Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Вітамін Е небезпечний для здоров'я

  Вітамін Е небезпечний для здоров'я Краса і здоров'я · lesya · 06.03.2012 01:05

  В рамках проведення спеціального дослідження вчені дійшли несподіваного висновку. Їм вдалося встановити, що надлишок вітаміну Е в організмі суттєво підвищує ризик виникнення раку легенів. Вчені, провівши спостереження за 77 тисячами пацієнтів, виявили, що тривалий прийом вітаміну Е в кількості 400 мг збільшує ризик виникнення захворювання на цілих 28% - такий відсоток ризику вчені спостерегли у курців.


 • SpeechJammer - пристрій, який змусить замовкнути навіть найбалакучіших

  SpeechJammer - пристрій, який змусить замовкнути навіть найбалакучіших Нові технології · lesya · 05.03.2012 21:48

  Нещодавно спеціально для тих людей, які на дух не переносять балакучих, японські дослідники розробили портативний пристрій, який може ефективно та безболісно заглушити мову та інші звуки, які видає людина. І що найголовніше – все це з відстані 30 метрів. Для того, щоб закрити рот надокучливому співбесіднику, вистачить навести пристрій SpeechJammer на людину та натиснути на "спусковий гачок". Пристрій SpeechJammer працює на основі принципів, аналогічних тим, які використовуються в системі активного шумопоглинання, яку часто встановлюють в музеях, читальних залах бібліотек чи в інших громадських місцях.


 • Інтернет допоможе втомленим

  Інтернет допоможе втомленим Краса і здоров'я · lesya · 05.03.2012 19:35

  Нещодавно групі голландських вчених вдалося встановити, що терапія при синдромі хронічної втоми, яка базується на спілкуванні в Інтернеті, є набагато ефективнішою у порівнянні з традиційними методами лікування цього відносно нового захворювання. Результати проведеного нещодавно дослідження опубліковано на сторінках журналу The Lancet.


 • В Іспанії відкрився перший спортзал для нудистів

  В Іспанії відкрився перший спортзал для нудистів Спорт · lesya · 05.03.2012 16:33

  На що тільки не підуть власники різноманітних закладів для залучення нових відвідувачів? Напевне, на все. Ось і Іспанія не стала винятком. У зв’язку з економічною кризою, тут, як і в усьому світі, дедалі менше людей стало ходити в ресторани, салони краси та навіть спортивні зали. Однак опускати руки і скаржитися на долю – не найкращий вихід з цієї ситуації.


 • «Пердіти гордо!» - зухвале есе Бенджаміна Франкліна

  «Пердіти гордо!» - зухвале есе Бенджаміна Франкліна Культура · lesya · 05.03.2012 13:18

  Знаменитий політичний діяч, талановитий дипломат, вчений, винахідник, журналіст та видавець Бенджамін Франклін, один з лідерів війни за незалежність США, свого часу написав книгу з досить-таки зухвалою назвою «Пердіти гордо». Відомо, що в той час Бенджамін проживав у Франції, де працював послом США. І саме там він вирішив написати есе про метеоризм – це було у 1780-х.


 • 10 аномальних місць на Землі

  10 аномальних місць на Землі Цікаві факти · lesya · 05.03.2012 10:41

  Таємниця Бермудського трикутника вабить своєю нерозгаданістю уже протягом тривалого часу. Однак не лише Бермудський трикутник оповитий таємницями - на Землі існує багато аномальних місць.


 • Мікронаушник для студентів. Здавай екзамени легко.

  Мікронаушник для студентів. Здавай екзамени легко. Освіта · kseniya_www · 04.03.2012 16:50

  Нові технології можуть зекономити ваш час, гроші та нерви. Будьте готові до екзамену завжди, адже з мікронавушником це зробити просто.


 • Як та коли втрачають невинність у різних країнах світу

  Як та коли втрачають невинність у різних країнах світу Цікаві факти · lesya · 02.03.2012 13:31

  Ні для кого не секрет, що звичай зберігати невинність до першої шлюбної ночі вже давно відійшов у минуле. Однак у різних країнах світу молодь по-різному ставиться до цього моменту.


 • Ватикан розкриває свої похмурі таємниці

  Ватикан розкриває свої похмурі таємниці Події у світі · lesya · 02.03.2012 11:17

  Цими днями Ватикан вирішив розкрити світові свої похмурі таємниці. Так, в італійському Римі нещодавно відкрилася виставка унікальних старовинних документів Ватикану. Експозиція включає в себе близько сотні безцінних паперів зі знаменитого таємного папського архіву, у яких увіковічено більше 15 століть європейської та світової історії. Зокрема, за даними "Вести.ру", на виставці будуть представлені манускрипти з найгучніших процесів інквізиції, документи часів хрестових походів, а також рукописи великих учених та мислителів.


 • 5 незабутніх промов на "Оскарі"

  5 незабутніх промов на "Оскарі" Кіно · lesya · 01.03.2012 22:39

  «Я би хотів подякувати. ..» - такими словами зазвичай починають свої промови нагороджені «Оскаром». І хоча переважна більшість висловлювань на церемонії не виходить за межі певних правил, не можна все зводити до якогось шаблону. Саме такі промови, імпровізовані, щирі та неочікувані, і запам’ятовуються найбільше. Ось декілька таких висловлювань зірок світового кінематографу, які по тій чи іншій причині надовго закарбувалися в пам’яті людей.


Всього 10380 на 1038 сторінках