Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Вчені створили тканину, яка може самоочищуватися

  Вчені створили тканину, яка може самоочищуватися Нові технології · lesya · 16.12.2011 18:21

  Уявіть собі джинси або ще краще шкарпетки, які, повисівши на мотузці під променями сонця, знову стають чистими та пахучими. Думаєте, фантастика? А ось і ні.


 • Третьяковская галерея – самый знаменитый музей в Москве

  Третьяковская галерея – самый знаменитый музей в Москве Культура · kseniya_www · 16.12.2011 18:16

  То, что Москва – один из самых крупных культурных центров России – несомненно. В столице ежедневно проходит множество мероприятий, в которых принимают участие творческие люди и поклонники искусства, приехавшие из других городов и стран. Фестивали, выставки, презентации, концерты и прочие события обусловлены и статусом города, и его историческими традициями, и тем, что сюда стекаются самые талантливые и перспективные личности со всей России.


 • Продукти, які обезболюють

  Продукти, які обезболюють Краса і здоров'я · lesya · 16.12.2011 15:53

  У більшості людей, як тільки їх щось заболить, рука сама тягнеться за таблеткою. Та, за словами фахівців, зловживання обезболюючими може мати сумні наслідки. Зрозуміло, якщо біль надто гострий, без таблетки вам не обійтися. Та якщо біль терпимий та не має якоїсь серйозної причини, а зумовлений просто надмірною втомою, напругою, хронічним «млявим» запаленням, то зняти його допоможуть продукти, які містять капсаїцин - потужний природний анальгетик.


 • Facebook допоможе людям, схильним до суїциду

  Facebook допоможе людям, схильним до суїциду Суспільство · lesya · 16.12.2011 13:20

  Цими днями популярне агентство Associated Press повідомило, що вже найближчим часом найбільша у світі соціальна мережа Facebook запустить у США програму, покликану допомогти людям, яких навідують думки про самогубство.


 • Чоловіки переоцінюють свій шарм

  Чоловіки переоцінюють свій шарм Суспільство · lesya · 16.12.2011 10:49

  Вчені твердять, що чим більше жінка подобається чоловікові, тим більше цей чоловік схильний переоцінювати справлене на неї враження. Так, за результатами досліджень, проведених психологами з Коледжу Вільямса та Техаського університету в Остіні (США), чоловіки набагато частіше помиляються, оцінюючи власну чарівність та готовність партнерки йти на сексуальний контакт.


 • У Британії створили ідеальні презервативи

  У Британії створили ідеальні презервативи Цікаві факти · lesya · 16.12.2011 08:05

  Нещодавно фахівці британської компанії TheyFit спробували вирішити проблему поганого прилягання презервативів раз і назавжди. За даними MedDaily, чоловікам було запропоновано на вибір 95 розмірів презервативів. Така ідея у співробітників компанії з’явилася після того, як в результаті проведення відповідного опитування виявилося, що значна кількість чоловіків знімає презерватив під час статевого акту якраз через погане прилягання, а це значно підвищує ризик передачі венеричних захворювань.


 • Дорожні стереотипи

  Дорожні стереотипи Авто-мото · lesya · 16.12.2011 01:31

  Нещодавно група німецьких соціологів провела вельми цікаве опитування глобальних масштабів, встановивши найпоширеніші стереотипи водіїв один про одного. Так, виявляється за тим, якою машиною володіє людина, автомобілісти можуть розповісти все про її характер, вік та навіть вагу.


 • Людиною року став "демонстрант"

  Людиною року став "демонстрант" Події у світі · lesya · 15.12.2011 23:16

  Цими днями журнал Time назвав людину року – нею, за версією авторитетного американського журналу, став узагальнений образ «демонстранта». На думку авторів видання, саме демонстрант, незадоволений владою, здійснив найбільший та найвагоміший вплив на розвиток світу в 2011 році.


 • Вузькі джинси шкодять здоров'ю

  Вузькі джинси шкодять здоров'ю Краса і здоров'я · lesya · 15.12.2011 20:59

  Мода на джинси різного фасону постійно змінюється, однак щільно облягаючі джинси залишаються актуальними завжди. Та мало хто знає, що такий фасон може викликати певні проблеми зі здоров'ям. Свербіння та оніміння в області стегон, заціпеніння та поколювання – це перші та найосновніші симптоми невралгії латерального шкірного нерву стегна, викликаної носінням занадто вузького одягу.


 • У Китаї відкрився ресторан-туалет

  У Китаї відкрився ресторан-туалет Цікаві факти · lesya · 15.12.2011 18:35

  Нещодавно у китайському місті Хангжу відкрився недорогий ресторан під назвою The Modern Toilet Restaurant, основною особливістю якого досить незвичний інтер'єр. Так, присісти відвідувачі тут зможуть тільки на унітаз, замість серветок офіціант принесе рулон туалетного паперу, а їсти тут доведеться з біде.


Всього 10394 на 1040 сторінках