Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Нідерландських чоловіків не пустять в Україну на Євро-2012 через красивих жінок

  Нідерландських чоловіків не пустять в Україну на Євро-2012 через красивих жінок Суспільство · lesya · 27.04.2012 00:18

  Нещодавно на нідерландському ТБ з’явилася вельми двозначна реклама. Ролик під назвою "Затримай його вдома" звернений до жінок. Він містить заклик умовити чоловіків не їхати в Україну на Євро-2012 через те, що "ця країна сповнена красивими жінками".


 • Топ-10 найзагадковіших захворювань людства

  Топ-10 найзагадковіших захворювань людства Медицина · lesya · 26.04.2012 22:13

  Протягом усього періоду свого існування людство стикалося з найрізноманітнішими хворобами, природа яких іноді залишається нез’ясованою і до сьогодні. Деякі з цих недуг відійшли у небуття, інші продовжують супроводжувати сучасну людину. І хоча вчені та лікарі намагаються звести до мінімуму негативний вплив цих захворювань, їм далеко не завжди вдається це зробити. Ось декілька найзагадковіших сучасних захворювань.


 • У Китаї з'явилося морозиво iPhone 5

  У Китаї з'явилося морозиво iPhone 5 Нові технології · lesya · 26.04.2012 19:54

  Цими днями у Китаї з’явилося морозиво iPhone 5. Спеціалісти китайської компанії Doshi Ice Cream розпочали торгівлю незвичайним «високотехнологічним» морозивом. Скориставшись тим, що компанія Apple свої торгові знаки в інших областях не реєструвала, виробники морозива вирішили зареєструвати iPhone 5 як власну торгову марку.


 • У Німеччині створено шини, здатні адапуватися до погодних умов та дороги

  У Німеччині створено шини, здатні адапуватися до погодних умов та дороги Авто-мото · lesya · 26.04.2012 17:54

  Нещодавно Група німецьких фахівців створила перші в світі «розумні» шини, здатні адаптуватися до умов експлуатації. Авторами розробки стали вчені з Університету прикладних наук в Лейпцигу під керівництвом професора Детлефа Рімера. Інноваційні шини були продемонстровані на найбільшому науковому ярмарку в Ганновері, який відкрився цього тижня.


 • Как правильно подобрать кондиционер Техніка · Ulyana_april · 26.04.2012 16:00

  При выборе компании, которая занимается установкой нужно учесть, что лучше выбирать такие, которые функционируют круглый год, поскольку если компания занимается установкой по сезонам, то гарантии вы от них не дождетесь.


 • Сад богів на річці Святого Лаврентія

  Сад богів на річці Святого Лаврентія Природа · lesya · 26.04.2012 15:45

  Сад богів на річці Святого Лаврентія вражає своє красою та вишуканістю, знову і знову приваблюючи натовпи туристів та бажаючих насолодитися незвичайною гармонійністю нашої природи.


 • Названо найбільш асексуальну націю світу

  Названо найбільш асексуальну націю світу Суспільство · lesya · 26.04.2012 13:42

  Цими днями співробітники популярного європейського порталу знайомств вирішили з’ясувати, яка нація є найбільш асексуальною. За результатами дослідження, найгіршими в світі коханцями виявилися швейцарці.


 • Фестиваль лотосових ліхтарів пройде у Сеулі

  Фестиваль лотосових ліхтарів пройде у Сеулі Культура · lesya · 26.04.2012 11:32

  Вже найближчим часом у Сеулі пройде традиційний щорічний Фестиваль лотосових ліхтариків, який за звичаєм святкують навесні. Фестиваль лотосових ліхтариків, який відбувається на центральній площі Чонно в Сеулі, має дуже глибокі корені. Старовинна традиція запалювання ліхтарів на честь дня народження Будди залишається актуальною і сьогодні.


 • 6 релігій, заснованих на кіно та мультфільмах

  6 релігій, заснованих на кіно та мультфільмах Релігія · lesya · 26.04.2012 08:14

  Напевне, той факт, що світові релігії не обмежуються Богом, Аллахом або ж Буддою, відомий усім. Однак навряд чи хтось міг би подумати, що в наш час виникнуть течії, які, здавалося б, не мають і зовсім нічого спільного з релігією.


 • Цікаві місця нашої планети

  Цікаві місця нашої планети Цікаві факти · lesya · 25.04.2012 23:09

  На Землі є багато місць, природа яких зачаровує, вражає та дивує. Ось деякі з них.

  1.К’єрагболтен – велетенський камінь, який застряг над прірвою глибиною 1084 метра у Норвегії. Обсяг цього каменя сягає п'яти кубічних метрів. І небезпечний він не так своїм розташуванням, як ставленням туристів до цього і справді небезпечного дива природи. Деякі сміливці не лише наважуються сфотографуватися на цьому камені, але й примудряються навіть розбити намет та переночувати в такому надзвичайно мальовничому місці.


Всього 10393 на 1040 сторінках