Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Італійські порнозірки борються за пост мера

  Італійські порнозірки борються за пост мера Події у світі · lesya · 26.01.2012 19:56

  Цими днями дві італійські акторки, зірки фільмів для дорослих, вступили в передвиборну гонку за посаду мера міста Таранто, розташованого на півдні країни.


 • Хочете схуднути? Безкоштовні поради від спеціалістів.

  Хочете схуднути? Безкоштовні поради від спеціалістів. Краса і здоров'я · kseniya_www · 26.01.2012 19:48

  Дієти часто посилюють ожиріння. Причина в тому, що жорстка дієта (різке скорочення споживання калорій) може допомогти швидко понизити вагу, але після її припинення посилюється апетит, покращується засвоєння їжі і вага відновлюється.


 • Точки G не існує

  Точки G не існує Медицина · lesya · 26.01.2012 17:49

  Нещодавно вчені, проаналізувавши результати проведених раніше досліджень, дійшли вельми цікавого висновку: після ретельного вивчення 100 досліджень, проведених протягом останніх 60 років, виявилося, що точки G не існує в природі. Керівником дослідження став доктор Амічай Кілчевскі, уролог з госпіталю Єль-Нью Хевен.


 • 5 бізнес-стратегій для міцного шлюбу

  5 бізнес-стратегій для міцного шлюбу Суспільство · lesya · 26.01.2012 16:46

  За аналогією до створення стратегій успішного бізнесу, низка західних психологів вирішила спробувати зміцнити хиткий, не надто міцний сімейний союз за допомогою прийомів, які годяться для успішного підприємництва. Отож психологи запропонували 5 найважливіших стратегій, спрямованих на зміцнення шлюбу.


 • Вчені винайшли магнітне мило

  Вчені винайшли магнітне мило Екологія · lesya · 26.01.2012 15:42

  Розроблене групою британських фахівців "магнітне мило" може знайти безліч застосувань в сучасних технологіях, в тім числі воно може використовуватися і для екологічного очищення розливів нафти.


 • Спеціалісти назвали найнезграбніших футболістів світу

  Спеціалісти назвали найнезграбніших футболістів світу Спорт · lesya · 26.01.2012 13:35

  Нещодавно у британській пресі було опубліковано список 20 найнезграбніших футболістів світу. Більшість учасників кумедного переліку є тими гравцями, які й сьогодні виступають за відомі європейські клуби. Однак спортсмени у цьому списку не розташовуються за рейтингом, отож ім'я найнезграбнішого футболіста усіх часів і народів залишається в таємниці. До речі, до списку найнезграбніших футболістів потрапили одразу три гравці лондонського футбольного клубу «Арсенал». Перелік склали співробітники британського інтернет-видання Bleacher Report.


 • 10 міфів про дитяче здоров'я

  10 міфів про дитяче здоров'я Краса і здоров'я · lesya · 26.01.2012 11:39

  Дуже часто дорослі полюбляють лякати дітей страшними наслідками окремих вчинків. І деякі з цих страшилок, на думку спеціалістів, цілком абсурдні.


 • Уїтні Х'юстон опинилася за межею бідності

  Уїтні Х'юстон опинилася за межею бідності Музика · lesya · 25.01.2012 16:27

  Нещодавно стало відомо, що знаменита на увесь світ співачка Уїтні Х'юстон, яка мала намір повернутися на великий екран в римейку картини «Блискітка», опинилася за межею бідності. Повідомляється, що зірка витратила всі свої статки на лікування від наркотичної залежності. Не залишилося в Уїтні і 100 мільйонів доларів від контракту із звукозаписною компанією, отож сьогодні вона відчуває серйозну нестачу грошей.


 • Дім булгаківської Маргарити виставлено на продаж

  Дім булгаківської Маргарити виставлено на продаж Цікаві факти · lesya · 25.01.2012 12:19

  Декілька днів тому будинок знаменитої та не менш таємничої булгаківської Маргарити виставили на продаж за 42 мільйони доларів.


 • Сон не завжди є корисним

  Сон не завжди є корисним Наука · lesya · 25.01.2012 10:08

  Нещодавно група вчених з Массачусетського університету (University of Massachusetts), США, виявила, що сон не завжди є корисним. В результаті проведеного дослідження з’ясувалося, що сон після травмуючої події може зафіксувати у пам'яті погані спогади та емоції.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках