Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Пестициди чи компостування

  Пестициди чи компостування Екологія · kseniya_www · 17.01.2012 20:10

  Компостування є свідоме повернення органічних речовин назад в кругообіг речовин в природі. Це природний процес, пов'язаний з життєдіяльністю різних організмів - бактерій, грибків, черв'яків, які розмножуються там у величезних кількостях.


 • Американським військовослужбовцям дозволили секс з тваринами

  Американським військовослужбовцям дозволили секс з тваринами Події у світі · lesya · 17.01.2012 19:03

  Віднедавна американські військовослужбовці отримали чудову можливість збагатити та урізноманітнити своє статеве життя: у проекті закону про військовий бюджет, прийнятого нещодавно Сенатом США, міститься положення про скасування в армії покарання за содомію.


 • Вчені оправдали марихуану

  Вчені оправдали марихуану Наука · lesya · 17.01.2012 16:59

  Цими днями група американських вчених дійшла висновку, що помірне куріння марихуани не завдає шкоди дихальній системі, на відміну від тютюнового диму.


 • Незабаром з'явиться лиса Барбі

  Незабаром з'явиться лиса Барбі Події у світі · lesya · 17.01.2012 14:50

  Цими днями група американських активісток заснувала співтовариство у Facebook, члени якого закликають виробника найпопулярніших ляльок Барбі випустити лису ляльку.


 • Сьогодні найсумніший день року

  Сьогодні найсумніший день року Цікаві факти · lesya · 17.01.2012 12:28

  Згідно з формулою, створеною британським ученим з Університету Кардіффа Кліффом Арналлом, сьогодні, 17 січня, - найсумніший день 2012 року. Саме в цей день всі люди світу особливо схильні до депресивного настрою. За словами спеціаліста, масова зневіра викликана насамперед тим, що веселощі свят вже позаду, а попереду ще половина холодної та неприємної зимової погоди.


 • Топ-6 найвідоміших жінок-войовниць

  Топ-6 найвідоміших жінок-войовниць Цікаві факти · lesya · 17.01.2012 10:10

  Амазонки, скандинавські валькірії, іранські фраваші, російські багатирки – колись у війни було жіноче обличчя. Так, навіть у чукчів є своя козир-дівка. Пропонуємо вашій увазі рейтинг шести найпомітніших войовничих жінок в історії.


 • Італійські модники втілили в життя сумку Леонардо да Вінчі

  Італійські модники втілили в життя сумку Леонардо да Вінчі Цікаві факти · lesya · 16.01.2012 18:56

  Нещодавно групі фахівців після кількох місяців ретельної праці вдалося реконструювати фрагментарні креслення унікальної сумки, розробленої знаменитим Леонардо да Вінчі приблизно в 1497 році. Ескіз сумки було вперше опубліковано у 1978 році Карлом Педретті, одним із провідних дослідників спадщини Леонардо. Знахідку ігнорували протягом майже трьох десятиліть, поки нею не зайнялися Агнезе Сабато і Алессандро Веццозі з Museo Ideale з тосканського міста Вінчі. «Леонардо спроектував одразу декілька модних аксесуарів, однак ця сумка є справді унікальною, - розповів Веццозі, директор музею. – У ній надзвичайно гармонійно поєднуються краса та функціональність».


 • Пишні моделі виступили проти анорексії

  Пишні моделі виступили проти анорексії Краса і здоров'я · lesya · 16.01.2012 16:54

  Цими днями моделі з пишними формами виступили проти анорексії, захищаючи права пересічних жінок. За даними FashionTime, в січневому номері журналу Plus Model Magazine була опублікована наочна стаття про згубне прагнення дівчат бути такими ж стрункими, як знамениті на увесь світ моделі. Головною героїнею опублікованого матеріалу стала популярна російська модель і ведуча Катерина Жаркова.


 • Стоматологів можна більше не боятися

  Стоматологів можна більше не боятися Краса і здоров'я · lesya · 16.01.2012 14:37

  Нещодавно група шведських дослідників з медичної академії імені Сальгрена Гетеборзького університету (Швеція) в рамках проведення спеціального дослідження визначила лінію успішної поведінки в стоматологічному кабінеті. В результаті проведених робіт з'ясувалося, що страх перед дантистом можна легко подолати, жартуючи над медичним персоналом.


 • Знайдено найдавніший горщик з наркотиком

  Знайдено найдавніший горщик з наркотиком Культура · lesya · 16.01.2012 12:15

  Нещодавно археологи виявили найдавніший горщик з наркотиком. Сліди нікотину було знайдено в посудині, вік якої сягає 1300 років. Це перший матеріальний доказ того, що майя вживали тютюн, адже до цього часу про шкідливу звичку представників цього племені відомо було лише зі слів та з настінного живопису. В результаті проведеного аналізу вченим вдалося встановити, що тютюн, який курили майя, був надзвичайно міцним і міг викликати галюцинації.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках