Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Секс - запорука щасливого шлюбу

  Секс - запорука щасливого шлюбу Суспільство · lesya · 23.11.2011 10:32

  Не секрет, що багато сучасних вчених протягом тривалого часу намагаються з’ясувати, в чому ж секрет щасливого шлюбу. Так, іноді люди, які, здавалося б, зовсім не підходять одне одному, різняться за соціальним статусом, загальноприйнятими параметрами краси, матеріальним становищем тощо, можуть роками жити разом, продовжуючи кохати та поважати одне одного. Та буває й навпаки: люди, які ніби створені один для одного, вже через якийсь рік спільного життя розлучаються, поливаючи одне одного брудом.


 • Чи можна спати на заході сонця?

  Чи можна спати на заході сонця? Краса і здоров'я · lesya · 22.11.2011 22:57

  Літні люди чомусь завжди радять нам не лягати спати на заході сонця. І хоча їхні твердження дуже часто не мають під собою анінайменшого наукового підґрунтя, вони більше, ніж упевнені, що після такого сну обов’язково розболиться голова, людина відчуватиме нездужання. Та й, зрештою, ті особи, які нехтують цими порадами, врешті-решт зізнаються, що після такого сну відчувають млявість та повне нездужання. Окрім того, у народі побутує повір’я, ніби призахідне сонце висмоктує енергію зі сплячої людини. І будь-які розмови про те, що саме в такому режимі відбувається очищення організму, не витримують ніякої критики. Та й, зрештою, зв'язок з місячними циклами, приливами і відливами годиться виключно для легковірних.


 • Модний дім Valentino відкриє власний віртуальний музей

  Модний дім Valentino відкриє власний віртуальний музей Цікаві факти · lesya · 22.11.2011 20:25

  Цими днями знаменитий дизайнер Валентино Гаравані разом зі своїм бізнес-партнером Джанкарло Джамметті запустили доволі незвичайний інтернет-проект - віртуальний музей Valentino. Повідомляється, що музей буде доступним у вигляді додатку для робочого столу.


 • Майбутнє обіцяє електронний секс та нескінченний оргазм

  Майбутнє обіцяє електронний секс та нескінченний оргазм Нові технології · lesya · 22.11.2011 17:50

  Ні в кого не викличе сумніву той факт, що сучасні технології проникли практично в усі сфери людського життя. І, як виявилося, секс не став тут винятком. За твердженням фахівців, уже через якихось 20 років зникне потреба займатися сексом для того, щоб відчути оргазм чи насолодитися іншими приємними відчуттями, які дарує цей процес. Так, вже зовсім скоро мікросхеми, які вкриватимуть все ваше тіло, запишуть найдрібніші сигнали нервової системи та дозволять переживати одні й ті ж емоції та відчуття знову й знову.


 • Вчені пояснили феномен "дверного отвору"

  Вчені пояснили феномен "дверного отвору" Наука · lesya · 22.11.2011 15:15

  Нещодавно група дослідників з американського університету Нотр-Дам, розташованого в місті Саут-Бенд, штат Індіана, в рамках спеціального дослідження проаналізувала «проблему дверного отвору». Вченим вдалося знайти пояснення тому, чому частенько ми вмить забуваємо, для чого пішли в іншу кімнату, кухню або ж у ванну, та ніяк не можемо пригадати, що нам тут було потрібно.


 • Рівень IQ визначає схильність до вживання наркотиків

  Рівень IQ визначає схильність до вживання наркотиків Медицина · lesya · 22.11.2011 12:27

  Нещодавно вчені виявили, що кмітливі та розвинені діти більше схильні до вживання наркотиків, ніж їхні не такі розумні ровесники. Дослідження проводилося під керівництвом Джеймса Уайта з Кардіфського Університету в рамках всесвітньої програми боротьби з наркотиками. У дослідженні взяло участь близько 8 тисяч осіб, а тривало воно з 1970-років.


 • Скиглії роблять світ кращим

  Скиглії роблять світ кращим Суспільство · lesya · 22.11.2011 09:58

  Уже давно не секрет, що більшість людей, як правило, не любить скигліїв. Однак, як виявилося, дарма. Нещодавно американські психологи з’ясували, що скиглії надають всім нам неоціненну послугу, першими помічаючи ті проблеми, які потребують негайного рішення.


 • Вчені розкрили таємницю найзагадковіших гір планети

  Вчені розкрили таємницю найзагадковіших гір планети Природа · lesya · 21.11.2011 18:25

  Цими днями групі фахівців із семи країн світу вдалося розкрити таємницю утворення гір Гамбурцева - ланцюгів підлідних гір, які на сьогоднішній день з точки зору геології вважаються одним із найзагадковіших регіонів планети.


 • Найрозкішніші авіакомпанії світу

  Найрозкішніші авіакомпанії світу Нові технології · lesya · 21.11.2011 14:55

  Цими днями експерти склали рейтинг авіакомпаній, які надають luxury-послуги пасажирам бізнес-класу. На першому місці опинилася гонконгська авіакомпанія Cathay Pacific. Головне, чим може похвалитися перевізник, - це дивовижні крісла, на яких пасажири можуть з комфортом їсти, працювати, спати або ж просто відпочивати, переглядаючи фільми та читаючи книги. Ці крісла оснащені багатофункціональними системами розваг: 15-дюймовим рідкокристалічним телевізором із сотнями найрізноманітніших фільмів і телешоу, а також з великим вибором музики та відеоігор. А декілька портів USB дозволять підключити різні гаджети на зразок iPad. Коли ж пасажир захоче поспати, крісло легко перетвориться у двометрове ліжко.


 • Volkswagen та Mercedes створять таксі майбутнього

  Volkswagen та Mercedes створять таксі майбутнього Авто-мото · lesya · 21.11.2011 11:36

  У зв’язку з тим, що протягом останнього року, який відзначився на біржі небувалим зростанням цін на нафту, одразу ж декілька великих автовиробників представили концепти таксі майбутнього, які працюватимуть на електриці.


Всього 10394 на 1040 сторінках