Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Сто років боротьби з наркоторгівлею

  Сто років боротьби з наркоторгівлею Пам'ятні дати · lesya · 30.01.2012 20:14

  Цими днями виповнюється рівно 100 років з моменту підписання першого міжнародного договору про боротьбу з незаконною торгівлею наркотиками. Отож як все відбувалося на самому початку?


 • Ірландський художник збудував дім на мільярд євро

  Ірландський художник збудував дім на мільярд євро Цікаві факти · lesya · 30.01.2012 18:14

  Нещодавно винахідливий ірландський художник створив «будинок на мільярд євро». Так, цими днями безробітний ірландський художник показав світові дім, збудований із залишків утилізованих банкнот Євросоюзу загальною вартістю 1,4 мільярда євро. За словами митця, будинок – це своєрідний пам'ятник тому «божевіллю», яке охопило Ірландію після введення в країні євро.


 • Меблі в Києві. Широкий вибір за доступними цінами

  Меблі в Києві. Широкий вибір за доступними цінами Цікаві факти · kseniya_www · 30.01.2012 14:34

  Наш каталог з цінами, адресами і контактними даними меблевих магазинів, інтернет магазинів меблів, салонів з продажу меблів, а також усіх продавців і виробників буде корисний як покупцям і замовникам так і компаніям, які шукають ринки збуту на території Києва і Київської області.


 • Интересные факты об одежде

  Интересные факты об одежде Цікаві факти · lesya · 30.01.2012 14:13

  В последнее время новейшие технологии все увереннее проникают во все сферы нашей жизни, и специалисты со всего мира пытаются усовершенствовать вещи повседневного потребления таким образом, чтобы они гармонично и эффективно сосуществовали с основными техническими достижениями современности. И одежда здесь не стала исключением.


 • Англійську можна вивчити за декілька місяців!

  Англійську можна вивчити за декілька місяців! Освіта · kseniya_www · 29.01.2012 14:27

  Чи мрієте Ви про престиж і незвичайні кар'єрні можливості, які можуть відкритися перед Вами, коли Ви заговорите англійською мовою?


 • Всі улюблені іграшки на одному сайті.

  Всі улюблені іграшки на одному сайті. Розваги · kseniya_www · 29.01.2012 13:28

  Тепер у вас нема потреби хаотично шукати іграшки, які нагадуватимуть вам яскравих анімаційних персонажів з останнього переглянутого мультфільма.


 • Преимущества покупки б/у автомобиля

  Преимущества покупки б/у автомобиля Авто-мото · kseniya_www · 29.01.2012 11:31

  В современном ритме жизни активным и целеустремленным гражданам довольно трудно обойтись без личного транспортного средства. Наиболее актуальной данная проблема является для крупных мегаполисов. Чтобы успевать по всем адресам, необходимо иметь свою машину.


 • Эпическая битва: брендированное белье против ситцевых трусов

  Эпическая битва: брендированное белье против ситцевых трусов Цікаві факти · kseniya_www · 29.01.2012 11:12

  Можно бесконечно долго спорить о преимуществах семейных труселей перед модным нижним бельем. Можно доказывать оппоненту, что трусы известного бренда в миллион раз круче обычных «семеек». Всё равно у каждого вида мужских трусов найдутся поклонники и противники с убойными аргументами.


 • Наиболее интересные места во Львове

  Наиболее интересные места во Львове Цікаві факти · lesya · 27.01.2012 20:15

  Столица Западной Украины, несравненный древний Львов привлекает толпы туристов. И действительно, достопримечательности Львова удовлетворят вкусы как любителей старины, так и сторонников современных культурных веяний. Помимо всем известных достопримечательностей города, таких как Оперный театр, знаменитый на весь мир, Лычаковское кладбище, где захоронены выдающиеся деятели украинской культуры, Высокого замка, одной из наиболее популярных достопримечательностей старины, Львов богат и современными достижениями культуры.


 • Найоригінальніші книги світу

  Найоригінальніші книги світу Цікаві факти · lesya · 27.01.2012 14:10

  Незважаючи на стрімкий розвиток новітніх технологій, хороша книга продовжує залишатися найкращим подарунком. Щоправда, сьогодні частіше дарують електронні книги fb2. Втім, і серед звичайних друкованих видань можна відшукати незрівнянні дизайнерські шедеври, які задовільнять смаки навіть найприскіпливіших осіб. Ось рейтинг десяти поліграфічних шедеврів сучасності.


Всього 10392 на 1040 сторінках