Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Голі велосипедисти проїхалися вулицями столиці Перу

  Голі велосипедисти проїхалися вулицями столиці Перу Події у світі · lesya · 12.03.2012 18:28

  10 березня декілька сотень голих велосипедистів проїхали 11 кілометрів вулицями столиці Перу Ліми. Таким дивним способом учасники акції вирішили висловити свій протест проти зневажливого ставлення водіїв до велосипедистів, а також протест стосовно дій уряду країни, який не підтримує велосипедний спорт.


 • Facebook познайомив американку з дружиною її ж чоловіка

  Facebook познайомив американку з дружиною її ж чоловіка Суспільство · lesya · 12.03.2012 16:27

  Цими днями в американському штаті Вашингтон стався курйозний випадок, у якому знову фігурує найзнаменитіша соціальна мережа Facebook. Так, зовсім недавно дві користувачки соціальної мережі цілком випадково з'ясували, що одружені з одним і тим же чоловіком. А виявити жінкам такий неприємний факт вдалося завдяки опції "Ви можете їх знати", яка допомагає користувачам мережі відшукати всіх можливих знайомих.


 • Усаму бен Ладена видала його ревнива дружина

  Усаму бен Ладена видала його ревнива дружина Суспільство · lesya · 12.03.2012 13:33

  Те, що багатоженство має чимало мінусів, яскраво простежується на прикладі всесвітньо відомого терориста Усами бен Ладена. Так, за даними Daily Mail, місце, де переховувався терорист, скоріше за все, розкрила американцям одна з його дружин. Про це повідомив колишній високопоставлений офіцер спецслужб Пакистану, який розслідував вбивство терориста номер 1.


 • Знайдено найстарішу екранізацію твору Чарльза Діккенса

  Знайдено найстарішу екранізацію твору Чарльза Діккенса Кіно · lesya · 12.03.2012 10:27

  Цими днями в Англії було знайдено раритетну кіноплівку, яка, як згодом виявилося, є найстарішою екранізацією твору Чарльза Діккенса, відомою кінематографу.


 • 5 несподіваних місць, де добре живеться жінкам

  5 несподіваних місць, де добре живеться жінкам Суспільство · lesya · 11.03.2012 08:04

  За твердженням співробітників Foreign Policy, коли йде мова про країни, в яких жінкам живеться найкраще, в пам’яті зазвичай зринають країни Північної Європи. Однак у рейтингу рівноправності статей у 135 країнах світу станом на 2011 рік є декілька несподіваних лідерів. Рейтинг складався спеціалістами Всесвітнього економічного форуму (WEF). Ось п'ять таких лідерів.


 • Працюєте в нічну зміну? - Допоможе блакитний

  Працюєте в нічну зміну? - Допоможе блакитний Авто-мото · lesya · 10.03.2012 23:43

  Блакитний колір традиційно пов’язують з креативністю та творчими процесами, часто рекомендуючи його для кабінетів та навчальних аудиторій. Однак цей колір має безліч відтінків і безліч значень. Так, блакитний – це символ чистоти, врівноваженості, розуму та ніжності, іноді він викликає лінь і апатію.


 • Volvo представила першу в світі подушку безпеки для пішохода

  Volvo представила першу в світі подушку безпеки для пішохода Авто-мото · lesya · 10.03.2012 21:32

  Нещодавно компанія Volvo представила першу в світі подушку безпеки, призначену для захисту не водіїв, а пішоходів. За словами фахівців компанії, це лише одна з багатьох інтелектуальних функцій безпеки, представлених в останній моделі компактного авто Volvo V40.


 • Найкращі бюсти українських знаменитостей

  Найкращі бюсти українських знаменитостей Цікаві факти · lesya · 10.03.2012 19:22

  Нещодавно українські журналісти провели спеціальне дослідження, в рамках якого вирішили з’ясувати, в кого з зірок вітчизняного та російського шоубізу найкращі груди. Для цього фахівці ретельно вивчили та проаналізували найвідвертіші фотографії прекрасних представниць російського та українського шоу-бізнесу, в кінцевому результаті склавши рейтинги найвідоміших силіконових та найвідоміших натуральних бюстів.


 • Матріархат по-китайськи

  Матріархат по-китайськи Культура · lesya · 08.03.2012 11:15

  Якби світом правили жінки, то війни би назавжди припинилися. Чи це так, чи не так, невідомо. Однак у Китаї є плем'я мосуо, яке ось уже дві тисячі років живе за принципами матріархату, - і горя не знає…


 • Японський винахідник створив струни з павутини

  Японський винахідник створив струни з павутини Музика · lesya · 08.03.2012 00:15

  Цими днями один японський дослідник представив свій новий винахід: струни для скрипки, сплетені з павутинного шовку. Вони, за словами критиків, вирізняються набагато м'якшим та глибшим звучанням у порівнянні зі звичайними аналогами, які виготовляються зі сталі чи тваринних жил.


Всього 10394 на 1040 сторінках