Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • У Британії створено бетон, здатний самовідновлюватися

  У Британії створено бетон, здатний самовідновлюватися Нові технології · lesya · 07.05.2012 08:16

  Нещодавно британські вчені винайшли бетон, здатний до самовідновлення. Так, фахівці з Університету Нортумбрії (Великобританія) під керівництвом Алана Річардсона запропонували використовувати бактерії Bacilli megaterium для отримання кальциту, однієї з кристалічних форм природного карбонату кальцію. Цю речовину, твердять спеціалісти, згодом можна буде застосовувати для блокування пор бетону, а це у свою чергу дозволить запобігти його передчасному руйнування в результаті взаємодії з водою та іншими речовинами.


 • Мартін Скорсезе зніме фільм про Rolls-Royce

  Мартін Скорсезе зніме фільм про Rolls-Royce Кіно · lesya · 06.05.2012 15:35

  Стало відомо, що вже найближчим часом знаменитий британський автомобільний бренд перетвориться в головного «персонажа» фільму двох знаменитих режисерів - американця Мартіна Скорсезе та англійця Річарда Аттенборо.


 • Facebook запропонував користувачам стати посмертними донорами

  Facebook запропонував користувачам стати посмертними донорами Суспільство · lesya · 05.05.2012 17:53

  Декілька днів тому найпопулярніша соціальна мережа Facebook поповнилася новою функцією - відтепер користувачі мережі отримали можливість у своєму профайлі вказати, що вони хочуть стати донорами органів. Відповідна опція доступна користувачам із США та Великобританії.


 • У США створили робота-офіціанта

  У США створили робота-офіціанта Нові технології · lesya · 05.05.2012 11:48

  Цими днями дослідники з Університету Карнегі Меллон представили робота, який замінить офіціантів: апарат вміє приймати замовлення, приносити різні напої та їжу. Поки що робот досить повільний, зате він вміє аналізувати рухи та розпізнавати обличчя.


 • 5 незвичних барів, у які варто зазирнути

  5 незвичних барів, у які варто зазирнути Цікаві факти · lesya · 04.05.2012 20:21

  Сьогодні виробники алкоголю у боротьбі за споживача обзаводяться власними барами, у яких відвідувачі, оточені фірмовою символікою марки, питимуть тільки їхні напої. Однак не у кожного алкогольного бренду виходить створити заклад, який би відповідав рівню марки та якості напою. Але є й такі, у яких символіка та дизайн настільки гармоніюють з вишуканим смаком напою, що навколишня реальність видається фантастикою.


 • Корисних і шкідливих продуктів не існує

  Корисних і шкідливих продуктів не існує Краса і здоров'я · lesya · 04.05.2012 18:07

  Відомий Сінгапурський професор на ім’я Френсіс Чон (Dr Francis Seow-Choen) цими днями висловив твердження, що принцип поділу продуктів на корисні та шкідливі є невірним, адже насправді ні корисних, ні шкідливих продуктів просто не існує - все залежить від правильного чи неправильного способу життя.


 • Полотно Мунка "Крик", яке напророчило жахи ХХ століття, продадуть з молотка

  Полотно Мунка "Крик", яке напророчило жахи ХХ століття, продадуть з молотка Культура · lesya · 04.05.2012 16:00

  Картину "Крик", написану норвезьким експресіоністом Едвардом Мунком, продадуть з молотка. Полотно виставлять на аукціоні Sotheby's у Нью-Йорку, і воно може увійти до числа найдорожчих творів мистецтва, повідомили в аукціонному домі.


 • Продукти, які провокують появу прищів

  Продукти, які провокують появу прищів Краса і здоров'я · lesya · 04.05.2012 13:56

  Сьогодні багато жінок після тридцяти стикаються з проблемою прищів. За твердженням фахівців, висипання на обличчі в дорослому віці можуть стати справжньою проблемою. Ні для кого не секрет, що основна причина появи прищів криється не в проблемах зі шкірою, а в раціоні харчування. Отож у даному контексті косметологи вирішили скласти список продуктів, які провокують появу акне.


 • LG випустила телефон для сліпих

  LG випустила телефон для сліпих Нові технології · lesya · 04.05.2012 11:54

  Сьогодні мобільних телефонів виробляють безліч. І справді, новими моделями уже нікого не здивуєш – мобільні пристрої удосконалюються чи не щодня, поповнюються новими функціями та додатками. Отож з усього розмаїття реклами та інформації зацікавлюють лише повідомлення про якісь високотехнічні параметри, приміром, про телефони, оснащені двоядерним або чотириядерним процесором, HD IPS екраном або підтримкою LTE. Однак новинка від компанії LG – мобільний телефон LG LU2700Ss – приваблює та зацікавлює зовсім не надновими технологіями. І справді, ця модель телефону навіть без будь-яких технічних «наворотів» є унікальною.


 • В Туреччині відкрито Музей невинності

  В Туреччині відкрито Музей невинності Культура · lesya · 04.05.2012 09:50

  Наприкінці минулого тижня у Стамбулі було відкрито Музей невинності, створений з ініціативи лауреата Нобелівської премії в галузі літератури Орхана Памука, який з 2001 року є вигнанцем у Туреччині.


Всього 10394 на 1040 сторінках