Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Незабаром з'явиться найшвидший у світі ліфт

  Незабаром з'явиться найшвидший у світі ліфт Нові технології · lesya · 13.02.2012 23:58

  Цими днями представники компанії Mitsubishi Electric Corporation повідомили, що вже найближчим часом представлять світові кілька нових технологій, які дозволять створити найшвидший ліфт у світі. Повідомляється також, що перший такий ліфт, який рухатиметься зі швидкістю 60 км/год, обладнають в хмарочосі Shanghai Tower. Розташовується будівля висотою 623 метри в Шанхаї, а завершення будівництва споруди заплановане на 2014 рік. Далі, за словами представників компанії Mitsubishi, технології роповсюджуватимуть для використання в інших висотних будівлях в цілому світі. Поштовхом до створення такого ліфта стало те, що у зв’язку із неухильним зростанням висоти сучасних будівель люди повинні отримати можливість швидко добиратися до місця роботи чи свого помешкання.


 • Стів Джобс - брехун і наркоман?

  Стів Джобс - брехун і наркоман? Події у світі · lesya · 13.02.2012 21:56

  Нещодавно ФБР опублікувало частину свого архіву, у якій ідеться про Стіва Джобса (Steve Jobs), знаменитого засновника не менш знаменитої компанії Apple. Оприлюднені документи ставлять під сумнів порядність, чесність та моральність засновника Apple.


 • Німці хочуть легалізувати марихуану та поговорити про іслам

  Німці хочуть легалізувати марихуану та поговорити про іслам Політика · lesya · 13.02.2012 19:41

  Нещодавно канцлер Німеччини Ангела Меркель (Angela Merkel) відкрила в Інтернеті дискусійний форум під назвою «Діалог про майбутнє Німеччини». На сторінках сайту користувачі мають можливість залишити свої пропозиції щодо розвитку країни на найближчі 10 років.


 • Карла Бруні стане робітницею птахофабрики

  Карла Бруні стане робітницею птахофабрики Події у світі · lesya · 13.02.2012 16:55

  Стало відомо, що вже найближчим часом у Франції з'явиться пам'ятник Карли Бруні в образі робітниці птахофабрики.


 • Папі Римському залишилося жити не більше року - на нього готують замах

  Папі Римському залишилося жити не більше року - на нього готують замах Події у світі · lesya · 13.02.2012 14:55

  Під час свого візиту до Китаю кардинал Паоло Ромео (Paolo Romeo), архієпископ сицилійського міста Палермо, шокував громадськість, завивши, що Папа римський повинен померти протягом найближчих 12-и місяців. Висловлювання кардинала прозвучало настільки впевнено, що ті люди, які були присутні на зустрічі (в тім числі й італійські бізнесмени та представники Китайської католицької церкви), були переконані, що мова йде про спробу вбивства Понтифіка. Коментарі настільки стурбували присутніх, що про них негайно повідомили Ватикану.


 • Дитяче оповідання Джеймса Джойса опинилося в центрі скандалу

  Дитяче оповідання Джеймса Джойса опинилося в центрі скандалу Культура · lesya · 13.02.2012 12:24

  Цими днями в Ірландії у світ вийшло оповідання для дітей, написане знаменитим письменником Джеймсом Джойсом, яке ніколи раніше не публікувалося. Однак представники Фонду Джеймса Джойса в Цюріху заявили, що ніякої згоди на публікацію книги не давали, назвавши саму публікацію "грубим порушенням".


 • Ленін - нащадок відьми?

  Ленін - нащадок відьми? Цікаві факти · lesya · 12.02.2012 10:28

  Якщо уважно придивитися до постаті вождя світового пролетаріату, то зразу стає зрозумілим, що Володимир Ульянов-Ленін аж ніяк не пролетарського походження. Однак біографія першого більшовицького лідера Росії, ідеолога Жовтневої революції, має чимало темних плям, серед яких навіть окультизм та НЛО...


 • Facebook-злочинці: життя або "лайки"

  Facebook-злочинці: життя або "лайки" Кримінал · lesya · 11.02.2012 16:16

  Нещодавно у штаті Теннессі застрелили подружню пару тільки за те, що молоді люди видалили з друзів на Facebook свою знайому. За даними фахівців, це далеко не перший випадок насильства, викликаного схожою інтернет-образою. Так, порівняно недавно один мешканець Техасу жорстоко побив свою дружину за те, що вона не захотіла "лайкнути" його запис у соціальній мережі.


 • Британський флорист створив плаття з троянд

  Британський флорист створив плаття з троянд Цікаві факти · lesya · 11.02.2012 13:06

  Цими днями британський флорист представив світові своє творіння – плаття, виготовлене з квітів. В цілому на «пошиття» цього вбрання витратили 1725 квіток.


 • Леді Гага запустила соціальну мережу для "маленьких монстрів"

  Леді Гага запустила соціальну мережу для "маленьких монстрів" Музика · lesya · 11.02.2012 00:20

  Цими днями популярна співачка Леді Гага запустила власну соціальну мережу, користувачами якої повинні стати "маленькі монстри". Ресурс отримав епатажну, як і сама співачка, назву - Little Monsters. На сьогоднішній день він, щоправда, перебуває на стадії тестування, а ті особи, які бажають взяти участь у різного роду обговореннях, повинні вказати адресу своєї електронної пошти. До речі, таку оригінальну назву для соцмережі Леді Гага вибрала невипадково: співачка називає своїх фанатів саме "маленькими монстрами".


Всього 10394 на 1040 сторінках