Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • В Криму обладнали лазню на колесах

  В Криму обладнали лазню на колесах Цікаві факти · lesya · 15.12.2011 16:10

  Мешканцям та відвідувачам півострова Крим пропонують вельми цікаву послугу: тут надається унікальна можливість попаритися де-небудь в лісі, поблизу озера чи водоспаду, - одним словом, де душа забажає. Оригінальна ідея обладнати справжнісіньку сауну в кузові вантажівки прийшла в голову двом друзям родом із Севастополя. Палкі шанувальники російської бані вже давно мріяли попотіти в лазні на природі, пірнути розпареними не в басейн, а в холодне море, або ж постояти під крижаними струменями льодового водоспаду.


 • У грудному молоці виявлено стовбурові клітини

  У грудному молоці виявлено стовбурові клітини Медицина · lesya · 15.12.2011 13:55

  Нещодавно групі австралійських учених вдалося виявити наявність плюрипотентних стовбурових клітин у грудному молоці. Ці клітини дуже схожі з ембріональними.


 • Вчені "стиратимуть" в мозку спогади про кокаїн

  Вчені "стиратимуть" в мозку спогади про кокаїн Наука · lesya · 15.12.2011 11:35

  Нещодавно вчені запропонували новий метод боротьби з кокаїновою залежністю. Важливість цього відкриття насамперед у тому, що якщо з'явилася можливість боротися з кокаїном, то вчені зможуть перемогти й залежність від слабших, та не менш небезпечних наркотиків.


 • В автомобілях Smart функцію дзеркал заднього виду виконуватиме iPhone

  В автомобілях Smart функцію дзеркал заднього виду виконуватиме iPhone Авто-мото · lesya · 15.12.2011 09:15

  Нещодавно німецькі фахівці у сфері автомобілевиробництва запропонували доволі цікавий концепт «смарткара», у якому замість звичного дзеркала заднього виду використовуватиметься сенсорний екран iPhone.


 • У США підводять кінопідсумки року

  У США підводять кінопідсумки року Кіно · lesya · 15.12.2011 00:20

  Цими днями товариство кінокритиків Лос-Анджелеса, Сан-Франциско, Нью-Йорка та Бостона, а також представники Американського інститут кіно (American Film Institute, AFI) обрали найкращі фільми 2011 року, повідомляє OpenSpace.


 • Позиція чоловічих журналів нічим не відрізняється від поглядів ґвалтівника

  Позиція чоловічих журналів нічим не відрізняється від поглядів ґвалтівника Суспільство · lesya · 14.12.2011 21:50

  Результати дослідження, проведеного нещодавно вченими Британського психологічного товариства, вражають: виявляється, що описи жінок, опубліковані так званими "чоловічими журналами", майже нічим не відрізняються від поглядів ґвалтівників, які відбувають покарання у в'язницях. Результати дослідження опубліковані в науковому журналі British Journal of Psychology.


 • Вчені з'ясували, чому позіханням можна "заразитися"

  Вчені з'ясували, чому позіханням можна "заразитися" Наука · lesya · 14.12.2011 19:05

  Вчені з усього світу протягом тривалого часу намагалися з’ясувати, чому, коли бачиш, як хтось позіхає, в тебе неминуче виникає нестримне бажання й самому позіхнути. Висловлювалися припущення, що цей феномен є особливою формою соціальної емпатії, яка допомагає людям взаємодіяти між собою. І лише недавно дослідникам вдалося точно дізнатися суть цього явища.


 • У Німеччині відкриють готель у формі яйця

  У Німеччині відкриють готель у формі яйця Цікаві факти · lesya · 14.12.2011 16:20

  Німецьке місто Вінтерберг, популярне в середовищі туристів, знаходиться в надзвичайно мальовничому місці неподалік підніжжя гори Калера-астенія (Kahler Asten), Північний Рейн - Вестфалія (Nordrhein-Westfalen). І через якихось кілька місяців Вінтерберг знову здивує туристів своєю оригінальністю: тут відбудеться урочисте відкриття готелю під назвою Oversum Vitalresort, який своєю формою нагадує... куряче яйце.


 • Роковые ошибки Каддафи

  Роковые ошибки Каддафи Авто-мото · kseniya_www · 14.12.2011 13:50

  Сегодня очень много сказано о достижениях Ливии в период режима Каддафи. И действительно «Водный проект», высокий уровень благосостояния граждан, создание единой валюты Африканского союза, проект объединения Африки и многие другие проекты доказывают справедливость этих разговоров. Но, как известно, нет людей, которые не ошибаются. В этой статье мы рассмотрим основные ошибки бывшего ливийского лидера, которые привели к падению Джамахирии.


 • Изучение английского в специализированных летних лагерях

  Изучение английского в специализированных летних лагерях Освіта · kseniya_www · 14.12.2011 13:47

  Прозорливые родители, которых волнует будущее своего ребенка, продумывают все вопросы его дальнейшего образования еще задолго до того, как юноша или девушка окончат общеобразовательную школу. Будни современных подростков заполнены всевозможными курсами, кружками, во время посещения которых дети познают мир, становятся полноценными личностями с широким кругозором. В подавляющем большинстве случаев ученики средних и старших классов дополнительно посещают уроки иностранного языка, знание которого является обязательной нормой для тех людей, которые рассчитывают на достижение успеха в жизни.


Всього 10394 на 1040 сторінках