Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • У передмісті Парижа з'явиться еко-острів

  У передмісті Парижа з'явиться еко-острів Екологія · lesya · 27.04.2012 16:46

  Невеликий острівець Сегуїн (Seguin), розташований на річці Сена на північний захід від Парижа в передмісті Булонь-Бійанкур (Boulogne-Billancourt), в минулому столітті був індустріальною зоною – тут аж до 1992 року функціонував один з найбільших в регіоні автозаводів концерну «Renault». Однак цього року спустошений ландшафт почне перетворюватися в такий собі еко-острів. Проект Жана Нувеля (Jean Nouvel) планують закінчити до 2023 року.


 • Британцю надоїла "найкраща у світі робота"

  Британцю надоїла "найкраща у світі робота" Цікаві факти · lesya · 27.04.2012 14:45

  Цими днями британець, який переміг у конкурсі "найкраща робота в світі" вирішив розповісти всім, як життя на райському острові виглядає насправді. Бен Саутхолл отримав місце на березі океану в Австралії із зарплатою в 150 тисяч доларів та проживанням в розкішній віллі. Однак чоловік поскаржився, що робота виявилася не такою вже й райською.


 • Міфи, пов'язані з аварією на ЧАЕС

  Міфи, пов'язані з аварією на ЧАЕС Екологія · lesya · 27.04.2012 12:49

  Цими днями спеціалісти спробували розібратися, що ж із того, що говорять про аварію на Чорнобильській АЕС правда, а що вигадки. Фахівці з’ясували, що насправді з трагедією пов’язано безліч міфів, які ми, не замислюючись, сприймаємо як реальність. Ось деякі з них.


 • Книги - величайшее достижение человеческой цивилизации

  Книги - величайшее достижение человеческой цивилизации Цікаві факти · kseniya_www · 27.04.2012 12:21

  Бурное развитие рыночных отношений в современном мире привело к стремительному развитию полиграфии и открытию новых книжных магазинов. Крупные книготорговые предприятия, открывая новый книжный магазин, активно внедряют компьютерные системы управления и изучения потребительского спроса.


 • У Дубаї з'явиться підводний готель

  У Дубаї з'явиться підводний готель Цікаві факти · lesya · 27.04.2012 10:25

  У Дубаї працюють над втіленням у життя одного вельми цікавого проекту під назвою Hydropolis. Hydropolis - це проект готелю, повністю зануреного у води Перської затоки. Готель матиме на дні океану 220 номерів, а розташовуватиметься він неподалік берега Дубаї.


 • Ліндсі Лохан зіграє Елізабет Тейлор

  Ліндсі Лохан зіграє Елізабет Тейлор Кіно · lesya · 27.04.2012 08:24

  Цими днями стало відомо, що знаменита голлівудська актриса Ліндсі Лохан (Lindsay Lohan) зіграє роль Елізабет Тейлор в біографічному фільмі під назвою "Ліз та Дік" (Liz & Dick). Сюжет кінострічки грунтується на основі пристрасного роману "королеви Голівуду" з Річардом Бартоном на зйомках фільму "Клеопатра".


 • Нідерландських чоловіків не пустять в Україну на Євро-2012 через красивих жінок

  Нідерландських чоловіків не пустять в Україну на Євро-2012 через красивих жінок Суспільство · lesya · 27.04.2012 00:18

  Нещодавно на нідерландському ТБ з’явилася вельми двозначна реклама. Ролик під назвою "Затримай його вдома" звернений до жінок. Він містить заклик умовити чоловіків не їхати в Україну на Євро-2012 через те, що "ця країна сповнена красивими жінками".


 • Топ-10 найзагадковіших захворювань людства

  Топ-10 найзагадковіших захворювань людства Медицина · lesya · 26.04.2012 22:13

  Протягом усього періоду свого існування людство стикалося з найрізноманітнішими хворобами, природа яких іноді залишається нез’ясованою і до сьогодні. Деякі з цих недуг відійшли у небуття, інші продовжують супроводжувати сучасну людину. І хоча вчені та лікарі намагаються звести до мінімуму негативний вплив цих захворювань, їм далеко не завжди вдається це зробити. Ось декілька найзагадковіших сучасних захворювань.


 • У Китаї з'явилося морозиво iPhone 5

  У Китаї з'явилося морозиво iPhone 5 Нові технології · lesya · 26.04.2012 19:54

  Цими днями у Китаї з’явилося морозиво iPhone 5. Спеціалісти китайської компанії Doshi Ice Cream розпочали торгівлю незвичайним «високотехнологічним» морозивом. Скориставшись тим, що компанія Apple свої торгові знаки в інших областях не реєструвала, виробники морозива вирішили зареєструвати iPhone 5 як власну торгову марку.


 • У Німеччині створено шини, здатні адапуватися до погодних умов та дороги

  У Німеччині створено шини, здатні адапуватися до погодних умов та дороги Авто-мото · lesya · 26.04.2012 17:54

  Нещодавно Група німецьких фахівців створила перші в світі «розумні» шини, здатні адаптуватися до умов експлуатації. Авторами розробки стали вчені з Університету прикладних наук в Лейпцигу під керівництвом професора Детлефа Рімера. Інноваційні шини були продемонстровані на найбільшому науковому ярмарку в Ганновері, який відкрився цього тижня.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках