Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • У Тбілісі відкрилася виставка джинсів

  У Тбілісі відкрилася виставка джинсів Культура · lesya · 06.02.2012 16:08

  Цими днями у Тбілісі відкрилася вельми цікава виставка, експонатами якої стали… джинси. За словами організаторів заходу, виставка повинна стати засобом боротьби з шопоманією.


 • Названо найсексуальніші чоловічі професії

  Названо найсексуальніші чоловічі професії Суспільство · lesya · 06.02.2012 13:28

  Нещодавно спеціалісти одного Інтернет-видання вирішили з'ясувати, які чоловічі професії вважаються найбільш сексуальними. Провівши спеціальне опитування, вони склали рейтинг найсексуальніших чоловічих професій.


 • Правда о новостях шоу-бизнеса

  Правда о новостях шоу-бизнеса Культура · lesya · 05.02.2012 16:52

  Каждый из нас интересуется тем, что происходит в мире. А особенно в мире шоу-бизнеса. И в этом нет ничего удивительного, ведь, по утверждению психологов, людям свойственно равняться на знаменитостей. Это уже заложено в подсознании. Знаменитости - люди, как правило, успешные, поэтому такое сопоставление своей жизни с жизнью известных людей в отдельных случаях может быть весьма полезным.


 • Самый молодой борец против дискриминации

  Самый молодой борец против дискриминации Цікаві факти · lesya · 04.02.2012 17:33

  Ни для кого не секрет, что новости окружают нас повсюду. Это и неудивительно, ведь без осознания того, что делается в мире, на других континентах или в той стране, где мы живем, наша жизнь была бы слишком скучной и рутинной. Однако что же такое новость? В журналистском понимании новость - это та информация, которая была недоступна широкой публике до ее публикации. В более широком смысле - это сообщение о том, что происходит вокруг нас.


 • Стань Міс "Лютий 2012" та отримай смартфон

  Стань Міс "Лютий 2012" та отримай смартфон Цікаві факти · kseniya_www · 03.02.2012 21:32

  Прості і зрозумілі умови, відкрита статистика з відображенням в режимі реального часу.


 • Компостирование, как органический процесс.

  Компостирование, как органический процесс. Суспільство · kseniya_www · 03.02.2012 18:58

  Компост – не просто удобрения, что служит поддержкой для растущих растений, это нечто большее. Компост символически можно считать продолжением жизни, ведь для того, чтобы вырастить качественный продукт, не достаточно положить семена в землю, им нужна хорошая подпитка. Процесс компостирования создаётся самой природой, этот процесс происходит естественно.


 • Британським туристам заборонили в'їзд у США за обіцянку зруйнувати країну та викопати Мерилін Монро

  Британським туристам заборонили в'їзд у США за обіцянку зруйнувати країну та викопати Мерилін Монро Цікаві факти · lesya · 03.02.2012 10:08

  За даними The Daily Mail, цими днями двом молодим британцям заборонили в'їзд у США після того, як один із них написав у Twitter’і про свої плани "зруйнувати Америку". Повідомляється також, що туристів затримали в аеропорту Лос-Анджелеса у зв’язку з тим, що представники Міністерства національної безпеки США побачили в них потенційну загрозу для країни.


 • Американка вийшла заміж за стару будівлю

  Американка вийшла заміж за стару будівлю Події у світі · lesya · 02.02.2012 23:51

  Цими днями молода американка здивувала світ своєю оригінальністю та епатажністю. Дівчина зважилася на воістину неординарний та… безглуздий вчинок і вийшла заміж за старовинну будівлю. На весільній церемонії новоспечена дружина заявила шокованій публіці, що в дійсності закохалася в цей старовинний дім.


 • Японці створили робота-антидепресанта

  Японці створили робота-антидепресанта Нові технології · lesya · 02.02.2012 21:06

  Нещодавно японські учені представили світові нову розробку - робота, який допомагає подолати депресію. Так, недавно фахівці Японії створили нову роботизовану "дитину". Розробка отримала назву Babyloid, вона покликана "взаємодіяти" з мешканцями дому перестарілих. Мета цього проекту полягає в тому, щоб допомогти полегшити депресію мешканців дому перестарілих, стаючи для них тим, про що вони можуть піклуватися.


 • Казковий відпочинок в Криму. "Бельбек" готель вас чекає.

  Казковий відпочинок в Криму. "Бельбек" готель вас чекає. Розваги · kseniya_www · 02.02.2012 20:54

  Півострів Крим є одним їх найбільш популярних місць для поціновувачів активного відпочинку. У таких містах, як Феодосія і Коктебель запропонують випробувати себе в дельтапланеризмі, або досліджувати околиці під час прогулянки на велосипеді.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках