Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Новый Ford Focus 3 покоряет новые горизонты

  Новый Ford Focus 3 покоряет новые горизонты Авто-мото · kseniya_www · 19.01.2012 16:17

  Новое поколение модели, существующей на авторынке уже больше десяти лет, стало очередным этапом развития дизайнерских изысканий компании Форд. Тем самым этот автопроизводитель еще более упрочил свое присутствие и влияние на авторынках всего мира.


 • У Хорватії виявлено найдавнішу астрологічну таблицю

  У Хорватії виявлено найдавнішу астрологічну таблицю Наука · lesya · 19.01.2012 15:54

  В одній із хорватських печер з видом на Адріатичне море вчені виявили одну з найдавніших астрологічних таблиць, за якими визначають долю людини в залежності від дати народження. Виявлена дошка зі слонової кістки, вік якої перевищує дві тисячі років, збереглася не вся. Вдалося знайти лише тридцять фрагментів з вигравіруваними знаками Зодіаку в греко-римському стилі.


 • 10 прогнозів майбутнього

  10 прогнозів майбутнього Наука · lesya · 19.01.2012 13:14

  Після публікації прогнозів майбутнього, складених американським інженером Джоном Елфретом Уоткінсом у 1900 році, фахівці вирішили помислити над тим, як зміниться життя на планеті через 100 років. І хоча прогнози Уоткінса на початку ХХ століття здавалися вкрай дивними та майже неможливими, значна більшість їх виправдалася. Отже, що ж чекає нас через 100 років?


 • Для продовження занять спортом необхідна зміна мотивації

  Для продовження занять спортом необхідна зміна мотивації Спорт · lesya · 19.01.2012 12:19

  Британські вчені провели дослідження, результати якого показали, що значна кількість жінок кидають займатися фітнесом вже після 3-6 місяців тренувань.


 • Найбезглуздіші змагання спортсменів

  Найбезглуздіші змагання спортсменів Спорт · lesya · 19.01.2012 11:46

  Все почалося з невиправних фантазерів, які вперто копаються у своїх гаражах з метою створити щось... незрозуміле. Рано чи пізно ці диваки назбирують натовпи однодумців та армії фанатів, а їхні дивні розваги стають повноцінними змаганнями зі строгими правилами. Ось декілька таких дивних та незрозумілих для пересічного громадянина змагань.


 • Жіночий бокс може бути включений до Олімпіади-2012

  Жіночий бокс може бути включений до Олімпіади-2012 Спорт · Вікторія · 19.01.2012 11:43

  Нещодавно в Парижі завершилось засідання комісії Міжнародної асоціації жіночого боксу, на якому були підготовлені рекомендації щодо включення цього виду спорту до програми Олімпійських ігор-2012 в Лондоні. Передбачається, що жіночий бокс буде представлений трьома ваговими категоріями - до 51 кг, до 60 кг і до 75 кг.


 • Oceana заспіває офіційну пісню Євро-2012

  Oceana заспіває офіційну пісню Євро-2012 Спорт · lesya · 19.01.2012 11:23

  За даними офіційного сайту Європейського союзу футбольних асоціацій – UEFA, автором офіційної пісні чемпіонату Євро-2012 стане німецька поп-зірка Oceana Mahlmann.


 • Мешканець Таїланду одружився зі своєю мертвою подругою

  Мешканець Таїланду одружився зі своєю мертвою подругою Події у світі · lesya · 19.01.2012 11:03

  Цими днями мешканець Таїланду на ім’я Чаділ Юнйінг зважився на досить-таки дивний та неординарний вчинок: чоловік одружився зі своєю подругою, яка трагічно загинула в автомобільній аварії на початку січня. З нагоди весілля на мертву наречену тайця одягли біле коротке плаття, панчохи, фату та рукавички.


 • Куди відправити дітей відпочити?

  Куди відправити дітей відпочити? Цікаві факти · kseniya_www · 19.01.2012 09:42

  Питання дитячого відпочинку стоїть перед усіма батьками. Влаштувати для дитини веселі і незабутні канікули мріє практично кожен. В той же час, не усі батьки мають можливість разом з дитиною радіти святам. Це ж не Дід Мороз на Новий рік, якого можна запросити в будь-який слушний час. І тут на допомогу татам і мамам приходять дитячі міжнародні табори. Що вже говорити, наші дитячі бази вже відпрацювали свій термін придатності. Сервіс тут залишає бажати кращого.


 • Барбі під забороною

  Барбі під забороною Події у світі · lesya · 18.01.2012 18:32

  Цими днями представники іранської поліції моралі заборонили в країні продаж знаменитої ляльки "Барбі". Заборона прийнята з метою захисту громадян від «згубного впливу» західної культури, яка руйнує одвічні ісламські цінності.


Всього 10394 на 1040 сторінках