Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Спорт та кофеїн можуть змінити ДНК

  Спорт та кофеїн можуть змінити ДНК Наука · lesya · 17.03.2012 11:21

  Цими днями група дослідників зі Швеції оприлюднила дані свого нового дослідження, з яких випливає, що ДНК людських клітин може змінюватися. Дослідження проводилося вченими з Інституту Каролінська в Швеції під керівництвом Джулін Зелат. Вченим вдалося виявити, що під впливом фізичних навантажень або кофеїну на певних ділянках молекули ДНК у м'язах зазнають негайних хімічних та структурних змін. Результати роботи опубліковані в березневому номері журналу Cell Metabolism.


 • Удосконалено формулу, яка пророкує розлучення знаменитостей

  Удосконалено формулу, яка пророкує розлучення знаменитостей Цікаві факти · lesya · 16.03.2012 23:40

  Ще в 2006 році два наукових журналіста - Гарт Сандей і Джон Тірні - вивели формулу, яка дозволяє вирахувати можливість розпаду або ж рівень міцності зіркових шлюбів. Тоді рівняння складалося з наступних змінних: порівняльної популярності чоловіка і дружини, їхнього віку, тривалості періоду залицяння, наявності або ж відсутності попередніх шлюбів, і, нарешті, з фактору секс-символа. Останню змінну слід вираховувати наступним чином: набрати в «Гуглі» ім'я жінки, поглянути на п'ять верхніх посилань та підрахувати, скільки там є портретів зірки у відвертих нарядах.


 • У Британії збудують дім на воді

  У Британії збудують дім на воді Нові технології · lesya · 16.03.2012 20:49

  В графстві Бакінгемшир у Великобританії на березі Темзи незабаром з’явиться «плавучий» будинок. Проект компанії Baca Architects покликаний усунути загрозу затоплення будинків, розташованих у прибережних регіонах: під час повені такі будинки ставатимуть вільноплаваючими понтонами. За словами директора компанії Річарда Коутса, такий дім в разі повені зможе підніматися на висоту понад 2,5 метра.


 • Чим довше триває цивільний шлюб, тим більша імовірність розводів

  Чим довше триває цивільний шлюб, тим більша імовірність розводів Суспільство · lesya · 16.03.2012 18:18

  Нещодавно група вчених із США провела спеціальне дослідження, в результаті якого з’ясувала, що спільне проживання пари до весілля – запорука зіпсованого сімейного життя. Так, американські психологи з Піттсбурзького університету виявили, що партнери, які одружилися навіть після кількох років спільного життя, розлучаються удвічі частіше, ніж ті, хто почав жити разом лише після весілля.


 • Американські бездомні стануть точками доступу до Інтернету

  Американські бездомні стануть точками доступу до Інтернету Нові технології · lesya · 16.03.2012 16:08

  Нещодавно американські вчені провели цікавий експеримент, в рамках якого бездомних людей використовували в якості мобільних точок доступу до Інтернету. Експеримент, однак, одразу ж зустрів критику з боку громадськості.


 • Адвокатская практика

  Адвокатская практика Цікаві факти · kseniya_www · 16.03.2012 10:01

  В настоящее время наибольшей популярностью пользуются ВУЗы, дающие юридическое образование. Профессия юриста престижна, а тем более востребована как никогда. Обучаясь на юридической специальности, студенты изучают и право, и законодательство и остальные соответствующие дисциплины. И, кроме того, студенты любого высшего учебного заведения обязаны проходить практику.


 • Вчені знайшли ліки від расизму

  Вчені знайшли ліки від расизму Краса і здоров'я · lesya · 14.03.2012 22:10

  Нещодавно вченим вдалося встановити вельми цікавий факт. Вивчаючи вплив одного популярного препарату, спеціалісти встановили, що він може стати ліками від расизму. Так, в результаті дослідження, проведеного нещодавно групою вчених з Оксфордського університету, виявилося, що ліки для пониженого тиску пропранолол можуть вилікувати і від... расизму.


 • Незабаром з'являться презервативи для підвищення потенції

  Незабаром з'являться презервативи для підвищення потенції Краса і здоров'я · lesya · 14.03.2012 19:03

  Британські спеціалісти представили світові цікавий та, без сумніву, корисний винахід - презервативи, які підвищують потенцію. Випуском незвичайних контрацептивів, розроблених спеціалістами компанії Futura Medical PLC, займатиметься компанія SSL International, власністю якої є всесвітньо відомий бренд Durex.


 • На зміну сурогатним матерям прийде вагітний андроїд

  На зміну сурогатним матерям прийде вагітний андроїд Нові технології · lesya · 14.03.2012 11:21

  Нещодавно спеціалісти американської компанії Gaumard Scientific, яка займається виготовленням імплантатів, представили світові свій новий винахід - "вагітного андроїда". У манекена на ім'я Ноель - зовнішність привабливої жінки 30-ти років та цілком реальні людські параметри.


 • Канадська студентка харчується бензином

  Канадська студентка харчується бензином Події у світі · lesya · 12.03.2012 20:31

  20-річна мешканка Онтаріо страждає дивною та рідкісною залежністю: дівчина і дня не може прожити без вживання в їжу бензину. Молода дівчина на ім’я Шеннон, якій нещодавно виповнилося 20, мешкає в місті Велланд. Прізвище дівчини на прохання сім’ї не розголошують. За її ж словами, Шеннон не може прожити й кількох годин без вживання горючої суміші.


Всього 10394 на 1040 сторінках