Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Использование ригеля, фундамента и асбестоцементных труб в строительстве

  Использование ригеля, фундамента и асбестоцементных труб в строительстве Авто-мото · kseniya_www · 14.04.2012 18:47

  Железобетонные ригеля – это балки сделанные из тяжёлого бетона, которые применяют для железобетонных сборных каркасов, рам, кровли и других видов конструкций многоэтажных зданий разного назначения.


 • Популярно о посуточной аренде квартир

  Популярно о посуточной аренде квартир Цікаві факти · kseniya_www · 14.04.2012 18:40

  Начнем с того что, к примеру, Вы уже приехали в Киев, либо же только планируете свои будущие командировки или отдых. Однозначно, сразу же перед Вами встанет логичный вопрос какое место жительства можно будет себе позволить.


 • Конкурс краси "Містер Гей Світу 2012" пройшов у Африці

  Конкурс краси "Містер Гей Світу 2012" пройшов у Африці Події у світі · lesya · 12.04.2012 23:44

  Цими днями в місті Йоганнесбург, Південна Африка, відбувся четвертий щорічний конкурс краси для геїв Mr Gay World. Цей конкурс спрямований на створення позитивного іміджу чоловіків-геїв. Окрім того, за словами організаторів заходу, які є прихильниками різних програм по боротьбі з розповсюдженням СНІДу, конкурс покликаний боротися з дискримінацією геїв та гомофобією у суспільстві.


 • Ненависть до геїв - ознака гомосексуалізму

  Ненависть до геїв - ознака гомосексуалізму Наука · lesya · 12.04.2012 20:26

  Нещодавно вчені виявили, що дуже часто гомофобія є однією з ознак гомосексуалізму. Так, в результаті проведеного нещодавно дослідження з’ясувалося, що упередження проти геїв часто зумовлене недостатнім розумінням власної сексуальної орієнтації та авторитарним вихованням. Вчені з Університету Рочестера (Великобританія) з колегами з Каліфорнійського університету в Санта-Барбарі (США) твердять, що в більшості випадків найзапекліші борці з секс-меншинами самі не проти були б зануритися в принади нетрадиційного сексу, якби не дитяча боязнь батьківського гніву. Тому іноді гомофобія - це боязнь самого себе.


 • 6 травня світ відзначатиме Міжнародний день марихуани

  6 травня світ відзначатиме Міжнародний день марихуани Події у світі · lesya · 12.04.2012 18:15

  6 травня світ відзначатиме міжнародний День марихуани. У 189 містах світу повинні пройти "Марші Свободи" на підтримку вживання легких наркотиків та скасування кримінального переслідування за їхнє вживання.


 • 7 міфів про косметику

  7 міфів про косметику Краса і здоров'я · lesya · 12.04.2012 16:03

  Косметика стала невід’ємною частиною життя сучасних жінок, незамінною складовою образу та виявом індивідуальності стилю. І, зрозуміло, сьогодні існує безліч міфів, пов’язаних з використанням косметики, деякі з яких можуть бути небезпечними для здоров’я. Тому слухаючи чиєїсь поради, варто добре зважити всі за і проти, а ще краще звернутися за консультацією до спеціаліста.


 • Безлюдні міста на постапокаліптичних знімках французьких фотографів

  Безлюдні міста на постапокаліптичних знімках французьких фотографів Життя · lesya · 12.04.2012 13:17

  Нема нічого страшнішого, ніж споглядати на тихі, абсолютно пустинні вулиці великих, густонаселених мегаполісів. Міста, в яких вирує життя незалежно від пори року та години дня, які ніколи не замовкають, наповнені гулом машин, розмовами перехожих, музикою, що лине з гіпермаркетів чи кафе, та дитячим сміхом, раптово спорожніли. А посприяли цьому два французьких художники, які, до речі, вже з 2005 року працюють разом.


 • Lamborghini назве свою новинку «Жахом»

  Lamborghini назве свою новинку «Жахом» Авто-мото · lesya · 12.04.2012 10:58

  Нещодавно представники знаменитої на увесь світ компанії Lamborghini подали заявку на закріплення за компанією торгового імені Deimos, що в перекладі з грецької означає «жах». Поки що невідомо, як саме італійський автовиробник має намір використовувати цю назву. Журналісти з цього приводу жартують, що таке ім'я чудово підійде новому позашляховику марки.


 • Німець прикрасив дерево 10 000 яєць

  Німець прикрасив дерево 10 000 яєць Культура · lesya · 10.04.2012 12:42

  Незвичайна пристрасть до колекціонування декоративних великодніх яєць одного пенсіонера з Німеччини несподівано стала основним хобі його життя. На сьогоднішній день Фолькер Крафт є володарем чи не найбільшої колекції декоративних яєць у цілому світі. Родом чоловік, якому виповнилося 76 років, з німецького містечка Заальфельд, а його дивовижна колекція налічує аж десять тисяч великодніх екземплярів. На те, щоб зібрати всі ці яйця докупи, Крафт витратив декілька десятків років. Розповідаючи про свою неймовірну пристрасть до збирання пасхальних яєць, Фолькер пригадав, що почав збирати колекцію ще в далекому 1965 – тоді в нього було лише 18 яєць з декоративного набору.


 • Нащадки пасажирів "Титаніка" їдуть в круїз тим самим маршрутом

  Нащадки пасажирів "Титаніка" їдуть в круїз тим самим маршрутом Події у світі · lesya · 10.04.2012 10:35

  Цими днями стало відомо, що нащадки пасажирів "Титаніка" мають намір поїхати в круїз, повторивши маршрут своїх трагічно загиблих родичів.


Всього 10394 на 1040 сторінках