Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Кредитные карты имеют подводные камни

  Кредитные карты имеют подводные камни Авто-мото · kseniya_www · 24.11.2011 09:49

  Существование кредитных карт значительно облегчает работу по кредитам. Особенно это касается банков. Клиенту также выгодно пользоваться кредиткой, но у него могут возникнуть и определенные трудности, связанные с плохой осведомленностью о принципах работы кредитных карт.


 • Примари Білого дому

  Примари Білого дому Події у світі · lesya · 24.11.2011 08:10

  За даними фахівців, у Сполучених Штатах Америки рекордсменом за кількістю привидів є Білий дім. Так, саме тут частенько можна побачити фантоми покійних президентів, привид демонічного чорного кота, поява якого вважається провісником лих державного масштабу.


 • Соціологи з'ясували, який секс люблять жінки

  Соціологи з'ясували, який секс люблять жінки Суспільство · lesya · 24.11.2011 01:20

  Нещодавно британські соціологи провели цікаве опитування, в ході якого з’ясували, що сучасні жінки готові на експерименти в ліжку, частіше, ніж чоловіки, їх ініціюють, розповідаючи при цьому про свої таємні мрії партнерові.


 • На дні висохлих озер Техасу знайшли міста-примари

  На дні висохлих озер Техасу знайшли міста-примари Цікаві факти · lesya · 23.11.2011 23:05

  Нещодавно на території американського штату Техас було виявлено справжні міста-примари. Віднайшли їх цілком випадково: цьому посприяла сильна посуха, яка стала причиною обезводнення та висихання окремих озер. Ось, власне, і на дні цих озер виявили затоплені раніше населені пункти: з-під води виднілися руїни стародавніх будинків та споруд.


 • Хакери розсекретили листування учених, пов'язане з глобальним потеплінням

  Хакери розсекретили листування учених, пов'язане з глобальним потеплінням Екологія · lesya · 23.11.2011 20:20

  За даними "Бі-Бі-Сі", цими днями хакери знову опублікували поштове листування учених, яке стосується роботи Міжурядової групи Есперт зі зміни клімату (IPCC). Оприлюднення документів відбулося якраз напередодні кліматичного саміту ООН.

  Деякі вчені вважають глобальне потепління фікцією (фото з сайту phototimes.ru)

  У виданні йдеться про те, що відповідні файли були опубліковані на файловому хостингу з адресою в зоні. Ru. До викрадених документів хакери доклали послання, у якому вказується, що боротьба зі зміною клімату обов’язково породить глобальні злидні.


 • Чоловіки приділяють більше уваги своїй зовнішності, аніж жінки

  Чоловіки приділяють більше уваги своїй зовнішності, аніж жінки Суспільство · lesya · 23.11.2011 18:05

  Нещодавно вчені виявили вельми цікавий факт: в результаті проведення відповідного дослідження вони дійшли висновку, що традиційні правила докорінно змінилися, і тепер дівчатам доводиться чекати своїх коханих, а не навпаки. Так, за даними фахівців, в середньому сучасні чоловіки витрачають близько 81 хвилини на день на різного роду процедури по догляду за собою, а також на особисту гігієну.


 • Десять рекордів незвичайної зовнішності

  Десять рекордів незвичайної зовнішності Цікаві факти · lesya · 23.11.2011 15:59

  Відомо, що існують люди, які понад усе прагнуть виділитися із середовища собі подібних. І якщо одні намагаються привернути до себе увагу оточуючих за допомогою певних вчинків – спортивних досягнень, приміром, то інших приваблюють зміни зовнішності. Пропонуємо вашій увазі список десяти рекордів незвичайної зовнішності.


 • У магазинах з'явиться весільна сукня Белли із "Сутінків"

  У магазинах з'явиться весільна сукня Белли із "Сутінків" Цікаві факти · lesya · 23.11.2011 13:06

  Вже наступного року в популярних модних магазинах з'явиться весільна сукня на кшталт сукні з фільму «Сутінки». Отож шанувальниці саги спокійнісінько зможуть вийти заміж у сукні улюбленої героїні.


 • Секс - запорука щасливого шлюбу

  Секс - запорука щасливого шлюбу Суспільство · lesya · 23.11.2011 10:32

  Не секрет, що багато сучасних вчених протягом тривалого часу намагаються з’ясувати, в чому ж секрет щасливого шлюбу. Так, іноді люди, які, здавалося б, зовсім не підходять одне одному, різняться за соціальним статусом, загальноприйнятими параметрами краси, матеріальним становищем тощо, можуть роками жити разом, продовжуючи кохати та поважати одне одного. Та буває й навпаки: люди, які ніби створені один для одного, вже через якийсь рік спільного життя розлучаються, поливаючи одне одного брудом.


 • Чи можна спати на заході сонця?

  Чи можна спати на заході сонця? Краса і здоров'я · lesya · 22.11.2011 22:57

  Літні люди чомусь завжди радять нам не лягати спати на заході сонця. І хоча їхні твердження дуже часто не мають під собою анінайменшого наукового підґрунтя, вони більше, ніж упевнені, що після такого сну обов’язково розболиться голова, людина відчуватиме нездужання. Та й, зрештою, ті особи, які нехтують цими порадами, врешті-решт зізнаються, що після такого сну відчувають млявість та повне нездужання. Окрім того, у народі побутує повір’я, ніби призахідне сонце висмоктує енергію зі сплячої людини. І будь-які розмови про те, що саме в такому режимі відбувається очищення організму, не витримують ніякої критики. Та й, зрештою, зв'язок з місячними циклами, приливами і відливами годиться виключно для легковірних.


Всього 10392 на 1040 сторінках