Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Термех статика – решение задач по механике

  Термех статика – решение задач по механике Освіта · kseniya_www · 02.02.2012 20:18

  Статика – раздел механики изучающий равновесие тел и систем тел. К задачам статики относятся определение реакций опор, реакций связей, внутренних реакций, определение положения центра масс.


 • Колишній морський піхотинець розкрив сексуальні таємниці Голлівуду

  Колишній морський піхотинець розкрив сексуальні таємниці Голлівуду Цікаві факти · lesya · 02.02.2012 18:51

  З нагоди Дня всіх закоханих, 14 лютого цього року у видавництві Grove Press виходить вельми оригінальна книга, написана Лайонелом Фрідбергом зі слів Скотті Бауерса. У книзі під назвою "Повний сервіс: мої пригоди в Голлівуді і секретне сексуальне життя зірок" (Full Service: My Adventures in Hollywood and the Secret Sex Lives of the Stars) піде мова про життя колишнього морського піхотинця, який у повоєнні роки крутив романи з зірками та підшукував повій для знаменитостей.


 • Найсексуальніші чоловіки світу

  Найсексуальніші чоловіки світу Кіно · lesya · 02.02.2012 16:44

  Цими днями співробітники Інтернет-журналу про зірок Heat World за підсумками голосування, проведеного серед читачів журналу, склали топ-25 найсексуальніших чоловіків світу. До списку потрапили знамениті американські, британські, австралійські та канадські актори, музиканти та навіть один футболіст.


 • Принца Гаррі піддали тортурам

  Принца Гаррі піддали тортурам Події у світі · lesya · 02.02.2012 13:52

  Стало відомо, що нещодавно принца Гаррі піддали тортурам: йому одягли на голову мішок, погрожували та навіть нам'яли боки. Все це відбувалося в рамках суворої військової підготовки принца перед його поверненням до Афганістану на передову. Таким способом британських солдатів готують до можливого захоплення в полон, надаючи їм можливість відчути себе заручниками.


 • Що твориться за дверима секретної лабораторії Google X

  Що твориться за дверима секретної лабораторії Google X Нові технології · lesya · 02.02.2012 11:45

  Виявляється, знаменита корпорація Google має спеціальну засекречену лабораторію, у якій іде виробництво найрізноманітніших пристроїв. Це небачені раніше зразки побутової техніки, гаджетів та пристроїв, які вимагають підключення до Інтернету.


 • Как ухаживать за махровыми изделиями

  Как ухаживать за махровыми изделиями Цікаві факти · lesya · 01.02.2012 19:02

  Вы наверняка знаете, что для того, чтобы ваши любимые махровые изделия дарили вам комфорт, тепло и уют, надо научиться правильно за ними ухаживать. Казалось бы, что тут такого особенного? Все же умеют стирать или гладить. Однако, по утверждению специалистов, стирка, сушка и глажка махровых изделий имеет целый ряд особенностей, которые следует учитывать, особенно если вы хотите, чтобы ваши вещи служили вам долго и эффективно.


 • У Британії народилося немовля без крові

  У Британії народилося немовля без крові Події у світі · lesya · 01.02.2012 18:11

  Цими днями британські медики врятували життя дитині, яка народилася без крові. Хлопчик став жертвою надзвичайно рідкісної патології.


 • Нова система ідентифікуватиме людей за взуттям

  Нова система ідентифікуватиме людей за взуттям Нові технології · lesya · 01.02.2012 12:03

  Нещодавно група німецьких учених представила світові нову систему розпізнавання людей. В якості ідентифікатора система використовує взуття людини. Зрозуміло, що новостворений пристрій поки що недосконалий, він має цілу низку очевидних недоліків. З цієї причини на сьогоднішній день використання пристрою в системах безпеки є неможливим. Однак розробники висловили впевненість, що, окрім систем безпеки, сфера застосування для їхнього творіння обов'язково знайдеться.


 • Словацькі депутати привселюдно оголилися

  Словацькі депутати привселюдно оголилися Події у світі · lesya · 01.02.2012 08:45

  Цими днями словацькі депутати роздяглися заради скасування депутатської недоторканості. Так, 17 законодавців у Словаччині оголилися в рамках кампанії, спрямованої на скасування імунітету депутатів від кримінального переслідування.


 • У Швейцарії з'явиться село для пацієнтів з хворобою Альцгеймера

  У Швейцарії з'явиться село для пацієнтів з хворобою Альцгеймера Медицина · lesya · 01.02.2012 00:10

  Вже найближчим часом у Швейцарії повинне з'явитися село для пацієнтів з хворобою Альцгеймера. Так, швейцарські спеціалісти розробили нову схему допомоги літнім людям, які страждають хворобою Альцгеймера та іншими видами набутого старечого недоумства.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках