Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Лікування безпліддя

  Лікування безпліддя Авто-мото · kseniya_www · 22.09.2011 17:07

  На жаль, безпліддя у наш час не лише частішає, але і молодіє. Лікарі зв'язують це з раннім початком статевого життя, великою кількістю інфекцій, що передаються статевим шляхом, частенько не лікованих. Безпліддя буває первинне і вторинне. Діагноз первинного безпліддя ставиться у тому випадку, якщо у жінки ніколи не було вагітності. Вторинне припускає наявність вагітності у минулому.


 • Автоматизация производства - залог успеха и стабильности

  Автоматизация производства - залог успеха и стабильности Техніка · kseniya_www · 22.09.2011 17:03

  Автоматизация каждого предприятия осуществляется с целью уменьшения расходов, уменьшения цены на производство продукции и как следствие увеличения спроса и прибыли.


 • Как найти богатого клиента?

  Как найти богатого клиента? Суспільство · kseniya_www · 22.09.2011 16:51

  Каждая рекламная компания знает, что на всей товар есть свой купец. Если вы продаете рефераты - вам рекламироваться в учебных заведениях, общежитиях, или на бигбордах вблизи институтов. Если вы продаете элитные товары - реклама должна размещаться в местах, где концентрация богатых людей наибольшая.


 • Третина американців не вміє готувати

  Третина американців не вміє готувати Авто-мото · lesya · 22.09.2011 16:07

  Нещодавно спеціалісти компанії «Bosch Appliances» провели вельми цікаве опитування, у якому взяли участь здебільшого представники середнього класу американського суспільства. В результаті опитування виявилося, що майже третина американців (28%) не вміє готувати. Цікавим є те, що при цьому ніколи не готують тільки 7% мешканців США, решта ж готують, не вміючи, як треба, цього робити.


 • "Арія" знайшла нового вокаліста

  "Арія" знайшла нового вокаліста Музика · lesya · 22.09.2011 16:01

  Одна з найперших російських рок-груп – знаменита «Арія» - не перестає змінюватися – цього разу чергові зміни торкнулися, однак, не музики чи стилю, а вокаліста. Так, цими днями офіційний сайт групи повідомив, що новим вокалістом групи з 26-річною історією став музикант Михайло Житняков – він прийшов на зміну Артурові Беркуту, який покинув проект незадовго до цього.


 • Американка з шестиметровими нігтями занесена до Книги рекордів Гіннеса

  Американка з шестиметровими нігтями занесена до Книги рекордів Гіннеса Цікаві факти · lesya · 22.09.2011 15:57

  Мешканка США, виростивши нігті завдовжки шість метрів потрапила до «Книги рекордів Гіннеса». Повідомляється, що жінка не стригла нігті на руках протягом цілих 18 років.


 • Битва между Ниссанам и Тойотой

  Битва между Ниссанам и Тойотой Авто-мото · kseniya_www · 22.09.2011 12:21

  В спортивном центре «Сорочаны» постоянно проходят чемпионаты по дрифту - «Формула Дрифт». Это одно из самых известных соревнований среди мастеров, которые умеют управлять своими автомобилями в условиях экстремальных заносов. В последнем чемпионате принимало участие 35 заявленных дрифтеров, и не только из России. Первым во всей веренице участвующих автомобилей был ниссан GT-R.


 • Дополнительный заработок для поваров – кулинарные блоги

  Дополнительный заработок для поваров – кулинарные блоги Цікаві факти · kseniya_www · 22.09.2011 11:51

  Почему бы не вести блог, относящийся к профессиональной деятельности и получать от своей специальности дополнительный доход? В США и Европе большинство специалистов различных профессий задают себе именно такой вопрос и заводят личные дневники, начинают продвижение сайта в интернете, размещают рекламу ресторанов и кафе и получают с этого дополнительный заработок. Наиболее многочисленная группа профессиональных блогов – это дневники, посвященные кулинарии. Удивительно, но повара оказались самыми активными блогерами. В СНГ пока ситуация совсем иная.


 • Семь чудес центральной Америки

  Семь чудес центральной Америки Цікаві факти · kseniya_www · 19.09.2011 20:13

  Составлен список самых удивительных мест в этом регионе, которые не стоит пропускать путешественникам, решившим отправится в Центральную Америку.


 • Шерлок Холмс повертається на екрани

  Шерлок Холмс повертається на екрани Кіно · lesya · 19.09.2011 20:07

  Ігор Петренко зіграє легендарного детектива Шерлока Холмса, який незабаром знову з’явиться на екранах. Так, стало відомо, що Андрій Кавун, автор "Полювання на піранью" та творець "Кандагара", на замовлення компанії "Централ Партнершип" зніме нову, 16-серійну версію "Шерлока Холмса". Головні ролі виконають Ігор Петренко (Холмс), Андрій Панін (Ватсон) та Михайло Боярський (Лестрейд).


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках