Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • В Японії продемонстрували 200-дюймовий екран 3D

  В Японії продемонстрували 200-дюймовий екран 3D Нові технології · lesya · 11.11.2011 11:36

  Цими днями компанія NICT у співробітництві з компанією JVC Kenwood розробила 200-дюймовий авто-стереоскопічний Full HD 3D екран, який показуватиме зображення з 57 різних точок зору. Таким чином людина, яка проходить мимо такого екрану, може, приміром, заглянути, що заховане за кутом, або ж побачити, що знаходиться за тим чи іншим об'єктом. Водночас люди, які дивляться на екран з різних позицій, бачитимуть один і той же об’єкт з різних ракурсів.


 • Вчені з'ясували, чому жінки після сексу закохуються, а чоловіки сплять

  Вчені з'ясували, чому жінки після сексу закохуються, а чоловіки сплять Цікаві факти · lesya · 11.11.2011 08:10

  Нещодавно вчені з Університету Рутгерс у Нью-Джерсі вирішили з’ясувати, що ж відбувається в головному мозку людини під час занять сексом. На першому етапі експерименту вчені сканували мозок жінок під час оргазму, з’ясувавши, які саме частини головного мозку активуються в залежності від того, які частини тіла збуджуються.


 • Відсутність Сонця викликає галюцинації

  Відсутність Сонця викликає галюцинації Наука · lesya · 11.11.2011 00:23

  Нещодавно вчені встановили, що надто низький рівень вітаміну D в організмі може бути причиною різноманітних психічних розладів, серед яких - марення і галюцинації. Окрім того, нестача цього вітаміну може стати передумовою розвитку депресії. Отож у даному контексті психіатри радять додатково тестувати людей з недоліком вітаміну D на стан душевного здоров'я.


 • Чому Римська республіка стала імперією?

  Чому Римська республіка стала імперією? Наука · lesya · 10.11.2011 21:50

  Як відомо з історії, у 49 році до н. е. Юлій Цезар перейшов Рубікон (невеличку річку на півночі Італії) і, захопивши Рим, з легкістю розправився з суперниками та заклав основи монархії. Природно, тут виникає запитання: що ж сталося з Римською республікою, з тими громадськими інститутами, які протягом століть керували перетворенням скромного латинського поселення в непереможну середземноморську метрополію? Чому сталося так, що якийсь собі там Цезар (так само, як Сулла до нього і Август – після нього) отримав у своє розпорядження фактично особисту армію? І чому республіканські легіони вирішили служити одній людині, а не сенату або ж цілому народу?


 • Чадний газ заспокоює мешканців мегаполісів

  Чадний газ заспокоює мешканців мегаполісів Екологія · lesya · 10.11.2011 19:50

  Нещодавно група вчених в рамках вивчення впливу стрес-факторів навколишнього середовища на людський організм виявила, що вдихання невеликої кількості чадного газу здійснює наркотичний вплив на мешканців мегаполісів. Водночас така невелика доза чадного газу допомагає їм впоратися зі щоденним стресом.


 • Сюжет фільму "Зараження" може стати реальністю

  Сюжет фільму "Зараження" може стати реальністю Медицина · lesya · 10.11.2011 17:30

  Вчені, опираючись на результати проведених нещодавно досліджень, ще раз впевнилися, що сюжет популярного фільму "Зараження" з високою ймовірністю може стати реальністю. У фільмі описуються наступні події: смертельний вірус завозиться у США разом з туристом із Гонконгу. Сотні вчених з усіх кінців світу намагаються отримати його код і вакцину, та все марно. До речі, епідемія незвіданого вірусу - один із найулюбленіших голлівудських сюжетів.


 • У світі з'являться нації холостяків

  У світі з'являться нації холостяків Суспільство · lesya · 10.11.2011 15:50

  За статистикою, останнім часом у світі народжується рекордно низька кількість жінок. Демографи б'ють на сполох – вже в найближчому майбутньому на планеті з'являться цілі «нації холостяків».


 • Міста, які варто відвідати у 2012

  Міста, які варто відвідати у 2012 Розваги · lesya · 10.11.2011 13:20

  Цими днями путівник Lonely Planet опублікував список міст, рекомендованих для відвідування туристам у наступному році. За словами експертів, саме ці міста зможуть приємно здивувати та порадувати відвідувачів, надаючи можливість чудово відпочити як людям самотнім, так і цілим сім’ям, чи, приміром, закоханим парам. Отож, почнемо.


 • Новости евро-2012

  Новости евро-2012 Спорт · kseniya_www · 10.11.2011 11:22

  11 ноября пройдут первые отборочные турниры Евро 2012. Турция принимает на своем поле команду Хорватии. Сборная Португалии поедет играть в Сараево. В стыковых матчах отборочного чемпионата европейские бразильцы два раза выиграли у Боснии и Герцеговины с однаковым счетом 1:0.


 • Цікаві факти про Ейфелеву вежу

  Цікаві факти про Ейфелеву вежу Цікаві факти · lesya · 10.11.2011 10:55

  Одна з найвідоміших архітектурних пам'яток Парижа – знаменита Ейфелева вежа – викликає подив та захоплення чи не у всіх. Однак мало кому відомі окремі факти, пов’язані з цим всесвітньо відомим символом Франції.


Всього 10394 на 1040 сторінках