Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Працюєте в нічну зміну? - Допоможе блакитний

  Працюєте в нічну зміну? - Допоможе блакитний Авто-мото · lesya · 10.03.2012 23:43

  Блакитний колір традиційно пов’язують з креативністю та творчими процесами, часто рекомендуючи його для кабінетів та навчальних аудиторій. Однак цей колір має безліч відтінків і безліч значень. Так, блакитний – це символ чистоти, врівноваженості, розуму та ніжності, іноді він викликає лінь і апатію.


 • Volvo представила першу в світі подушку безпеки для пішохода

  Volvo представила першу в світі подушку безпеки для пішохода Авто-мото · lesya · 10.03.2012 21:32

  Нещодавно компанія Volvo представила першу в світі подушку безпеки, призначену для захисту не водіїв, а пішоходів. За словами фахівців компанії, це лише одна з багатьох інтелектуальних функцій безпеки, представлених в останній моделі компактного авто Volvo V40.


 • Найкращі бюсти українських знаменитостей

  Найкращі бюсти українських знаменитостей Цікаві факти · lesya · 10.03.2012 19:22

  Нещодавно українські журналісти провели спеціальне дослідження, в рамках якого вирішили з’ясувати, в кого з зірок вітчизняного та російського шоубізу найкращі груди. Для цього фахівці ретельно вивчили та проаналізували найвідвертіші фотографії прекрасних представниць російського та українського шоу-бізнесу, в кінцевому результаті склавши рейтинги найвідоміших силіконових та найвідоміших натуральних бюстів.


 • Матріархат по-китайськи

  Матріархат по-китайськи Культура · lesya · 08.03.2012 11:15

  Якби світом правили жінки, то війни би назавжди припинилися. Чи це так, чи не так, невідомо. Однак у Китаї є плем'я мосуо, яке ось уже дві тисячі років живе за принципами матріархату, - і горя не знає…


 • Японський винахідник створив струни з павутини

  Японський винахідник створив струни з павутини Музика · lesya · 08.03.2012 00:15

  Цими днями один японський дослідник представив свій новий винахід: струни для скрипки, сплетені з павутинного шовку. Вони, за словами критиків, вирізняються набагато м'якшим та глибшим звучанням у порівнянні зі звичайними аналогами, які виготовляються зі сталі чи тваринних жил.


 • Чого очікують українські жінки від 8 березня

  Чого очікують українські жінки від 8 березня Суспільство · lesya · 07.03.2012 22:17

  Напередодні 8 березня спеціалісти вирішили дізнатися, чого очікують українські жінки від свята. І з’ясувалося, що кожна п'ята українська жінка не чекає подарунків. Водночас лише 9% чоловіків зізналися, що нічого не купуватимуть жінкам в цей день. Разом з цим вдалося дізнатися, на яку суму в середньому очікують отримати подарунок жінки - це 182 грн.


 • У Німеччині відкрили магазин одягу для неонацистів Brevik

  У Німеччині відкрили магазин одягу для неонацистів Brevik Події у світі · lesya · 07.03.2012 20:15

  Цими днями у Німеччині в місті Хемніц відкрився магазин одягу з вельми зухвалою назвою – Brevik. У магазині продають одяг марки Thor Steinar, яка користується особливою популярністю серед неонацистів. І зараз представники влади шукають якихось законних методів для того, щоб закрити торгівельну точку, назва якої співзвучна з іменем норвезького терориста Андерса Брейвіка.


 • Чого не слід дарувати жінкам на 8 березня

  Чого не слід дарувати жінкам на 8 березня Цікаві факти · lesya · 07.03.2012 18:11

  Напередодні Міжнародного жіночого дня соціологи вирішили допомогти чоловікам, дізнавшись, які подарунки дратують представниць прекрасної статі. В результаті виявилося, що жінки в переважній більшості ненавидять дешеві прикраси, різного роду сувеніри та продукцію з інтим-магазинів.


 • Венера Медичі була блондинкою і носила сережки

  Венера Медичі була блондинкою і носила сережки Культура · lesya · 07.03.2012 15:49

  Проведений нещодавно фахівцями Університету Модени та Реджо-Емілії у співробітництві зі спеціалістами галереї Уфіцці (Італія) хімічний аналіз знаменитої статуї Венери Медичі доводить, що статуя оголеної богині Афродіти, виліплена близько двох тисячоліть тому, нагадувала жінку не лише своїми чуттєвими формами. Так, скульптор у своєму прагненні до максимального реалізму нафарбував губи Венери червоною фарбою, а волоссю надав золотистого відтінку. Окрім того, нещодавно вченим вдалося виявити на мочках вух статуї крихітні отвори. Отож виходить, що Венера носила сережки.


 • Незабаром з'явиться електричний Harley

  Незабаром з'явиться електричний Harley Авто-мото · lesya · 07.03.2012 13:27

  Якби Термінатор міг мати електричний Harley в майбутньому, то він, безсумнівно, був би схожим на концепцію, розроблену дизайнером Алексом Кішем.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках