Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Мусульмани прагнуть заборонити собак у Європі

  Мусульмани прагнуть заборонити собак у Європі Події у світі · lesya · 07.02.2012 10:18

  Цими днями у Голландії розгорівся небачений скандал. Причиною скандалу стала категорична відмова турка Хасана Кучука, представника міської ради від партії «Ісламські демократи», прийняти пропозицію «Партії за тварин» зробити умови в місті сприятливішими для собак.


 • У Венеції вперше за 80 років замерзли канали

  У Венеції вперше за 80 років замерзли канали Екологія · lesya · 07.02.2012 08:08

  Європа шокована небувалими морозами: в італійській Венеції вперше за останніх 80 років замерзли канали, у Римі снігом завалило Колізей. Інші європейські країни також потерпають від хуртовин. Сніг випав у Франції та Австрії.


 • Британський студент створив бамбуковий смартфон

  Британський студент створив бамбуковий смартфон Нові технології · lesya · 06.02.2012 22:57

  Популярне британське видання Daily Mail повідомляє, що зовсім недавно 23-х річний лондонський студент на ім’я Кіерон-Скотт Вудхаус (Kieron-Scott Woodhouse), який навчається на факультеті дизайну в університеті Міддлсекса (Middlesex University), розробив смартфон, корпус якого виготовлений з бамбука. Створена талановитим винахідником новинка одразу ж привернула увагу громадськості на Лондонському тижні дизайну (London Design Week).


 • Розроблено технологію передавання поцілунків через інтернет

  Розроблено технологію передавання поцілунків через інтернет Нові технології · lesya · 06.02.2012 20:55

  Нещодавно один сінгапурський учений знайшов спосіб передавання поцілунків через Інтернет. Дослідник штучного інтелекту на ім’я Хумана Самані створив робота, який вміє передавати поцілунки на великі відстані. Робот отримав назву Kissenger (від англійських kiss - поцілунок та messenger - посланник). Розробкою учених можна скористатися під час Інтернет-чатів, так само, як ви користуєтеся, приміром, веб-камерою чи мікрофоном.


 • Опубліковано рейтинг найбажаніших жінок світу

  Опубліковано рейтинг найбажаніших жінок світу Цікаві факти · lesya · 06.02.2012 18:43

  Цими днями Інтернет-портал для чоловіків AskMen.com уже вкотре опублікував свій традиційний рейтинг найбажаніших жінок світу. До списку увійшло 99 незрівнянних знаменитостей. Рейтинг базується на результатах опитування, проведеного серед відвідувачів ресурсу. У цьогорічному голосуванні взяло участь близько мільйона чоловіків.


 • У Тбілісі відкрилася виставка джинсів

  У Тбілісі відкрилася виставка джинсів Культура · lesya · 06.02.2012 16:08

  Цими днями у Тбілісі відкрилася вельми цікава виставка, експонатами якої стали… джинси. За словами організаторів заходу, виставка повинна стати засобом боротьби з шопоманією.


 • Названо найсексуальніші чоловічі професії

  Названо найсексуальніші чоловічі професії Суспільство · lesya · 06.02.2012 13:28

  Нещодавно спеціалісти одного Інтернет-видання вирішили з'ясувати, які чоловічі професії вважаються найбільш сексуальними. Провівши спеціальне опитування, вони склали рейтинг найсексуальніших чоловічих професій.


 • Правда о новостях шоу-бизнеса

  Правда о новостях шоу-бизнеса Культура · lesya · 05.02.2012 16:52

  Каждый из нас интересуется тем, что происходит в мире. А особенно в мире шоу-бизнеса. И в этом нет ничего удивительного, ведь, по утверждению психологов, людям свойственно равняться на знаменитостей. Это уже заложено в подсознании. Знаменитости - люди, как правило, успешные, поэтому такое сопоставление своей жизни с жизнью известных людей в отдельных случаях может быть весьма полезным.


 • Самый молодой борец против дискриминации

  Самый молодой борец против дискриминации Цікаві факти · lesya · 04.02.2012 17:33

  Ни для кого не секрет, что новости окружают нас повсюду. Это и неудивительно, ведь без осознания того, что делается в мире, на других континентах или в той стране, где мы живем, наша жизнь была бы слишком скучной и рутинной. Однако что же такое новость? В журналистском понимании новость - это та информация, которая была недоступна широкой публике до ее публикации. В более широком смысле - это сообщение о том, что происходит вокруг нас.


 • Стань Міс "Лютий 2012" та отримай смартфон

  Стань Міс "Лютий 2012" та отримай смартфон Цікаві факти · kseniya_www · 03.02.2012 21:32

  Прості і зрозумілі умови, відкрита статистика з відображенням в режимі реального часу.


Всього 10394 на 1040 сторінках