Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Мешканець Таїланду одружився зі своєю мертвою подругою

  Мешканець Таїланду одружився зі своєю мертвою подругою Події у світі · lesya · 19.01.2012 11:03

  Цими днями мешканець Таїланду на ім’я Чаділ Юнйінг зважився на досить-таки дивний та неординарний вчинок: чоловік одружився зі своєю подругою, яка трагічно загинула в автомобільній аварії на початку січня. З нагоди весілля на мертву наречену тайця одягли біле коротке плаття, панчохи, фату та рукавички.


 • Куди відправити дітей відпочити?

  Куди відправити дітей відпочити? Цікаві факти · kseniya_www · 19.01.2012 09:42

  Питання дитячого відпочинку стоїть перед усіма батьками. Влаштувати для дитини веселі і незабутні канікули мріє практично кожен. В той же час, не усі батьки мають можливість разом з дитиною радіти святам. Це ж не Дід Мороз на Новий рік, якого можна запросити в будь-який слушний час. І тут на допомогу татам і мамам приходять дитячі міжнародні табори. Що вже говорити, наші дитячі бази вже відпрацювали свій термін придатності. Сервіс тут залишає бажати кращого.


 • Барбі під забороною

  Барбі під забороною Події у світі · lesya · 18.01.2012 18:32

  Цими днями представники іранської поліції моралі заборонили в країні продаж знаменитої ляльки "Барбі". Заборона прийнята з метою захисту громадян від «згубного впливу» західної культури, яка руйнує одвічні ісламські цінності.


 • Йолка поділилася неприємними моментами свого минулого

  Йолка поділилася неприємними моментами свого минулого Музика · lesya · 18.01.2012 16:38

  Знаменита співачка Йолка вирішила поділитися зі світом неприємними моментами свого минулого. Так, цими днями одна з найбільш затребуваних російських та українських співачок Йолка дала несподіване інтерв'ю, у якому наважилася розповісти про себе не дуже приємні факти.


 • "ВКонтакте" закривається?

  "ВКонтакте" закривається? Суспільство · lesya · 18.01.2012 14:32

  Порівняно недавно в Інтернеті з’явилися чутки про припинення роботи найбільшої на території СНД соціальної мережі «ВКонтакте». Та чи мають вони, ці чутки, якесь підґрунтя? За словами власника проекту Павла Дурова, це справжнісінькі дурниці. Нагадаємо, що на сьогоднішній день в Інтернеті посилено розповсюджується інформація про те, що в березні цього року завершить роботу однойменний сайт ВКонтакте.


 • Сіль визнали наркотиком

  Сіль визнали наркотиком Наука · lesya · 18.01.2012 10:10

  Американські вчені виявили, що звичайна кухонна сіль стимулює клітини мозку точнісінько так само, як сигарети і кокаїн.

  Фахівці твердять, що жага солі належить до класичних інстинктів, які змушують людину вживати солону їжу. До речі, саме ці інстинкти забезпечують залежність від опіатів. Ясна річ, сучасна індустрія харчування з успіхом використала певні людські слабкості, налагодивши випуск сили-силенної різних продуктів харчування, багатих сіллю.


 • У пандеміях грипу винна Ла-Нінья

  У пандеміях грипу винна Ла-Нінья Наука · lesya · 17.01.2012 23:50

  Нещодавно американським дослідникам вдалося простежити вельми цікаву залежність: вчені помітили, що чотири останні пандемії грипу прийшли принесла холодна течія "Ла-Нінья" в східних районах Тихого океану. Вчені твердять, що птахи, які переносять віруси грипу, змінюють шляхи своєї міграції в залежності від кліматичних умов, визначених цією течією. Разом з цим дослідники вказують на те, що далеко не завжди явища, викликані цією аномалією або осциляцією в Тихому океані, обов’язково супроводжуються епідеміями грипу.


 • Французькі феміністки виступили проти слова "мадемуазель"

  Французькі феміністки виступили проти слова "мадемуазель" Суспільство · lesya · 17.01.2012 21:10

  Французькі феміністки виступили проти слова «мадемуазель». У Франції триває кампанія, спрямована проти лінгвістичної дискримінації жінок. Так, у невеликому містечку Сессон-Севінье, розташованому на заході Франції, представники місцевої влади заборонили звернення "мадемуазель". Влада бретонського містечка пішла назустріч вимогам активісток феміністського руху, які вже досить давно вимагають визнати це слово застарілим.


 • Пестициди чи компостування

  Пестициди чи компостування Екологія · kseniya_www · 17.01.2012 20:10

  Компостування є свідоме повернення органічних речовин назад в кругообіг речовин в природі. Це природний процес, пов'язаний з життєдіяльністю різних організмів - бактерій, грибків, черв'яків, які розмножуються там у величезних кількостях.


 • Американським військовослужбовцям дозволили секс з тваринами

  Американським військовослужбовцям дозволили секс з тваринами Події у світі · lesya · 17.01.2012 19:03

  Віднедавна американські військовослужбовці отримали чудову можливість збагатити та урізноманітнити своє статеве життя: у проекті закону про військовий бюджет, прийнятого нещодавно Сенатом США, міститься положення про скасування в армії покарання за содомію.


Всього 10377 на 1038 сторінках