Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • В Англії вручено премію найкориснішому мультфільму

  В Англії вручено премію найкориснішому мультфільму Цікаві факти · lesya · 23.09.2011 16:02

  Мультфільм «Скубі-Ду» визнано найкориснішим з усіх дитячих програм англійського телебачення. Цими днями експерти склали рейтинг дитячих мультфільмів з точки зору рівня їхнього корисного впливу на юних глядачів. Загалом спеціалісти витратили близько 200 годин на перегляд ефіру дитячих каналів. У ході аналізу вони намагалися підрахувати, як часто у мультфільмах демонструвалася фізична активність.


 • Кожен сьомий мешканець нашої планети жодного разу не відвідував лікаря

  Кожен сьомий мешканець нашої планети жодного разу не відвідував лікаря Суспільство · lesya · 23.09.2011 15:57

  Експерти твердять, що кожен сьомий мешканець нашої планети ні разу в житті не відвідував лікаря. А все тому, що уряди багатьох країн воліють витрачати гроші на амбітні проекти, а не на необхідну підготовку медперсоналу.


 • Кто на свете всех милее

  Кто на свете всех милее Цікаві факти · kseniya_www · 22.09.2011 18:55

  Социологи из Великобритании провели опрос, чтобы выучить самые распространенные представления людей по поводу того, какая нация считается красивейшей. По мнению респондентов, наиболее привлекательными людьми в мире являются американцы


 • Газель: ефективна перевозка для бізнесу

  Газель: ефективна перевозка для бізнесу Авто-мото · kseniya_www · 22.09.2011 17:58

  Щоб забезпечити доставку вантажів, що вимагають особливих умов зберігання, потрібні спеціальні транспортні засоби. Рефрижератор Газель дозволяє забезпечити стабільний температурний режим і перевозити будь-які товари (у тому числі продукти харчування) без ризику їх псування.


 • Хетчбек Skoda Octavia RS разогнался до 323 километров в час

  Хетчбек Skoda Octavia RS разогнался до 323 километров в час Авто-мото · kseniya_www · 22.09.2011 17:19

  Так на "Неделе скорости", которая происходила на высушенном озере Бонневиль в США, штат ЮТА, хетчбек Skoda Octavia RS впервые за историю этой марки было названо самой быстрой "Шкодой".


 • Лікування безпліддя

  Лікування безпліддя Авто-мото · kseniya_www · 22.09.2011 17:07

  На жаль, безпліддя у наш час не лише частішає, але і молодіє. Лікарі зв'язують це з раннім початком статевого життя, великою кількістю інфекцій, що передаються статевим шляхом, частенько не лікованих. Безпліддя буває первинне і вторинне. Діагноз первинного безпліддя ставиться у тому випадку, якщо у жінки ніколи не було вагітності. Вторинне припускає наявність вагітності у минулому.


 • Автоматизация производства - залог успеха и стабильности

  Автоматизация производства - залог успеха и стабильности Техніка · kseniya_www · 22.09.2011 17:03

  Автоматизация каждого предприятия осуществляется с целью уменьшения расходов, уменьшения цены на производство продукции и как следствие увеличения спроса и прибыли.


 • Как найти богатого клиента?

  Как найти богатого клиента? Суспільство · kseniya_www · 22.09.2011 16:51

  Каждая рекламная компания знает, что на всей товар есть свой купец. Если вы продаете рефераты - вам рекламироваться в учебных заведениях, общежитиях, или на бигбордах вблизи институтов. Если вы продаете элитные товары - реклама должна размещаться в местах, где концентрация богатых людей наибольшая.


 • Третина американців не вміє готувати

  Третина американців не вміє готувати Авто-мото · lesya · 22.09.2011 16:07

  Нещодавно спеціалісти компанії «Bosch Appliances» провели вельми цікаве опитування, у якому взяли участь здебільшого представники середнього класу американського суспільства. В результаті опитування виявилося, що майже третина американців (28%) не вміє готувати. Цікавим є те, що при цьому ніколи не готують тільки 7% мешканців США, решта ж готують, не вміючи, як треба, цього робити.


 • "Арія" знайшла нового вокаліста

  "Арія" знайшла нового вокаліста Музика · lesya · 22.09.2011 16:01

  Одна з найперших російських рок-груп – знаменита «Арія» - не перестає змінюватися – цього разу чергові зміни торкнулися, однак, не музики чи стилю, а вокаліста. Так, цими днями офіційний сайт групи повідомив, що новим вокалістом групи з 26-річною історією став музикант Михайло Житняков – він прийшов на зміну Артурові Беркуту, який покинув проект незадовго до цього.


Всього 10394 на 1040 сторінках