Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Британський студент створив бамбуковий смартфон

  Британський студент створив бамбуковий смартфон Нові технології · lesya · 06.02.2012 22:57

  Популярне британське видання Daily Mail повідомляє, що зовсім недавно 23-х річний лондонський студент на ім’я Кіерон-Скотт Вудхаус (Kieron-Scott Woodhouse), який навчається на факультеті дизайну в університеті Міддлсекса (Middlesex University), розробив смартфон, корпус якого виготовлений з бамбука. Створена талановитим винахідником новинка одразу ж привернула увагу громадськості на Лондонському тижні дизайну (London Design Week).


 • Розроблено технологію передавання поцілунків через інтернет

  Розроблено технологію передавання поцілунків через інтернет Нові технології · lesya · 06.02.2012 20:55

  Нещодавно один сінгапурський учений знайшов спосіб передавання поцілунків через Інтернет. Дослідник штучного інтелекту на ім’я Хумана Самані створив робота, який вміє передавати поцілунки на великі відстані. Робот отримав назву Kissenger (від англійських kiss - поцілунок та messenger - посланник). Розробкою учених можна скористатися під час Інтернет-чатів, так само, як ви користуєтеся, приміром, веб-камерою чи мікрофоном.


 • Опубліковано рейтинг найбажаніших жінок світу

  Опубліковано рейтинг найбажаніших жінок світу Цікаві факти · lesya · 06.02.2012 18:43

  Цими днями Інтернет-портал для чоловіків AskMen.com уже вкотре опублікував свій традиційний рейтинг найбажаніших жінок світу. До списку увійшло 99 незрівнянних знаменитостей. Рейтинг базується на результатах опитування, проведеного серед відвідувачів ресурсу. У цьогорічному голосуванні взяло участь близько мільйона чоловіків.


 • У Тбілісі відкрилася виставка джинсів

  У Тбілісі відкрилася виставка джинсів Культура · lesya · 06.02.2012 16:08

  Цими днями у Тбілісі відкрилася вельми цікава виставка, експонатами якої стали… джинси. За словами організаторів заходу, виставка повинна стати засобом боротьби з шопоманією.


 • Названо найсексуальніші чоловічі професії

  Названо найсексуальніші чоловічі професії Суспільство · lesya · 06.02.2012 13:28

  Нещодавно спеціалісти одного Інтернет-видання вирішили з'ясувати, які чоловічі професії вважаються найбільш сексуальними. Провівши спеціальне опитування, вони склали рейтинг найсексуальніших чоловічих професій.


 • Правда о новостях шоу-бизнеса

  Правда о новостях шоу-бизнеса Культура · lesya · 05.02.2012 16:52

  Каждый из нас интересуется тем, что происходит в мире. А особенно в мире шоу-бизнеса. И в этом нет ничего удивительного, ведь, по утверждению психологов, людям свойственно равняться на знаменитостей. Это уже заложено в подсознании. Знаменитости - люди, как правило, успешные, поэтому такое сопоставление своей жизни с жизнью известных людей в отдельных случаях может быть весьма полезным.


 • Самый молодой борец против дискриминации

  Самый молодой борец против дискриминации Цікаві факти · lesya · 04.02.2012 17:33

  Ни для кого не секрет, что новости окружают нас повсюду. Это и неудивительно, ведь без осознания того, что делается в мире, на других континентах или в той стране, где мы живем, наша жизнь была бы слишком скучной и рутинной. Однако что же такое новость? В журналистском понимании новость - это та информация, которая была недоступна широкой публике до ее публикации. В более широком смысле - это сообщение о том, что происходит вокруг нас.


 • Стань Міс "Лютий 2012" та отримай смартфон

  Стань Міс "Лютий 2012" та отримай смартфон Цікаві факти · kseniya_www · 03.02.2012 21:32

  Прості і зрозумілі умови, відкрита статистика з відображенням в режимі реального часу.


 • Компостирование, как органический процесс.

  Компостирование, как органический процесс. Суспільство · kseniya_www · 03.02.2012 18:58

  Компост – не просто удобрения, что служит поддержкой для растущих растений, это нечто большее. Компост символически можно считать продолжением жизни, ведь для того, чтобы вырастить качественный продукт, не достаточно положить семена в землю, им нужна хорошая подпитка. Процесс компостирования создаётся самой природой, этот процесс происходит естественно.


 • Британським туристам заборонили в'їзд у США за обіцянку зруйнувати країну та викопати Мерилін Монро

  Британським туристам заборонили в'їзд у США за обіцянку зруйнувати країну та викопати Мерилін Монро Цікаві факти · lesya · 03.02.2012 10:08

  За даними The Daily Mail, цими днями двом молодим британцям заборонили в'їзд у США після того, як один із них написав у Twitter’і про свої плани "зруйнувати Америку". Повідомляється також, що туристів затримали в аеропорту Лос-Анджелеса у зв’язку з тим, що представники Міністерства національної безпеки США побачили в них потенційну загрозу для країни.


Всього 10392 на 1040 сторінках