Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • "Наукові" нісенітниці знаменитостей

  "Наукові" нісенітниці знаменитостей Цікаві факти · lesya · 30.12.2011 17:54

  Нещодавно співробітники британської некомерційної організації Sense About Science (SAS) опублікували щорічний звіт про найкумедніші нісенітниці, які несли знаменитості у 2011 році, торкаючись наукової тематики.


 • Жінкам потрібна краса, а не розум

  Жінкам потрібна краса, а не розум Суспільство · lesya · 30.12.2011 15:08

  Нещодавно група німецьких учених провела спеціальне дослідження, в ході якого з'ясувалося, що ж насправді важливіше для жінки - бути розумною чи бути красивою, та яка власне якість допомагає їм досягти успіху - приваблива зовнішність або високий інтелект.


 • "Форсаж-5" став найбільш скачуваним фільмом 2011 року

  "Форсаж-5" став найбільш скачуваним фільмом 2011 року Кіно · lesya · 30.12.2011 12:13

  Цими днями портал TorrentFreak оприлюднив рейтинг фільмів, які в 2011 році найчастіше скачувалися в Інтернеті. Відзначається, що у 2011 році активність відеопіратів значно знизилася. А перше місце в рейтингу найбільш скачуваних фільмів 2011 року дісталося художньому фільму «Форсаж-5», який завантажили 9,3 мільйона разів.


 • Крем з вмістом золота дозволить зберегти молодість

  Крем з вмістом золота дозволить зберегти молодість Краса і здоров'я · lesya · 30.12.2011 09:59

  Виявляється, на сьогоднішній день вираз «краса цінується на вагу золота» можна вважати буквальним. І справді, цими днями популярна компанія з виробництва косметики Transformulas випустила зволожуючий антивіковий крем, який містить частинки 23-каратного золота.


 • Вотчина мастеров. Светофильтры для фотоаппаратов

  Вотчина мастеров. Светофильтры для фотоаппаратов Техніка · kseniya_www · 29.12.2011 11:33

  Современные светофильтры делятся на несколько основных групп: общего назначения, конверсионные фильтры и эффектные насадки. К первой группе относятся несколько типов фильтров: защитные, ультрафиолетовые, нейтрально-серые, поляризационные и скайлайт.


 • Улучшаем погоду в доме

  Улучшаем погоду в доме Суспільство · kseniya_www · 29.12.2011 11:28

  Ритм жизни в настоящее время заставляет многих людей обратить внимание на свое здоровье. Немного избавиться от усталости помогает здоровый, глубокий сон, но он не гарантирует того, что наутро вы проснетесь не разбитыми. Это происходит из-за недостатка необходимых веществ в крови, которые нужны для полноценной жизнедеятельности, включая и кислород.


 • Леді Гага очолила список найщедріших знаменитостей

  Леді Гага очолила список найщедріших знаменитостей Музика · lesya · 29.12.2011 11:07

  Цими днями епатажну американську співачку Леді Гагу визнали найщедрішою знаменитістю 2011 року. До речі, такий почесний титул дістається зірці уже не вперше: артистка очолює цей список другий рік поспіль. А дістався цей титул їй завдяки відкриттю благодійного фонду, покликаного допомагати підліткам, які стикаються з агресією.


 • Шкідливу їжу оподатковуватимуть додатково

  Шкідливу їжу оподатковуватимуть додатково Краса і здоров'я · lesya · 28.12.2011 20:27

  Останнім часом, у контексті дедалі зростаючої проблеми ожиріння та його наслідків для здоров’я людства, спеціалісти з усього світу докладають максимум зусиль для того, щоб хоч якось переконати людей в необхідності стежити за власним здоров’ям. Однак британські фахівці вважають, що єдиний спосіб змусити людей правильно харчуватися, це вдарити по гаманцю. Та далеко не всі експерти впевнені, що це допоможе.


 • Автомобільне крісло впізнаватиме водія

  Автомобільне крісло впізнаватиме водія Авто-мото · lesya · 28.12.2011 18:14

  Нещодавно японські розробники знову здивували автолюбителів всього світу, продемонструвавши публіці нову розробку: фахівці токійського Інституту індустріальних технологій створили автомобільне крісло, здатне впізнавати власника автомобіля. І лише після повної ідентифікації водія крісло дозволить запустити двигун. Кому знадобиться ця розробка? Японські винахідники впевнені, що така технологія може стати прекрасним антиугінним рішенням, адже, за науковими даними, на світі не може бути двох однакових людей.


 • Дівчинка, яку змило цунамі, повернулася додому через 7 років

  Дівчинка, яку змило цунамі, повернулася додому через 7 років Цікаві факти · lesya · 28.12.2011 15:40

  Цими днями дівчинка, яка дивом уціліла у відкритому морі під час руйнівного цунамі 2004 року в Індонезії, розшукала свою сім'ю. Її повернення можна вважати справжнім різдвяним дивом, адже його вже ніхто не очікував. Та й з моменту трагедії пройшло немало часу – цілих сім років.


Всього 10392 на 1040 сторінках