Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Марокканські жінки проти одруження з ґвалтівниками

  Марокканські жінки проти одруження з ґвалтівниками Події у світі · lesya · 20.03.2012 21:48

  Активісти Марокко вимагають скасування закону, який дозволяє ґвалтівникам одружуватися з жертвою з метою уникнення кримінального переслідування за скоєні ними злочини. Закон викликав неоднозначну реакцію у суспільстві уже давно, однак останньою краплею стало самогубство 16-річної Аміни Філалі (Amina Filali), яка, проживши півроку в шлюбі з насильником, вирішила накласти на себе руки. Чоловік-ґвалтівник побив її, і дівчина у відчаї проковтнула щурячу отруту.


 • У Берліні показали нові скульптури "дегенеративного мистецтва"

  У Берліні показали нові скульптури "дегенеративного мистецтва" Культура · lesya · 20.03.2012 13:03

  Цими днями у Берліні вперше виставили скульптури, які нацисти демонстрували в рамках викривальної експозиції 1937 року під назвою "Дегенеративне мистецтво". Ці невідомі раніше витвори мистецтва було знайдені в 2011 році під час розкопок, які проводилися неподалік будівлі берлінської адміністрації. Однак познайомити з ними світ вчені чомусь вирішили тільки тепер. Отож 13 березня цього року Музей доісторичної епохи і ранньої історії спільно з дослідницькою групою Вільного університету Берліна представили громадськості шість нових знахідок.


 • Продукти, які роблять нас агресивними

  Продукти, які роблять нас агресивними Краса і здоров'я · lesya · 19.03.2012 11:00

  Нещодавно група дослідників з університету Каліфорнії виявили, що транс-жири, яких вдосталь міститься в маргарині та багатьох кондитерських виробах, можуть бути причиною підвищення дратівливості та агресії.


 • Спорт та кофеїн можуть змінити ДНК

  Спорт та кофеїн можуть змінити ДНК Наука · lesya · 17.03.2012 11:21

  Цими днями група дослідників зі Швеції оприлюднила дані свого нового дослідження, з яких випливає, що ДНК людських клітин може змінюватися. Дослідження проводилося вченими з Інституту Каролінська в Швеції під керівництвом Джулін Зелат. Вченим вдалося виявити, що під впливом фізичних навантажень або кофеїну на певних ділянках молекули ДНК у м'язах зазнають негайних хімічних та структурних змін. Результати роботи опубліковані в березневому номері журналу Cell Metabolism.


 • Удосконалено формулу, яка пророкує розлучення знаменитостей

  Удосконалено формулу, яка пророкує розлучення знаменитостей Цікаві факти · lesya · 16.03.2012 23:40

  Ще в 2006 році два наукових журналіста - Гарт Сандей і Джон Тірні - вивели формулу, яка дозволяє вирахувати можливість розпаду або ж рівень міцності зіркових шлюбів. Тоді рівняння складалося з наступних змінних: порівняльної популярності чоловіка і дружини, їхнього віку, тривалості періоду залицяння, наявності або ж відсутності попередніх шлюбів, і, нарешті, з фактору секс-символа. Останню змінну слід вираховувати наступним чином: набрати в «Гуглі» ім'я жінки, поглянути на п'ять верхніх посилань та підрахувати, скільки там є портретів зірки у відвертих нарядах.


 • У Британії збудують дім на воді

  У Британії збудують дім на воді Нові технології · lesya · 16.03.2012 20:49

  В графстві Бакінгемшир у Великобританії на березі Темзи незабаром з’явиться «плавучий» будинок. Проект компанії Baca Architects покликаний усунути загрозу затоплення будинків, розташованих у прибережних регіонах: під час повені такі будинки ставатимуть вільноплаваючими понтонами. За словами директора компанії Річарда Коутса, такий дім в разі повені зможе підніматися на висоту понад 2,5 метра.


 • Чим довше триває цивільний шлюб, тим більша імовірність розводів

  Чим довше триває цивільний шлюб, тим більша імовірність розводів Суспільство · lesya · 16.03.2012 18:18

  Нещодавно група вчених із США провела спеціальне дослідження, в результаті якого з’ясувала, що спільне проживання пари до весілля – запорука зіпсованого сімейного життя. Так, американські психологи з Піттсбурзького університету виявили, що партнери, які одружилися навіть після кількох років спільного життя, розлучаються удвічі частіше, ніж ті, хто почав жити разом лише після весілля.


 • Американські бездомні стануть точками доступу до Інтернету

  Американські бездомні стануть точками доступу до Інтернету Нові технології · lesya · 16.03.2012 16:08

  Нещодавно американські вчені провели цікавий експеримент, в рамках якого бездомних людей використовували в якості мобільних точок доступу до Інтернету. Експеримент, однак, одразу ж зустрів критику з боку громадськості.


 • Адвокатская практика

  Адвокатская практика Цікаві факти · kseniya_www · 16.03.2012 10:01

  В настоящее время наибольшей популярностью пользуются ВУЗы, дающие юридическое образование. Профессия юриста престижна, а тем более востребована как никогда. Обучаясь на юридической специальности, студенты изучают и право, и законодательство и остальные соответствующие дисциплины. И, кроме того, студенты любого высшего учебного заведения обязаны проходить практику.


 • Вчені знайшли ліки від расизму

  Вчені знайшли ліки від расизму Краса і здоров'я · lesya · 14.03.2012 22:10

  Нещодавно вченим вдалося встановити вельми цікавий факт. Вивчаючи вплив одного популярного препарату, спеціалісти встановили, що він може стати ліками від расизму. Так, в результаті дослідження, проведеного нещодавно групою вчених з Оксфордського університету, виявилося, що ліки для пониженого тиску пропранолол можуть вилікувати і від... расизму.


Всього 10377 на 1038 сторінках