Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Чого очікують українські жінки від 8 березня

  Чого очікують українські жінки від 8 березня Суспільство · lesya · 07.03.2012 22:17

  Напередодні 8 березня спеціалісти вирішили дізнатися, чого очікують українські жінки від свята. І з’ясувалося, що кожна п'ята українська жінка не чекає подарунків. Водночас лише 9% чоловіків зізналися, що нічого не купуватимуть жінкам в цей день. Разом з цим вдалося дізнатися, на яку суму в середньому очікують отримати подарунок жінки - це 182 грн.


 • У Німеччині відкрили магазин одягу для неонацистів Brevik

  У Німеччині відкрили магазин одягу для неонацистів Brevik Події у світі · lesya · 07.03.2012 20:15

  Цими днями у Німеччині в місті Хемніц відкрився магазин одягу з вельми зухвалою назвою – Brevik. У магазині продають одяг марки Thor Steinar, яка користується особливою популярністю серед неонацистів. І зараз представники влади шукають якихось законних методів для того, щоб закрити торгівельну точку, назва якої співзвучна з іменем норвезького терориста Андерса Брейвіка.


 • Чого не слід дарувати жінкам на 8 березня

  Чого не слід дарувати жінкам на 8 березня Цікаві факти · lesya · 07.03.2012 18:11

  Напередодні Міжнародного жіночого дня соціологи вирішили допомогти чоловікам, дізнавшись, які подарунки дратують представниць прекрасної статі. В результаті виявилося, що жінки в переважній більшості ненавидять дешеві прикраси, різного роду сувеніри та продукцію з інтим-магазинів.


 • Венера Медичі була блондинкою і носила сережки

  Венера Медичі була блондинкою і носила сережки Культура · lesya · 07.03.2012 15:49

  Проведений нещодавно фахівцями Університету Модени та Реджо-Емілії у співробітництві зі спеціалістами галереї Уфіцці (Італія) хімічний аналіз знаменитої статуї Венери Медичі доводить, що статуя оголеної богині Афродіти, виліплена близько двох тисячоліть тому, нагадувала жінку не лише своїми чуттєвими формами. Так, скульптор у своєму прагненні до максимального реалізму нафарбував губи Венери червоною фарбою, а волоссю надав золотистого відтінку. Окрім того, нещодавно вченим вдалося виявити на мочках вух статуї крихітні отвори. Отож виходить, що Венера носила сережки.


 • Незабаром з'явиться електричний Harley

  Незабаром з'явиться електричний Harley Авто-мото · lesya · 07.03.2012 13:27

  Якби Термінатор міг мати електричний Harley в майбутньому, то він, безсумнівно, був би схожим на концепцію, розроблену дизайнером Алексом Кішем.


 • Аномальне зближення Землі та Місяця "вбило" "Титанік"

  Аномальне зближення Землі та Місяця "вбило" "Титанік" Наука · lesya · 07.03.2012 10:52

  Нещодавно вчені з’ясували істинну причину загибелі «Титаніка». Виявляється, аномально близьке розташування Землі та Місяця в грудні 1912 року зумовило значне підвищення рівня Світового океану. В результаті цього значна кількість айсбергів, які раніше сиділи на мілині, вирушили у вільне плавання. Власне, один із таких айсбергів і трапився на шляху "Титаніка".


 • У Британії можна взяти бабусю напрокат

  У Британії можна взяти бабусю напрокат Суспільство · lesya · 07.03.2012 08:33

  Цими днями член британського уряду лорд Фрейд представив програму соціальної допомоги підліткам, у якій візьмуть участь пенсіонери-волонтери. Ініціатива передбачає надання тінейджерам, у яких немає дідусів і бабусь, можливості поспілкуватися з навченими життєвим досвідом людьми.


 • У Філадельфії відкриється музей піци

  У Філадельфії відкриється музей піци Цікаві факти · lesya · 07.03.2012 00:45

  Стало відомо, що вже найближчим часом у Філадельфії відкриється ще один оригінальний музей - музей піци. Основним експонатом музейної виставки стане колекція Брайана Дуайера, в якій зібрані пам'ятні речі, пов'язані з цим продуктом харчування.


 • Чоловіки ненавидять клоунів

  Чоловіки ненавидять клоунів Психологія · lesya · 06.03.2012 22:45

  За твердженням психологів, почуття гумору зародилося з чоловічої агресивності, яка, у свою чергу, розвивається у чоловіків завдяки гормону тестостерону. Так, професор Сем Шустер з Університету Ньюкасла (Британія) вирішив проаналізувати особливості почуття гумору в чоловіків та жінок, дізнавшись, як воно взагалі змінюється з віком. Вчений в дослідженні використав досить оригінальний підхід до цієї проблеми. З’ясувавши, що одноколісний велосипед у більшості людей асоціюється з клоунами, він вирішив опитати моноциклістів і дізнатись, як сприймають їх глядачі.


 • У 2050 весь світ зупиниться в пробці

  У 2050 весь світ зупиниться в пробці Авто-мото · lesya · 06.03.2012 20:39

  За твердженням фахівців, вже до 2050 року автомобілів на нашій планеті буде не менше 5 мільярдів, а це так чи інакше призведе до транспортного колапсу планетарного масштабу. Тому над цією проблемою необхідно активно працювати вже зараз. Таке припущення прозвучало з уст голови ради директорів компанії Ford Білла Форда в рамках виступу на виставці Mobile World Congress. Він висунув власну теорію боротьби з пробками - за допомогою «плану мобільності».


Всього 10394 на 1040 сторінках