Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Уїтні Х'юстон опинилася за межею бідності

  Уїтні Х'юстон опинилася за межею бідності Музика · lesya · 25.01.2012 16:27

  Нещодавно стало відомо, що знаменита на увесь світ співачка Уїтні Х'юстон, яка мала намір повернутися на великий екран в римейку картини «Блискітка», опинилася за межею бідності. Повідомляється, що зірка витратила всі свої статки на лікування від наркотичної залежності. Не залишилося в Уїтні і 100 мільйонів доларів від контракту із звукозаписною компанією, отож сьогодні вона відчуває серйозну нестачу грошей.


 • Дім булгаківської Маргарити виставлено на продаж

  Дім булгаківської Маргарити виставлено на продаж Цікаві факти · lesya · 25.01.2012 12:19

  Декілька днів тому будинок знаменитої та не менш таємничої булгаківської Маргарити виставили на продаж за 42 мільйони доларів.


 • Сон не завжди є корисним

  Сон не завжди є корисним Наука · lesya · 25.01.2012 10:08

  Нещодавно група вчених з Массачусетського університету (University of Massachusetts), США, виявила, що сон не завжди є корисним. В результаті проведеного дослідження з’ясувалося, що сон після травмуючої події може зафіксувати у пам'яті погані спогади та емоції.


 • У Голлівуді заснували кінопремію для собак

  У Голлівуді заснували кінопремію для собак Кіно · lesya · 24.01.2012 09:56

  Нещодавно у Голлівуді заснували кінопремію для собак-акторів. Новостворена премія вручатиметься собакам, які коли-небудь грали в кіно, знімалися в різноманітних телевізійних шоу чи передачах тощо. Повідомлення про нову премію з’явилося на сторінках видання Variety, а клички перших номінантів на отримання почесної нагороди були озвучені в середу, 18 січня.


 • Допомога студентам. Курсові та дипломні на замовлення.

  Допомога студентам. Курсові та дипломні на замовлення. Освіта · kseniya_www · 20.01.2012 15:28

  Кожен студент, навіть самий старанний, час від часу зустрічається із потребою в допомозі при написання студентських робіт. Хтось звертається до одногрупників за допомогою, хтось відважується звернутися до керівника.


 • Наступає ера "розумних" таблеток

  Наступає ера "розумних" таблеток Нові технології · lesya · 20.01.2012 11:25

  Британські журналісти, посилаючись на відповідні джерела, твердять, що вже найближчим часом пацієнти зможуть придбати «розумні» таблетки зі спеціальними датчиками, призначеними для контролю використання пігулок.


 • Самые необычные модели телевизоров

  Самые необычные модели телевизоров Техніка · kseniya_www · 19.01.2012 19:15

  Существует множество любопытных фактов, связанных с техникой. Даже обычная телепанель бывает не такой уж и обычной. Так, на данный момент самый большой телеэкран составляет 4 метра (150 дюймов). Авторство творения принадлежит компании Samsung.


 • У молочному коктейлі від McDonald's не виявлено молока

  У молочному коктейлі від McDonald's не виявлено молока Цікаві факти · lesya · 19.01.2012 18:21

  Російські експертам, як вони не старалися, не вдалося знайти і сліду молока в молочному коктейлі від компанії McDonald’s. Так, нещодавно представники Товариства захисту прав споживачів під назвою "Громадський контроль" подали позов до Тверського суду Москви. Обурені захисники прав пересічного споживача вимагають негайно припинити вводити в оману відвідувачів закладів мережі McDonald’s, приховуючи інформацію про справжній склад реалізованої продукції (на момент продажу – адже, зрозуміло, при відповідних перевірках цієї інформації ніхто не приховує).


 • Новый Ford Focus 3 покоряет новые горизонты

  Новый Ford Focus 3 покоряет новые горизонты Авто-мото · kseniya_www · 19.01.2012 16:17

  Новое поколение модели, существующей на авторынке уже больше десяти лет, стало очередным этапом развития дизайнерских изысканий компании Форд. Тем самым этот автопроизводитель еще более упрочил свое присутствие и влияние на авторынках всего мира.


 • У Хорватії виявлено найдавнішу астрологічну таблицю

  У Хорватії виявлено найдавнішу астрологічну таблицю Наука · lesya · 19.01.2012 15:54

  В одній із хорватських печер з видом на Адріатичне море вчені виявили одну з найдавніших астрологічних таблиць, за якими визначають долю людини в залежності від дати народження. Виявлена дошка зі слонової кістки, вік якої перевищує дві тисячі років, збереглася не вся. Вдалося знайти лише тридцять фрагментів з вигравіруваними знаками Зодіаку в греко-римському стилі.


Всього 10392 на 1040 сторінках