Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • У Британії збудують дім на воді

  У Британії збудують дім на воді Нові технології · lesya · 16.03.2012 20:49

  В графстві Бакінгемшир у Великобританії на березі Темзи незабаром з’явиться «плавучий» будинок. Проект компанії Baca Architects покликаний усунути загрозу затоплення будинків, розташованих у прибережних регіонах: під час повені такі будинки ставатимуть вільноплаваючими понтонами. За словами директора компанії Річарда Коутса, такий дім в разі повені зможе підніматися на висоту понад 2,5 метра.


 • Чим довше триває цивільний шлюб, тим більша імовірність розводів

  Чим довше триває цивільний шлюб, тим більша імовірність розводів Суспільство · lesya · 16.03.2012 18:18

  Нещодавно група вчених із США провела спеціальне дослідження, в результаті якого з’ясувала, що спільне проживання пари до весілля – запорука зіпсованого сімейного життя. Так, американські психологи з Піттсбурзького університету виявили, що партнери, які одружилися навіть після кількох років спільного життя, розлучаються удвічі частіше, ніж ті, хто почав жити разом лише після весілля.


 • Американські бездомні стануть точками доступу до Інтернету

  Американські бездомні стануть точками доступу до Інтернету Нові технології · lesya · 16.03.2012 16:08

  Нещодавно американські вчені провели цікавий експеримент, в рамках якого бездомних людей використовували в якості мобільних точок доступу до Інтернету. Експеримент, однак, одразу ж зустрів критику з боку громадськості.


 • Адвокатская практика

  Адвокатская практика Цікаві факти · kseniya_www · 16.03.2012 10:01

  В настоящее время наибольшей популярностью пользуются ВУЗы, дающие юридическое образование. Профессия юриста престижна, а тем более востребована как никогда. Обучаясь на юридической специальности, студенты изучают и право, и законодательство и остальные соответствующие дисциплины. И, кроме того, студенты любого высшего учебного заведения обязаны проходить практику.


 • Вчені знайшли ліки від расизму

  Вчені знайшли ліки від расизму Краса і здоров'я · lesya · 14.03.2012 22:10

  Нещодавно вченим вдалося встановити вельми цікавий факт. Вивчаючи вплив одного популярного препарату, спеціалісти встановили, що він може стати ліками від расизму. Так, в результаті дослідження, проведеного нещодавно групою вчених з Оксфордського університету, виявилося, що ліки для пониженого тиску пропранолол можуть вилікувати і від... расизму.


 • Незабаром з'являться презервативи для підвищення потенції

  Незабаром з'являться презервативи для підвищення потенції Краса і здоров'я · lesya · 14.03.2012 19:03

  Британські спеціалісти представили світові цікавий та, без сумніву, корисний винахід - презервативи, які підвищують потенцію. Випуском незвичайних контрацептивів, розроблених спеціалістами компанії Futura Medical PLC, займатиметься компанія SSL International, власністю якої є всесвітньо відомий бренд Durex.


 • На зміну сурогатним матерям прийде вагітний андроїд

  На зміну сурогатним матерям прийде вагітний андроїд Нові технології · lesya · 14.03.2012 11:21

  Нещодавно спеціалісти американської компанії Gaumard Scientific, яка займається виготовленням імплантатів, представили світові свій новий винахід - "вагітного андроїда". У манекена на ім'я Ноель - зовнішність привабливої жінки 30-ти років та цілком реальні людські параметри.


 • Канадська студентка харчується бензином

  Канадська студентка харчується бензином Події у світі · lesya · 12.03.2012 20:31

  20-річна мешканка Онтаріо страждає дивною та рідкісною залежністю: дівчина і дня не може прожити без вживання в їжу бензину. Молода дівчина на ім’я Шеннон, якій нещодавно виповнилося 20, мешкає в місті Велланд. Прізвище дівчини на прохання сім’ї не розголошують. За її ж словами, Шеннон не може прожити й кількох годин без вживання горючої суміші.


 • Голі велосипедисти проїхалися вулицями столиці Перу

  Голі велосипедисти проїхалися вулицями столиці Перу Події у світі · lesya · 12.03.2012 18:28

  10 березня декілька сотень голих велосипедистів проїхали 11 кілометрів вулицями столиці Перу Ліми. Таким дивним способом учасники акції вирішили висловити свій протест проти зневажливого ставлення водіїв до велосипедистів, а також протест стосовно дій уряду країни, який не підтримує велосипедний спорт.


 • Facebook познайомив американку з дружиною її ж чоловіка

  Facebook познайомив американку з дружиною її ж чоловіка Суспільство · lesya · 12.03.2012 16:27

  Цими днями в американському штаті Вашингтон стався курйозний випадок, у якому знову фігурує найзнаменитіша соціальна мережа Facebook. Так, зовсім недавно дві користувачки соціальної мережі цілком випадково з'ясували, що одружені з одним і тим же чоловіком. А виявити жінкам такий неприємний факт вдалося завдяки опції "Ви можете їх знати", яка допомагає користувачам мережі відшукати всіх можливих знайомих.


Всього 10392 на 1040 сторінках