Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Хлопчик на батарейці знову вчиться ходити

  Хлопчик на батарейці знову вчиться ходити Медицина · lesya · 09.01.2012 20:43

  Цими днями британські лікарі повернули до повноцінного життя хлопчика, який через розлади центральної нервової системи втратив здатність ходити - для цього Роббі Оуенстоуну довелося вкласти два електроди в мозок та батарейку в тіло.


 • За монету в один цент заплатили більше мільйона доларів

  За монету в один цент заплатили більше мільйона доларів Цікаві факти · lesya · 09.01.2012 17:37

  Цими днями на аукціоні у Флориді за рекордну суму було продано мідну монету номіналом в один цент, випущену монетним двором США на початку становлення держави – за неї заплатили 1,38 мільйона доларів.


 • Після 45 можна розпрощатися з розумом

  Після 45 можна розпрощатися з розумом Медицина · lesya · 09.01.2012 14:28

  Нещодавно вчені в процесі проведення спеціального дослідження дійшли висновку, що рівень інтелекту та когнітивних здібностей людини починає знижуватися вже з 45 років.


 • У Ватикані виявлено рукопис, у якому йдеться про народження Ісуса Христа

  У Ватикані виявлено рукопис, у якому йдеться про народження Ісуса Христа Релігія · lesya · 07.01.2012 09:47

  Нещодавно у Ватикані було виявлено рукопис, який описує народження Ісуса Христа. Документ являє собою історію, написану від першої особи. У ньому розповідається, як волхви принесли дари немовляті Ісусу. Американський учений, який займався дешифруванням тексту, не виключає, що автор рукопису бачив Христа на власні очі.

  За рукописом волхви були китайцями

  Перекладом стародавнього рукопису "Одкровення волхвів", який є альтернативною версією Євангелія від Матвія, займався професор релігієзнавства з Оклахомського університету на ім’я Брент Ландо. Цей, без сумніву, цінний та неповторний рукопис протягом 250 років зберігався у Ватиканській бібліотеці.


 • Як відзначають Різдво та Новий рік мусульмани?

  Як відзначають Різдво та Новий рік мусульмани? Релігія · lesya · 06.01.2012 17:12

  Як святкують Різдво та Новий рік у різних країнах Європи, ми вже знаємо. А що ж відбувається у мусульманів? Виявляється, у мусульманів прототипом християнського першого місяця року - січня, є місяць Мухаррам. Однак, хоча перше число Мухаррама є початком нового року, цей день не входить в число святкових днів в ісламі. Та й взагалі Новий рік у нашому розумінні мусульмани не відзначають. Першого Мухаррама в мечетях читають проповідь, у якій ідеться про переїзд Мухаммеда в Медину (622 р). Мусульмани вірять: як зустрінеш перший день Мухаррама, так і проведеш весь наступний рік (таке повір’я існує й у нас).


 • 10 найкрасивіших різдвяних ялинок

  10 найкрасивіших різдвяних ялинок Новорічні новини · lesya · 06.01.2012 12:03

  Напередодні Різдвяних та Новорічних свят на площах світу вже давно встановлені різдвяні ялинки. Ось десять найкрасивіших з них.


 • Солодкі зимові свята: кулінарні традиції народів

  Солодкі зимові свята: кулінарні традиції народів Новорічні новини · lesya · 05.01.2012 09:51

  Ні в кого не викличе сумніву той факт, що кулінарні традиції різних народів чи не найяскравіше простежуються у Різдво та на Новий рік. Без сумніву, це стосується й десертів.


 • Санта-Клаус - американець?

  Санта-Клаус - американець? Новорічні новини · lesya · 04.01.2012 12:44

  Цими днями у США гаряче обговорюють вельми актуальне питання - родовід Санта-Клауса. Так, зовсім недавно у Нью-Йорку відкрилася виставка, яка розповість всю правду про бородатого чарівника. І, як вважають організатори виставки, американський Санта - суто національний герой, американець ельфійського походження, а окремі червоно-білі деталі образу йому дісталися від одного культового бренду Сполучених Штатів.


 • У Нью-Йорку встановили "машину для знищення спогадів"

  У Нью-Йорку встановили "машину для знищення спогадів" Цікаві факти · lesya · 03.01.2012 17:56

  Напередодні Нового року розлучитися з поганими спогадами мешканцям Нью-Йорка допомагала звичайна машинка для подрібнення паперу, яку влада міста "жартома" встановила на головній площі міста – Таймс-сквер. Таким чином, і городяни, і гості міста отримали унікальну можливість напередодні свята кинути в автомат будь-який папірець, який нагадує їм про негативні події чи є, власне, символом цих негативних подій. Незважаючи на таку простоту та банальність цього "атракціону", біля апарату вишикувалася довга черга з бажаючих скинути негатив.


 • Новорічні курйози у готелях

  Новорічні курйози у готелях Новорічні новини · lesya · 03.01.2012 10:07

  Загалом персонал готелів полюбляє новорічні свята. Однак святкування Нового року іноді може закінчитися тим, що постояльці, перебуваючи у святковій ейфорії, нерідко підкріпленої міцними напоями, потрапляють у кумедні ситуації. Отож пропонуємо вам декілька найбезглуздіших випадків, які трапилися у готелях під Новий рік.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках