Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • У "ВІА Гри" - нова солістка

  У "ВІА Гри" - нова солістка Музика · lesya · 01.12.2011 22:19

  Стало відомо, що порівняно недавно популярний співочий гурт "ВІА Гра" покинула красуня Надія Мейхер. Таке рішення було вимушеним, оскільки вже найближчим часом співачка повинна знову стати матір’ю. Та, ясна річ, на цьому історія колективу не завершується, отож на зміну чарівній Мейхер прийшла не менш чарівна Санта Дімопулос, яка, окрім своїх вокальних даних, є ще й чемпіонкою світу з бодібілдингу та фітнесу.


 • Могилу Оскара Уайльда захистили від шанувальниць

  Могилу Оскара Уайльда захистили від шанувальниць Культура · lesya · 01.12.2011 19:57

  Працівники культури у Парижі зіткнулися з несподіваною проблемою: скульптура сфінкса роботи Джейкоба Епштейна, яка прикрашає могилу Оскара Уайльда на паризькому кладовищі Пер-Лашез, протягом тривалого часу була місцем, на якому найпалкіші прихильниці письменника полюбляли залишати відбитки губної помади на знак своєї відданості творчості знаменитого Оскара. А зовсім недавно пам'ятник відреставрували, і цю проблему вирішили усунути, обгородивши скульптуру захисним склом.


 • Родичі та друзі руйнують сім'ю

  Родичі та друзі руйнують сім'ю Суспільство · lesya · 01.12.2011 16:19

  Нещодавно фахівці виявили вельми цікавий факт: з’ясувалося, що занадто привітний та радісний прийом призводить до того, що будинок молодої сімейної пари стає меккою для нудьгуючих друзів та люблячих родичів. Так, результати опитування, проведеного нещодавно фахівцями, доводять, що такі відвідини не тільки погано позначаються на самопочутті господарів, але й можуть довести до розпаду сім'ю.


 • У США злочинець подав позов на своїх заручників

  У США злочинець подав позов на своїх заручників Цікаві факти · lesya · 01.12.2011 13:26

  Американський злочинець на ім’я Джессі Діммік (Jesse Dimmick), який відбуває майже 11-річне тюремне покарання, воістину здивував усіх: цими днями він подав до суду на людей, які були його заручниками. Про це повідомляється у виданні Associated Press.


 • Квартира и ремонт

  Квартира и ремонт Авто-мото · kseniya_www · 01.12.2011 11:19

  В первую очередь необходимо убрать лишние стены и демонтировать стяжки. Перед этим чётко определить, что именно вы хотите, чтоб потом не возникало проблем. Затем придётся выносить мусор, на это может уйти немало времени. Но вынести его нужно сразу, чтоб он не мешал проводить следующие работы. После этого можно приступить к электрике и уложить электрические кабеля. До этого отметить места для розеток и выключателей.


 • Новости ноября

  Новости ноября Життя · kseniya_www · 01.12.2011 11:14

  Юлию Тимошенко перевели в палату санитарной части СИЗО Киева для курса лечения. Как сообщила пенитенциарная служба Украины, из-за проведения ремонтных работ в следственном изоляторе Юлия Т. была временно переведена в другую камеру.


 • Трудно представить нашу жизнь без мобильного телефона

  Трудно представить нашу жизнь без мобильного телефона Мобільний зв’язок · kseniya_www · 01.12.2011 11:10

  На сегодняшний день трудно представить нашу жизнь без мобильного телефона. И на отдыхе, и на работе, и дома. Приобретая дорогой аппарат, мы не всегда можем дать гарантии, что он будет защищён от внешних повреждений.


 • Дом для вашей семьи

  Дом для вашей семьи Суспільство · kseniya_www · 01.12.2011 11:04

  Когда человек обзаводится семьёй, то прежде всего встаёт вопрос, где семья будет жить. И если нет собственного дома, рано или поздно семья начинает его строить, потому что это обходится дешевле, чем городская квартира. Именно в загородном доме может максимально комфортно устроиться семья, где есть представители разных поколений.


 • Syma и HSP: китайское, отнюдь не всегда плохое

  Syma и HSP: китайское, отнюдь не всегда плохое Техніка · kseniya_www · 01.12.2011 10:57

  Долгие годы поставок высококачественной игрушки из Поднебесной нашим интернет магазином говорят совсем о другом. Ведь как говориться, китайское китайскому рознь. И продукция от лидеров мировой индустрии игрушки, таких фирм как Syma и HSP, говорит о том, что она отвечает высокому качеству и стандартам безопасности и гигиены.


 • Особенности настройки ноутбука

  Особенности настройки ноутбука Техніка · kseniya_www · 01.12.2011 10:53

  Жизнь современного человека движется в быстром темпе, поэтому прогрессивные новинки появляются в нашем быту все чаще и чаще.


Всього 10392 на 1040 сторінках