Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Мікронаушник для студентів. Здавай екзамени легко.

  Мікронаушник для студентів. Здавай екзамени легко. Освіта · kseniya_www · 04.03.2012 16:50

  Нові технології можуть зекономити ваш час, гроші та нерви. Будьте готові до екзамену завжди, адже з мікронавушником це зробити просто.


 • Як та коли втрачають невинність у різних країнах світу

  Як та коли втрачають невинність у різних країнах світу Цікаві факти · lesya · 02.03.2012 13:31

  Ні для кого не секрет, що звичай зберігати невинність до першої шлюбної ночі вже давно відійшов у минуле. Однак у різних країнах світу молодь по-різному ставиться до цього моменту.


 • Ватикан розкриває свої похмурі таємниці

  Ватикан розкриває свої похмурі таємниці Події у світі · lesya · 02.03.2012 11:17

  Цими днями Ватикан вирішив розкрити світові свої похмурі таємниці. Так, в італійському Римі нещодавно відкрилася виставка унікальних старовинних документів Ватикану. Експозиція включає в себе близько сотні безцінних паперів зі знаменитого таємного папського архіву, у яких увіковічено більше 15 століть європейської та світової історії. Зокрема, за даними "Вести.ру", на виставці будуть представлені манускрипти з найгучніших процесів інквізиції, документи часів хрестових походів, а також рукописи великих учених та мислителів.


 • 5 незабутніх промов на "Оскарі"

  5 незабутніх промов на "Оскарі" Кіно · lesya · 01.03.2012 22:39

  «Я би хотів подякувати. ..» - такими словами зазвичай починають свої промови нагороджені «Оскаром». І хоча переважна більшість висловлювань на церемонії не виходить за межі певних правил, не можна все зводити до якогось шаблону. Саме такі промови, імпровізовані, щирі та неочікувані, і запам’ятовуються найбільше. Ось декілька таких висловлювань зірок світового кінематографу, які по тій чи іншій причині надовго закарбувалися в пам’яті людей.


 • На что нужно обратить внимание при покупке термодома и шлакоблока

  На что нужно обратить внимание при покупке термодома и шлакоблока Цікаві факти · kseniya_www · 01.03.2012 16:26

  Популярность технологии термодом растет с каждым днем. Это дом, стены которого кладут пенополистерольным блоком, которые залиты бетоном.


 • Наркотуризм в Іспанії процвітає

  Наркотуризм в Іспанії процвітає Суспільство · kseniya_www · 01.03.2012 16:15

  Тільки у 2006 році іспанська влада добилася його звільнення в процесі довгих переговорів, в яких взяли участь МВС і МЗС обох країн, Інтерпол, а також сама виправна установа.


 • В Аргентині відкрилася школа супергероїв

  В Аргентині відкрилася школа супергероїв Події у світі · lesya · 29.02.2012 23:46

  Цими днями в Аргентині відкрилася школа супергероїв. Все почалося ще декілька років тому: в передмістях Буенос-Айреса з'явився свій власний супергерой. Спершу він носив звичайнісінький костюм та маску, які до того ж виготовив власними руками. А сьогодні захисник слабких і пригноблених пішов ще далі, ставши схожим на справжнього Робокопа. Він патрулює вулиці на мотоциклі, а ось зовсім недавно ще й відкрив власну школу супергероїв.


 • Google заплатить мільйон доларів за злом браузера Chrome

  Google заплатить мільйон доларів за злом браузера Chrome Нові технології · lesya · 29.02.2012 21:12

  Стало відомо, що на конференції з питань комп'ютерної безпеки CanSecWest, яка відбудеться 7-9 березня цього року в канадському Ванкувері, корпорація Google проведе змагання Pwnium з пошуку вразливостей у браузері Chrome.


 • Таємниці 29 лютого

  Таємниці 29 лютого Цікаві факти · lesya · 29.02.2012 19:11

  29 лютого здавна вважається найдивнішим днем у році. Споконвіку з цим числом пов’язували безліч містичних випадків. А високосний рік ще й сьогодні вважають тяжким, очікуючи від нього якихось лих, бід чи природних катаклізмів. Та звідки ж взялася ця таємнича дата?


 • Вчені ідентифікували дві нові групи крові

  Вчені ідентифікували дві нові групи крові Медицина · lesya · 29.02.2012 16:41

  Цими днями групі вчених вдалося ідентифікувати нові групи крові. Так, дослідники з Університету штату Вермонт зробили відкриття, яке може врятувати життя сотень тисяч людей. В рамках проведеного дослідження спеціалістам вдалося визначити дві нові групи крові - Langereis та Junior. Інформація про зроблене відкриття міститься на сторінках журналу Nature Genetics.


Всього 10394 на 1040 сторінках