Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Топ-6 найвідоміших жінок-войовниць

  Топ-6 найвідоміших жінок-войовниць Цікаві факти · lesya · 17.01.2012 10:10

  Амазонки, скандинавські валькірії, іранські фраваші, російські багатирки – колись у війни було жіноче обличчя. Так, навіть у чукчів є своя козир-дівка. Пропонуємо вашій увазі рейтинг шести найпомітніших войовничих жінок в історії.


 • Італійські модники втілили в життя сумку Леонардо да Вінчі

  Італійські модники втілили в життя сумку Леонардо да Вінчі Цікаві факти · lesya · 16.01.2012 18:56

  Нещодавно групі фахівців після кількох місяців ретельної праці вдалося реконструювати фрагментарні креслення унікальної сумки, розробленої знаменитим Леонардо да Вінчі приблизно в 1497 році. Ескіз сумки було вперше опубліковано у 1978 році Карлом Педретті, одним із провідних дослідників спадщини Леонардо. Знахідку ігнорували протягом майже трьох десятиліть, поки нею не зайнялися Агнезе Сабато і Алессандро Веццозі з Museo Ideale з тосканського міста Вінчі. «Леонардо спроектував одразу декілька модних аксесуарів, однак ця сумка є справді унікальною, - розповів Веццозі, директор музею. – У ній надзвичайно гармонійно поєднуються краса та функціональність».


 • Пишні моделі виступили проти анорексії

  Пишні моделі виступили проти анорексії Краса і здоров'я · lesya · 16.01.2012 16:54

  Цими днями моделі з пишними формами виступили проти анорексії, захищаючи права пересічних жінок. За даними FashionTime, в січневому номері журналу Plus Model Magazine була опублікована наочна стаття про згубне прагнення дівчат бути такими ж стрункими, як знамениті на увесь світ моделі. Головною героїнею опублікованого матеріалу стала популярна російська модель і ведуча Катерина Жаркова.


 • Стоматологів можна більше не боятися

  Стоматологів можна більше не боятися Краса і здоров'я · lesya · 16.01.2012 14:37

  Нещодавно група шведських дослідників з медичної академії імені Сальгрена Гетеборзького університету (Швеція) в рамках проведення спеціального дослідження визначила лінію успішної поведінки в стоматологічному кабінеті. В результаті проведених робіт з'ясувалося, що страх перед дантистом можна легко подолати, жартуючи над медичним персоналом.


 • Знайдено найдавніший горщик з наркотиком

  Знайдено найдавніший горщик з наркотиком Культура · lesya · 16.01.2012 12:15

  Нещодавно археологи виявили найдавніший горщик з наркотиком. Сліди нікотину було знайдено в посудині, вік якої сягає 1300 років. Це перший матеріальний доказ того, що майя вживали тютюн, адже до цього часу про шкідливу звичку представників цього племені відомо було лише зі слів та з настінного живопису. В результаті проведеного аналізу вченим вдалося встановити, що тютюн, який курили майя, був надзвичайно міцним і міг викликати галюцинації.


 • Интересные факты о букмекерских конторах разных стран мира

  Интересные факты о букмекерских конторах разных стран мира Розваги · lesya · 13.01.2012 16:58

  Сегодня букмекерской конторой уже никого не удивишь. Однако когда же, собственно, появилось букмекерство? В Великобритании букмекерство возникло еще в XIX веке, и сегодня эта страна является лидером по количеству букмекерских контор и игроков на тотализаторе. Ставки здесь можно делать как непосредственно в букмекерской конторе, так и по телефону и в on-line.


 • Как правильно подобрать стрижку

  Как правильно подобрать стрижку Краса і здоров'я · lesya · 13.01.2012 14:52

  Ни для кого не новость, что прическа является неотъемлемой составляющей образа современной женщины. Но иногда в жизни может наступить такой момент, когда непременно хочется что-то изменить, и все, как правило, начинают с внешности. Это и неудивительно, ведь взглянув на свое обновленное отражение в зеркале, начинаешь невольно подстраиваться под незнакомку напротив, меняя и свой внутренний мир. Именно поэтому к подбору прически следует подходить очень осторожно, ведь одним подойдут стрижки на длинные волосы, а кто-то в восторге от коротких стрижек. Но все равно, первое, что следует сделать, это определиться с тем образом, который вы решили создать.


 • Харчові добавки: смачно чи смертельно?

  Харчові добавки: смачно чи смертельно? Краса і здоров'я · lesya · 13.01.2012 12:36

  Ще якихось два століття тому людство нічого не знало про харчові добавки. Однак з розвитком хімії різні хімічні сполуки почали додаватися до окремих продуктів харчування. Спершу харчові добавки були природними і натуральними, однак з часом їх майже повністю замінили синтетичні аналоги. Так, приміром, на початку ХХ століття харчові добавки активно використовувалися для випічки хлібобулочних виробів, однак найбільшого поширення ці сполуки отримали в другій половині минулого століття, коли особливого розповсюдження набули напівфабрикати.


 • Знаменитості, які полюбляють чинити дебош в літаках

  Знаменитості, які полюбляють чинити дебош в літаках Цікаві факти · lesya · 13.01.2012 08:18

  Всім відомо, що прості смертні ризикують своїм перельотом та нариваються на штрафи, як правило, в стані сильного алкогольного сп'яніння. Що ж стосується зірок, то вони часом підуть на все заради задоволення своїх примх, перебуваючи при цьому і в здоровому глузді, і в тверезому розумі.


 • Мобільний ресторан нагодує туристів

  Мобільний ресторан нагодує туристів Нові технології · lesya · 12.01.2012 23:33

  Якщо ви любите мандрувати, і найчастіше для своїх подорожей обираєте наземний транспорт, то ви стовідсотково знаєте, що таке справжнє почуття голоду, коли під час поїздки так хочеться з'їсти чогось гаряченького та по-домашньому смачного й поживного.


Всього 10394 на 1040 сторінках