Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Продукти, які провокують появу прищів

  Продукти, які провокують появу прищів Краса і здоров'я · lesya · 04.05.2012 13:56

  Сьогодні багато жінок після тридцяти стикаються з проблемою прищів. За твердженням фахівців, висипання на обличчі в дорослому віці можуть стати справжньою проблемою. Ні для кого не секрет, що основна причина появи прищів криється не в проблемах зі шкірою, а в раціоні харчування. Отож у даному контексті косметологи вирішили скласти список продуктів, які провокують появу акне.


 • LG випустила телефон для сліпих

  LG випустила телефон для сліпих Нові технології · lesya · 04.05.2012 11:54

  Сьогодні мобільних телефонів виробляють безліч. І справді, новими моделями уже нікого не здивуєш – мобільні пристрої удосконалюються чи не щодня, поповнюються новими функціями та додатками. Отож з усього розмаїття реклами та інформації зацікавлюють лише повідомлення про якісь високотехнічні параметри, приміром, про телефони, оснащені двоядерним або чотириядерним процесором, HD IPS екраном або підтримкою LTE. Однак новинка від компанії LG – мобільний телефон LG LU2700Ss – приваблює та зацікавлює зовсім не надновими технологіями. І справді, ця модель телефону навіть без будь-яких технічних «наворотів» є унікальною.


 • В Туреччині відкрито Музей невинності

  В Туреччині відкрито Музей невинності Культура · lesya · 04.05.2012 09:50

  Наприкінці минулого тижня у Стамбулі було відкрито Музей невинності, створений з ініціативи лауреата Нобелівської премії в галузі літератури Орхана Памука, який з 2001 року є вигнанцем у Туреччині.


 • Сміхотворні вірування про секс

  Сміхотворні вірування про секс Цікаві факти · lesya · 03.05.2012 08:10

  Секс завжди був справою таємничою, загадковою і привабливою. Однак деякі стародавні вірування сьогодні нам здаються настільки кумедними, що важко повірити, ніби вчені з усього світу ще якихось декілька століть тому могли плести такі нісенітниці. Ось деякі з них.


 • У Чехії відкриють Пивну церкву

  У Чехії відкриють Пивну церкву Релігія · lesya · 02.05.2012 22:35

  Цими днями представники Міністерства культури Чехії розпочали розгляд клопотання про реєстрацію в Чехії Пивної церкви. Паства нової церкви поклоняється «священному напою, в який Творець вклав часточку самого себе». Організатори цієї незвичайної акції - група молодих людей з Брно, які зібрали під своїм проханням необхідних для реєстрації 300 підписів.


 • Розроблено універсальний тест для виявлення трудоголіків

  Розроблено універсальний тест для виявлення трудоголіків Наука · lesya · 02.05.2012 20:29

  На сьогоднішній день багатьом психологам буває дуже тяжко визначити, чи є у людини залежність від роботи. Причина тому - той факт, що сьогодні межі між звичайною працьовитістю і патологією стерлися, стали ледь помітними. І справді, в сучасному світі майже всі постійно користуються комп'ютерами, перевіряють пошту та мають ненормований робочий графік.


 • Жінки вдягаються для... жінок

  Жінки вдягаються для... жінок Психологія · lesya · 02.05.2012 18:27

  Цими днями спеціалісти виявили вельми цікавий факт: з’ясувалося, що жінки одягають розкішне вбрання, роблять незрівнянний макіяж та зачіску зовсім не для чоловіків. Так, нещодавно група вчених провела опитування, у якому взяли участь жінки з абсолютно різних соціальних прошарків суспільства, різного рівня достатку та виховання. В результаті проведеного анкетування спеціалісти дійшли висновку, що жінки одягаються і фарбуються зовсім не для того, щоб вразити своєю незрівнянністю представників протилежної статі, вони роблять це для своїх суперниць.


 • Skype запустив додаток, який дозволить створювати смайли на основі власних фото

  Skype запустив додаток, який дозволить створювати смайли на основі власних фото Нові технології · lesya · 02.05.2012 16:25

  Нещодавно Skype запропонував користувачам Facebook відсилати друзям смайли, створені на основі власних фотографій. Так, сервіс інтернет-телефонії Skype представив додаток для Facebook, який дозволяє створити смайл на основі власного зображення.


 • Найдивовижніші свята світу

  Найдивовижніші свята світу Цікаві факти · lesya · 02.05.2012 14:23

  У світі існує безліч свят, традиції та походження яких є для нас незрозумілими, дивними та незвичними. Ось деякі з них.


 • Американець подав на BMW до суду через занадто тривалу ерекцію

  Американець подав на BMW до суду через занадто тривалу ерекцію Авто-мото · lesya · 02.05.2012 12:22

  Цими днями власник мотоцикла BMW із США подав на компанію-виробника до суду за те, що з вини компанії він отримав "перманентну ерекцію", яка триває вже близько двох років. Зауважимо, що потерпілий мотоцикліст їздив на BMW 1993 року випуску зі встановленим на ньому сидінням Corbin.


Всього 10377 на 1038 сторінках