Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Жертв трагедії 11 вересня хоронили на сміттєзвалищі

  Жертв трагедії 11 вересня хоронили на сміттєзвалищі Події у світі · lesya · 29.02.2012 11:06

  Цими днями Пентагон оприлюднив дані, згідно з якими частину останків невпізнаних жертв трагічних подій 11 вересня 2001 року було поховано на сміттєвому звалищі. Так, останки людей, які загинули у Вашингтоні та в штаті Пенсільванія в 2001, що частково не піддавалися ідентифікації, були передані для поховання приватній компанії.


 • У Британії розсекретили сценарій Третьої світової

  У Британії розсекретили сценарій Третьої світової Життя · lesya · 28.02.2012 23:58

  Цими днями у Великобританії розсекретили протоколи урядової штабної гри, проведеної в березні 1981 року, в ході якої відпрацьовували можливий сценарій Третьої світової війни. За цим сценарієм прем'єр-міністр Британії Маргарет Тетчер віддає наказ про застосування проти СРСР ядерної зброї.


 • 6 історій трагічного кохання, відомих людству

  6 історій трагічного кохання, відомих людству Суспільство · lesya · 28.02.2012 21:23

  Людство знає чимало драматичних, часто навіть трагічних, історій кохання чоловіків та жінок. Ці сюжети знаходили своє відображення в творах світових класиків. Отож нещодавно співробітники науково-популярного видання LiveScience вирішили опублікувати 6 найбільш трагічних любовних епізодів в історії.


 • Жарти про інопланетян можуть закінчитись трагічно

  Жарти про інопланетян можуть закінчитись трагічно Події у світі · lesya · 28.02.2012 19:10

  У 1897 році популярний британський письменник-фантаст Герберт Уеллс написав свій знаменитий роман, в якому оповідалося про прибульців, під назвою "Війна Світів" (The War of the Worlds). Зауважимо, що роман і сьогодні високо цінується любителями фантастики.


 • Столові прибори замість фітнесу

  Столові прибори замість фітнесу Краса і здоров'я · lesya · 28.02.2012 17:02

  Цими днями спеціалісти компанії Firebox представили світові свій новий винахід. Щоправда, актуальність та корисність цього винаходу фахівці ставлять під сумнів, і поки що залишається нез’ясованим питання сфери застосування цього творіння, та, як би там не було, воно має право на життя, особливо у контексті сучасних безглуздих наукових досягнень. Отож якщо ви бажаєте поєднати тренування з прийомами їжі, то у вас тепер з’явилася унікальна можливість зробити це без зайвих клопотів та зусиль. Спеціально для фанатів фітнесу співробітники компанії створили незвичайне столове приладдя, яке дозволить тренувати м’язи рук.


 • ТОП-10 найкращих нарядів на церемонії "Оскар"

  ТОП-10 найкращих нарядів на церемонії "Оскар" Кіно · lesya · 28.02.2012 12:07

  За традицією, на церемонії вручення кінопремії "Оскар" журі оцінює не лише різного роду кінематографічні досягнення номінантів, але й вбрання голлівудських зірок. І цими днями за підсумками церемонії сайт популярного видання Marie Claire опублікував ТОП-10 найкращих нарядів.


 • Готуємо з какашкою або Найкурйозніші назви книг

  Готуємо з какашкою або Найкурйозніші назви книг Цікаві факти · lesya · 28.02.2012 08:44

  Цими днями було оголошено шорт-ліст премії Diagram. Цю премію традиційно вручають за найабсурдніші назви книг. На звання найабсурднішої назви книги претендувало 64 видання, однак до фіналу дійшло лише сім книг. Серед них - путівник по естонських шкарпетках та дослідження, присвячене ролі мухомора в християнському мистецтві.


 • Скоро тара стане їстівною

  Скоро тара стане їстівною Наука · lesya · 28.02.2012 00:34

  Цими днями учений Гарвардського університету пообіцяв зробити пляшки їстівними. В основі ідеї Едвардса лежить прототип, створений його колегою по Гарварду Дональдом Інгбером та французьким дизайнером Франсуа Азамбургом. Посудина, зображена на фото, виготовлена з альгінату натрію і біорозкладаних полімерів.


 • Піт Доерті покаже портрет Емі Уайнхаус, написаний кров'ю

  Піт Доерті покаже портрет Емі Уайнхаус, написаний кров'ю Цікаві факти · lesya · 27.02.2012 22:05

  Стало відомо, що вже найближчим часом колишній бойфренд знаменитої моделі Кейт Мосс, британський рокер Піт Доерті, відкриє в Лондоні виставку картин, написаних своєю власною кров'ю. Разом з цим, серед виставлених експонатів будуть і роботи, написані кров’ю інших знаменитостей.


 • Німець, втопивши авто, подав на BMW до суду за недостовірну рекламу

  Німець, втопивши авто, подав на BMW до суду за недостовірну рекламу Авто-мото · lesya · 27.02.2012 19:52

  Нещодавно один німецький сміливець наважився на досить неординарний крок: молодик звинуватив компанію BMW у створенні недостовірного рекламного ролика. Рекламний ролик присвячений автомобілю BMW моделі x3. І в бажанні довести свою правоту німець навіть дійшов до суду. Інформація про це міститься на сайті суду Оснабрюка.


Всього 10394 на 1040 сторінках