Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Фахівці склали список зруйнованих у Києві шедеврів

  Фахівці склали список зруйнованих у Києві шедеврів Культура · lesya · 22.04.2012 13:41

  Цими днями спеціалісти видання Кореспондент склали список десяти найбільших архітектурних втрат, які поніс Київ протягом останнього століття. За словами фахівців, головними руйнівниками української столиці в цей період стали тоталітарний режим, війна та варварська бюрократія.


 • FIFA відкриє підземний музей в Цюріху

  FIFA відкриє підземний музей в Цюріху Спорт · lesya · 22.04.2012 11:30

  Цими днями стало відомо, що вже найближчим часом представники Міжнародної федерації футболу (FIFA) планують відкрити свій власний музей. Розташовуватиметься він у Цюріху (Швейцарія). Основна особливість цього музею полягає в тому, що він – підземний, а збудують його прямісінько під штаб-квартирою цієї організації.


 • У Лас-Вегасі кожен зможе потрапити в рай

  У Лас-Вегасі кожен зможе потрапити в рай Цікаві факти · lesya · 22.04.2012 08:14

  Нещодавно всі мешканці та гості Лас-Вегаса отримали унікальну можливість грішити скільки завгодно, адже вони все одно зможуть потрапити в рай, спокутувавши всі провини та знайшовши порятунок. При цьому заплатити за такий рай доведеться зовсім недорого - якихось $130. Щоправда, мова тут іде не про життя після смерті, а про чудодійне зцілення після ночі безпробудного пияцтва.


 • Австралійська влада переслідує байкерів

  Австралійська влада переслідує байкерів Події у світі · lesya · 21.04.2012 21:38

  Цими днями представники влади австралійського штату Новий Південний Уельс прийняли ряд заходів, спрямованих на боротьбу з бандами байкерів. Зокрема, членам цих банд заборонять носити "кольори" своїх угруповань. Заборона розповсюджуватиметься у 58 пабах, нічних клубах та ресторанах в центральному районі Сіднея. Цей закон повинен вступити в силу в п'ятницю, 27 квітня цього року.


 • Найпотворніші будівлі світу

  Найпотворніші будівлі світу Цікаві факти · lesya · 21.04.2012 19:32

  У світі є чимало прекрасних будівель, які вражають своєю витонченістю та гармонійністю. Особливо багато їх з’являється у наш час, коли розвиток сучасних технологій та досягнення науки дозволяють зводити справжні витвори мистецтва. Однак буває й по-іншому: існує безліч будівель, на створення яких і коштів витратили чимало, і дизайнери попрацювали над проектами, але виглядають вони і справді потворно. Ось деякі з них.


 • Депресію виявлятимуть за аналізом крові

  Депресію виявлятимуть за аналізом крові Медицина · lesya · 21.04.2012 17:23

  Нещодавно американські вчені з Північно-західної медичної школи представили цілком нову методику для діагностики клінічної депресії.


 • Вражаючі факти, про які мало хто знає

  Вражаючі факти, про які мало хто знає Цікаві факти · lesya · 21.04.2012 15:18

  У світі чимало цікавого та незвіданого, про що ми, прості смертні, іноді навіть не здогадуємося. Ось декілька фактів, які не можуть пояснити навіть учені.


 • Найбезглуздіші примхи російських зірок

  Найбезглуздіші примхи російських зірок Музика · lesya · 21.04.2012 13:25

  Ні для кого не секрет, що на сьогоднішній день чи не найголовнішим документом у житті артиста є райдер, тобто список вимог знаменитої людини, яку організатори концерту чи гастролей беззаперечно зобов'язуються виконувати. Саме ці райдери частенько дають нам можливість зрозуміти, хто із зірок є хто.


 • Топ-5 найдорожчих музеїв світу

  Топ-5 найдорожчих музеїв світу Культура · lesya · 21.04.2012 11:18

  Всі ми знаємо, що відвідування різноманітних виставок може бути справою не лише приємною, але й досить витратною. Пропонуємо вашій увазі топ-5 найдорожчих музеїв планети.


 • Виявлено перший в історії портрет трансвестита

  Виявлено перший в історії портрет трансвестита Культура · lesya · 21.04.2012 08:09

  Картина XVIII століття, продана в Нью-Йорку британській колекції як зображення «жінки в капелюсі з пером», насправді виявилася портретом чоловіка в жіночому вбранні. Таким чином, фахівцям вдалося виявити перший у світі портрет трансвестита.


Всього 10394 на 1040 сторінках