Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Вчені навчилися керувати спогадами

  Вчені навчилися керувати спогадами Наука · lesya · 26.03.2012 12:30

  Вчені з усього світу вже протягом тривалого часу намагаються з’ясувати, як влаштована наша пам’ять. І справді, чому певні епізоди з нашого життя запам’ятовуються краще, а інші – гірше, та чи існують в нашому мозку цілком матеріальні структури, де зберігаються конкретні образи та емоції?


 • Швеція стане першою країною, яка відмовиться від готівки

  Швеція стане першою країною, яка відмовиться від готівки Економіка · lesya · 26.03.2012 10:13

  Нещодавно стало відомо, що вже найближчим часом Швеція стане першою країною в світі, яка зовсім відмовиться від готівки. До речі, саме у цій країні в далекому 1661-му році вперше в цілому світі було введено в обіг паперові гроші. За даними Daily Mail, на сьогоднішній день частка готівкових грошей у шведській економіці складає якихось 3%. Натомість у США цей показник становить 7%, у країнах Євросоюзу – 9%. В якості основного аргументу прихильники переходу скандинавської держави на безготівкові розрахунки використовують той факт, що технічний розвиток Швеції досить високий, тому якісь "папірці" її мешканцям просто не потрібні.


 • Голлівудські зірки обирають натуральну їжу

  Голлівудські зірки обирають натуральну їжу Краса і здоров'я · lesya · 23.03.2012 13:41

  Про важливість раціонального харчування вчені говорять вже досить давно. І справді, виважений та корисний раціон, який включає всі необхідні продукти, допоможе зберегти здоров’я, молодість та життєву енергію. Саме тому останнім часом дедалі більше інформації з’являється про шкідливість фаст-фуду та напівфабрикатів та неймовірну корисність натуральних продуктів.


 • Топ-7 можливих воєн майбутнього

  Топ-7 можливих воєн майбутнього Життя · lesya · 23.03.2012 11:20

  Цими днями експерти та політологи, взявши до уваги напружену ситуацію на Близькому сході та наслідки світової фінансової кризи, локальні конфлікти та громадянські війни, вирішили помислити над тим, які війни можуть чекати людство найближчим часом. Спеціалісти виділили сім таких воєн.


 • Небезпечний колір: у США 14 юристів у помаранчевих сорочках одночасно втратили роботу

  Небезпечний колір: у США 14 юристів у помаранчевих сорочках одночасно втратили роботу Події у світі · lesya · 22.03.2012 23:49

  Цими днями у США 14 юристів одночасно втратили роботу через те, що з’явилися в офісі в помаранчевих сорочках.


 • Знайдено невідому раніше картину Ван Гога

  Знайдено невідому раніше картину Ван Гога Культура · lesya · 22.03.2012 20:41

  Цими днями спеціалістам вдалося знайти невідому раніше роботу Ван Гога під назвою "Натюрморт з луговими квітами та трояндами". Точніше, не знайти – робота спокійнісінько зберігалася в голландському музеї Креллер-Мюллер ще з 1974 року. Однак до цього часу вважалося, що автором натюрморта є якийсь невідомий майстер, та аж ніяк не знаменитий Ван Гог. Однак цими днями на сайті музею з’явилася інформація, що полотно належить саме йому, знаменитому художнику та ученому.


 • Вчені виявили ген, який відповідає за переїдання

  Вчені виявили ген, який відповідає за переїдання Краса і здоров'я · lesya · 22.03.2012 19:28

  Як відомо, на сьогоднішній день проблема ожиріння набула глобальних масштабів і вважається загальносвітовою проблемою. І справа тут не лише в непривабливому зовнішньому вигляді людей, які зіткнулися з проблемою ожиріння, а, скоріше, в сумних наслідках цього захворювання для здоров’я. Отож вчені з усього світу намагаються знайти оптимальне рішення цієї проблеми.


 • Менні Пакьяо йде з боксу за порадою Бога

  Менні Пакьяо йде з боксу за порадою Бога Спорт · lesya · 22.03.2012 18:30

  Цими днями один з найкращих боксерів сучасності незалежно від вагових категорій знаменитий філіппінець на ім’я Менні Пакьяо оголосив про швидке завершення кар'єри. Про те, що стало поштовхом до такої несподіваної розв’язки спортивної долі боксера, Менні розповів в інтерв'ю журналістам місцевої радіостанції DZMM. За словами спортсмена, йому уві сні явився Господь, порадивши назавжди розпрощатися з боксом. Однак Менні поки що не уточнив, скільки ще боїв збирається провести.


 • В Італії відзначили День дерева

  В Італії відзначили День дерева Пам'ятні дати · lesya · 22.03.2012 16:27

  Вчора, 21 березня, в Італії відзначили День дерева. Це свято, яке традиційно відзначають в Італії, є символом оновлення та єднання людини з природою.


 • Британці навчилися стирати надрукований на принтері текст

  Британці навчилися стирати надрукований на принтері текст Нові технології · lesya · 22.03.2012 14:23

  Нещодавно британські спеціалісти представили на осуд громадськості свій новий винахід. Група вчених з Кембріджського університету розробила нову технологію, яка дозволить стирати видрукуваний на принтері текст. Цей винахід, за твердженням розробників, дозволить використовувати один і той же папір у принтері щонайменше декілька разів.


Всього 10394 на 1040 сторінках