseniya_www · 16.09.2011 15:25

  Праздничный день настал. Не важно – день рождения это, свадьба, юбилей или корпоративный праздник, – любое торжество заслуживает быть идеальным. Подарки куплены, тщательно продуман гардероб. Стоп-стоп… Кажется, что-то забыли! Что-то, без чего ни один праздник просто немыслим. Букет – оригинальный и изысканный, который украсит собой любое праздничное событие в жизни. Цветы – это подходящий подарок для торжества любого масштаба и тематики.


 • Записку, написану Селінджером, продадуть за 50 000$

  Записку, написану Селінджером, продадуть за 50 000$ Культура · lesya · 16.09.2011 14:04

  Вже найближчим часом невідомі зі штату Невада планують продати записку, написану знаменитим американським письменником Джеромом Девідом Селінджером (1919-2010). Незважаючи на те, що записка містить мінімальну кількість інформації (складається вона з одного лише речення), запросили за неї чимало - 50 тисяч доларів.


Всього 10393 на 1040 сторінках