Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Эпическая битва: брендированное белье против ситцевых трусов

  Эпическая битва: брендированное белье против ситцевых трусов Цікаві факти · kseniya_www · 29.01.2012 11:12

  Можно бесконечно долго спорить о преимуществах семейных труселей перед модным нижним бельем. Можно доказывать оппоненту, что трусы известного бренда в миллион раз круче обычных «семеек». Всё равно у каждого вида мужских трусов найдутся поклонники и противники с убойными аргументами.


 • Наиболее интересные места во Львове

  Наиболее интересные места во Львове Цікаві факти · lesya · 27.01.2012 20:15

  Столица Западной Украины, несравненный древний Львов привлекает толпы туристов. И действительно, достопримечательности Львова удовлетворят вкусы как любителей старины, так и сторонников современных культурных веяний. Помимо всем известных достопримечательностей города, таких как Оперный театр, знаменитый на весь мир, Лычаковское кладбище, где захоронены выдающиеся деятели украинской культуры, Высокого замка, одной из наиболее популярных достопримечательностей старины, Львов богат и современными достижениями культуры.


 • Найоригінальніші книги світу

  Найоригінальніші книги світу Цікаві факти · lesya · 27.01.2012 14:10

  Незважаючи на стрімкий розвиток новітніх технологій, хороша книга продовжує залишатися найкращим подарунком. Щоправда, сьогодні частіше дарують електронні книги fb2. Втім, і серед звичайних друкованих видань можна відшукати незрівнянні дизайнерські шедеври, які задовільнять смаки навіть найприскіпливіших осіб. Ось рейтинг десяти поліграфічних шедеврів сучасності.


 • Где остановиться в Киеве

  Где остановиться в Киеве Цікаві факти · lesya · 27.01.2012 12:06

  Киев издавна привлекает туристов, как украинских, так и иностранных. И если вы наконец решились поехать в Киев (неважно, будет это ваша первая поездка, или нет), следует сначала хорошо обдумать вопрос вашего поселения в столице. Понятно, что с отелями здесь проблем не будет, однако какой из них выбрать? Этот вопрос зависит от многих факторов, в частности от финансового.


 • Монтаж кондиционеров: сделай сам или доверься специалистам?

  Монтаж кондиционеров: сделай сам или доверься специалистам? Техніка · kseniya_www · 26.01.2012 23:19

  Кондиционеры - техника первой необходимости, особенно в такую невыносимую жару. И эксплуатация их начинается с установки.


 • Ліндсі Лохан знову під судом: актриса збила жінку з немовлям

  Ліндсі Лохан знову під судом: актриса збила жінку з немовлям Події у світі · lesya · 26.01.2012 21:10

  Нещодавно стало відомо, що скандально відома голлівудська актриса Ліндсі Лохан знову потрапила під суд. Цього разу Лохан, перебуваючи за кермом спортивного автомобіля Maserati, збила жінку.


 • Італійські порнозірки борються за пост мера

  Італійські порнозірки борються за пост мера Події у світі · lesya · 26.01.2012 19:56

  Цими днями дві італійські акторки, зірки фільмів для дорослих, вступили в передвиборну гонку за посаду мера міста Таранто, розташованого на півдні країни.


 • Хочете схуднути? Безкоштовні поради від спеціалістів.

  Хочете схуднути? Безкоштовні поради від спеціалістів. Краса і здоров'я · kseniya_www · 26.01.2012 19:48

  Дієти часто посилюють ожиріння. Причина в тому, що жорстка дієта (різке скорочення споживання калорій) може допомогти швидко понизити вагу, але після її припинення посилюється апетит, покращується засвоєння їжі і вага відновлюється.


 • Точки G не існує

  Точки G не існує Медицина · lesya · 26.01.2012 17:49

  Нещодавно вчені, проаналізувавши результати проведених раніше досліджень, дійшли вельми цікавого висновку: після ретельного вивчення 100 досліджень, проведених протягом останніх 60 років, виявилося, що точки G не існує в природі. Керівником дослідження став доктор Амічай Кілчевскі, уролог з госпіталю Єль-Нью Хевен.


 • 5 бізнес-стратегій для міцного шлюбу

  5 бізнес-стратегій для міцного шлюбу Суспільство · lesya · 26.01.2012 16:46

  За аналогією до створення стратегій успішного бізнесу, низка західних психологів вирішила спробувати зміцнити хиткий, не надто міцний сімейний союз за допомогою прийомів, які годяться для успішного підприємництва. Отож психологи запропонували 5 найважливіших стратегій, спрямованих на зміцнення шлюбу.


Всього 10375 на 1038 сторінках