Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • У США найкращим новорічним подарунком стала гвинтівка

  У США найкращим новорічним подарунком стала гвинтівка Цікаві факти · lesya · 10.01.2012 22:55

  По закінченню Різдвяних та Новорічних свят можна поговорити і про подарунки. Правильніше сказати, не так про подарунки, як про те, які речі та предмети найчастіше виступали у якості новорічних подарунків в минулому році. За твердженням фахівців, найбажанішим новорічним подарунком у США стала… гвинтівка.


 • Найгірші імена, якими називали своїх дітей знаменитості

  Найгірші імена, якими називали своїх дітей знаменитості Цікаві факти · lesya · 10.01.2012 22:32

  Цими днями популярний британський сайт BabyNames.com склав список найгірших дитячих імен, якими називали своїх дітей в минулому році світові знаменитості. Рейтинг заснований на результатах проведеного співробітниками сайту опитування, в якому взяло участь близько десяти тисяч користувачів Інтернету. Учасникам анкетування пропонувалося назвати найгірше ім'я зоряної дитини.


 • Метро корисне для здоров'я

  Метро корисне для здоров'я Медицина · lesya · 10.01.2012 20:03

  Нещодавно американські спеціалісти виявили, що щоденні півгодинні поїздки на метро допоможуть істотно покращити здоров’я, суттєво зміцнивши кістки і суглоби. Позитивний ефект стає можливим завдяки інтенсивному вібраційному впливу. Такого висновку в результаті проведення спеціального дослідження дійшли вчені з Медичного коледжу штату Джорджія. Вони твердять, що розроблена ними "вібротерапія" дає чудові результати.


 • Найбільш небезпечний одяг

  Найбільш небезпечний одяг Краса і здоров'я · lesya · 10.01.2012 17:40

  Ні для кого не новина, що далеко не всякий сучасний одяг є безпечним та нешкідливим. І справді, дуже часто сучасні дівчата та й, зрештою, дедалі частіше хлопці, слідуючи найновішим тенденціям моди, ризикують завдати непоправної шкоди власному здоров’ю. Отож який одяг та які аксесуари є найбільш небезпечними?


 • Вибір духів зумовлений генетично

  Вибір духів зумовлений генетично Наука · lesya · 10.01.2012 15:05

  Нещодавно групі вчених з Швейцарського федерального технологічного інституту (Swiss Federal Institute of Technology) під керівництвом Августа Хеммерлі (August Hämmerli) вдалося з’ясувати, що любов та схильність до різних ароматів безпосередньо залежить від генів. Результати проведеного фахівцями дослідження опубліковані в журналі Zürich Journal of Cosmetic Science.


 • Хлопчик на батарейці знову вчиться ходити

  Хлопчик на батарейці знову вчиться ходити Медицина · lesya · 09.01.2012 20:43

  Цими днями британські лікарі повернули до повноцінного життя хлопчика, який через розлади центральної нервової системи втратив здатність ходити - для цього Роббі Оуенстоуну довелося вкласти два електроди в мозок та батарейку в тіло.


 • За монету в один цент заплатили більше мільйона доларів

  За монету в один цент заплатили більше мільйона доларів Цікаві факти · lesya · 09.01.2012 17:37

  Цими днями на аукціоні у Флориді за рекордну суму було продано мідну монету номіналом в один цент, випущену монетним двором США на початку становлення держави – за неї заплатили 1,38 мільйона доларів.


 • Після 45 можна розпрощатися з розумом

  Після 45 можна розпрощатися з розумом Медицина · lesya · 09.01.2012 14:28

  Нещодавно вчені в процесі проведення спеціального дослідження дійшли висновку, що рівень інтелекту та когнітивних здібностей людини починає знижуватися вже з 45 років.


 • У Ватикані виявлено рукопис, у якому йдеться про народження Ісуса Христа

  У Ватикані виявлено рукопис, у якому йдеться про народження Ісуса Христа Релігія · lesya · 07.01.2012 09:47

  Нещодавно у Ватикані було виявлено рукопис, який описує народження Ісуса Христа. Документ являє собою історію, написану від першої особи. У ньому розповідається, як волхви принесли дари немовляті Ісусу. Американський учений, який займався дешифруванням тексту, не виключає, що автор рукопису бачив Христа на власні очі.

  За рукописом волхви були китайцями

  Перекладом стародавнього рукопису "Одкровення волхвів", який є альтернативною версією Євангелія від Матвія, займався професор релігієзнавства з Оклахомського університету на ім’я Брент Ландо. Цей, без сумніву, цінний та неповторний рукопис протягом 250 років зберігався у Ватиканській бібліотеці.


 • Як відзначають Різдво та Новий рік мусульмани?

  Як відзначають Різдво та Новий рік мусульмани? Релігія · lesya · 06.01.2012 17:12

  Як святкують Різдво та Новий рік у різних країнах Європи, ми вже знаємо. А що ж відбувається у мусульманів? Виявляється, у мусульманів прототипом християнського першого місяця року - січня, є місяць Мухаррам. Однак, хоча перше число Мухаррама є початком нового року, цей день не входить в число святкових днів в ісламі. Та й взагалі Новий рік у нашому розумінні мусульмани не відзначають. Першого Мухаррама в мечетях читають проповідь, у якій ідеться про переїзд Мухаммеда в Медину (622 р). Мусульмани вірять: як зустрінеш перший день Мухаррама, так і проведеш весь наступний рік (таке повір’я існує й у нас).


Всього 10394 на 1040 сторінках