Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Dota 2 - самая ожидаемая игра 2012 года

  Dota 2 - самая ожидаемая игра 2012 года Нові технології · lesya · 10.02.2012 12:14

  Летом прошлого года создатель знаменитых игр Half-Life, Portal, Team Fortress студия Valve сообщила фанатам о работе над новым проектом - Dota 2. Новая версия Defense of the Ancients должна была появиться в конце 2011 года на базе PC и Mac.


 • Як знайти хорошу легальну роботу в Європі.

  Як знайти хорошу легальну роботу в Європі. Суспільство · kseniya_www · 09.02.2012 21:10

  В умовах посилення економічної політики, підняття пенсійного віку і згортання всіляких урядових соціальних програм, все більша кількість наших громадян подумує про пошук кращого життя за кордоном. Причому багато - не лише з перспективою працевлаштування, але і переїзду на постійне місце проживання.


 • Mangini - інтернет магазин брендового одягу.

  Mangini - інтернет магазин брендового одягу. Цікаві факти · kseniya_www · 09.02.2012 20:30

  Добре, що правдиві слова: "немає не вирішуваних проблем", і добре, що з'явилися щасливі модниці, які знайшли це рішення, - купівля усіх нових колекцій через інтернет магазин жіночого одягу " Mangini".


 • Суперконтинент майбутнього утвориться на Північному полюсі

  Суперконтинент майбутнього утвориться на Північному полюсі Наука · lesya · 09.02.2012 19:40

  Вчені впевнені, що через 50-200 млн років всі існуючі сьогодні континенти стануть єдиним масивом, який розташовуватиметься в районі Північного полюса. Такого висновку в ході спеціального дослідження дійшли Росс Мітчелл з Єльського університету (США) разом з колегами. Вчені створили нову модель руху континентів.


 • Жінок спотворюють мільйонами

  Жінок спотворюють мільйонами Життя · lesya · 09.02.2012 17:40

  Сьогодні, в умовах нечуваного розвитку новітніх технологій, здавалося б, весь світ тільки й думає що про нанотехнології та клонування. Однак паралельно з цим існує інша реальність, яка, по ідеї, вже давно повинна була б відійти у небуття.


 • 505 професій зникне до 2030

  505 професій зникне до 2030 Життя · lesya · 09.02.2012 15:39

  Цими днями футуролог на ім’я Томас Фрей вирішив помислити над тим, яким буде світ у недалекому майбутньому. І ось що з цього вийшло: виявляється, у 2030 році зникне половина всіх робочих місць на нашій планеті, а це близько двох мільярдів. А ті місця, які з'являться замість них, сильно відрізнятимуться від звичних нам робочих місць, отож для переважної більшості працюючих перехід на роботу в новій якості виявиться доволі складним.


 • Вчені назвали найбезглуздіші дієти

  Вчені назвали найбезглуздіші дієти Краса і здоров'я · lesya · 09.02.2012 13:26

  Цими днями фахівці склали список найдурніших дієт 2011 року. У переліку опинилися лимонна, фруктова та гречана дієти.


 • Канадський блогер за лічені години перетворився з товстуна в атлета

  Канадський блогер за лічені години перетворився з товстуна в атлета Краса і здоров'я · lesya · 09.02.2012 10:39

  Цими днями канадський блогер вирішив розвінчати міф індустрії фітнесу. І йому це вдалося: за лічені години переможець численних конкурсів зі швидкісного поїдання харчів перевтілився з товстуна в культуриста.


 • Експерти назвали "найнещасніше" місто США

  Експерти назвали "найнещасніше" місто США Цікаві факти · lesya · 08.02.2012 20:53

  Цими днями експерти назвали найбільш нещасливе місто Америки. Ним стало, як не дивно, Майамі. Найбільше потерпають городяни цього міста від житлової кризи, твердять фахівці.


 • Как заработать в Интернете

  Как заработать в Интернете Цікаві факти · lesya · 08.02.2012 11:03

  С развитием новейших технологий и Интернета соответственно стал популярным и бизнес в Интернете. Так, на сегодняшний день заработать в Интернете хотелось бы каждому, однако далеко не всем это удается. А зависит это прежде всего от личных способностей каждого, от желания заработать и, разумеется, от настойчивости и ряда других качеств.


Всього 10391 на 1040 сторінках