Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Екологічні дороги Канади

  Екологічні дороги Канади Екологія · lesya · 27.02.2012 12:11

  Сьогодні в Канаді активно працюють над створенням екологічних доріг. І що цікаво: не лише для автомобілів, але й для пішоходів. Нещодавно канадський уряд представив два нових проекти канадського: шосе «Дорога Сонця», яке складатиметься з накопичувальних сонячних панелей та еко-доріжка «Зелена стрічка», яка собою приховуватиме знамениту автомагістраль «Gardiner Expressway», що з'єднує Торонто з передмістями. З останньої й почнемо.


 • Фахівці склали рейтинг найбагатших країн світу

  Фахівці склали рейтинг найбагатших країн світу Цікаві факти · lesya · 27.02.2012 09:46

  Цими днями спеціалісти популярного видання Forbes склали рейтинг найбагатших країн світу. І виявилося, що найкраще живеться громадянам Катару, Люксембургу та Сінгапуру.


 • Племя майя сделало астрономические расчеты

  Племя майя сделало астрономические расчеты Цікаві факти · kseniya_www · 25.02.2012 19:39

  Все человечество привыкло использовать календарь, все мы заглядываем в него практически каждый день. Но многие не знают об его истории, о том, что существовало множество разнообразных календарей.


 • Почему Черемош называется Черемошем

  Почему Черемош называется Черемошем Природа · kseniya_www · 24.02.2012 23:51

  Река Черемош, которая пользуется популярностью в среде любителей активного отдыха, является крупнейшым притоком Прута на территории Украины. Черемош образуется в результате слияния двух рек - Белого и Черного Черемоша. С рекой связано множество легенд и преданий. Вот, например, одна из легенд объясняет, откуда взялось название реки Черемош.


 • Серцебиття замінить всі ключі й паролі

  Серцебиття замінить всі ключі й паролі Нові технології · lesya · 24.02.2012 23:06

  Порівняно недавно група вчених з Національного університету Чанга Хсінга в Тайчжун, Тайвань, представила світові кардинально нову технологію захисту, яка базується на використанні унікальності серцебиття кожної людини. За словами розробників, технологія дозволить розблокувати ваш комп'ютер, відчинити двері дому чи автомобіля, лише доторкнувшись пальцем до поверхні спеціального датчика.


 • Мухи ненавидять зебр

  Мухи ненавидять зебр Природа · lesya · 24.02.2012 20:58

  Нещодавно вчені з’ясували, чому зебри полосаті. Виявляється, своїм чорно-білим забарвленням вони завдячують тому, що саме воно здатне відлякувати мух-кровопивць. Відповідне дослідження проводилося спільно спеціалістами з Угорщини та Швеції, а результати роботи були опубліковані у виданні Journal of Experimental Biology.


 • Просте ім'я сприяє кар'єрному росту

  Просте ім'я сприяє кар'єрному росту Психологія · lesya · 24.02.2012 18:24

  Нещодавно вдалося з’ясувати вельми цікавий факт: виявляється, що чим легше вимовляється ваше ім'я, тим більше у вас шансів знайти хорошу роботу чи завести нових друзів. Відповідне дослідження проводилося вченими Університету Мельбурна та Університету Нью-Йорка. В рамках експерименту вчені займалися вивченням виборчих бюлетенів минулих виборів. І виявилося, що у тих політиків, імена яких легко вимовлялися, було набагато більше шансів отримати владу, аніж у їхніх опонентів зі складними та «закрученими» іменами.


 • Соціальні мережі обікрали мобільних операторів

  Соціальні мережі обікрали мобільних операторів Цікаві факти · lesya · 24.02.2012 16:15

  За офіційними даними, оператори мобільного зв'язку в 2011 році втратили близько $ 13,9 млрд. доходів від SMS тільки через те, що їхні клієнти вирішили обмінюватися текстовими повідомленнями в соціальних мережах, що, зрештою, цілком зрозуміло.


 • З'явилося пиво з ароматом піци

  З'явилося пиво з ароматом піци Цікаві факти · lesya · 24.02.2012 08:35

  Нещодавно подружня пара з Чикаго (США) створила пиво з ароматом піци. Їм вдалося добитися такого результату доволі простим способом: напій на різних етапах варіння ароматизують помідорами, базиліком, орегано та часником.


 • Названо автомобілі з найтоксичнішими салонами

  Названо автомобілі з найтоксичнішими салонами Авто-мото · lesya · 23.02.2012 22:47

  Цими днями американські фахівці назвали автомобілі з найтоксичнішими салонами. Так, спеціалісти компанії HealthyStuff склали рейтинг автомобілів з найбезпечнішими з екологічної точки зору салонами та, навпаки, список автомобілів, салони яких є найбільш токсичними.


Всього 10392 на 1040 сторінках