Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Незвичні та красиві природні явища

  Незвичні та красиві природні явища Природа · lesya · 07.05.2012 20:13

  Наша природа є таємничою та нерозгаданою, і попри це дуже красивою. Іноді вона дивує нас настільки захоплюючими і незвичайними природними явищами, що ними можна милуватися без кінця.


 • У Китаї збудують підземний готель-хмарочос

  У Китаї збудують підземний готель-хмарочос Нові технології · lesya · 07.05.2012 17:10

  Стало відомо, що вже найближчим часом у Китаї втілять у життя вельми цікавий та оригінальний проект під назвою InterContinental Shimao Shanghai Wonderland. Так, на сьогоднішній день у Шанхаї повним ходом йде будівництво першого в Китаї підземного готелю-хмарочоса. Будівлю InterContinental Shimao Shanghai Wonderland збудують на території колишньої каменоломні. Вона налічуватиме 19 поверхів та 380 елітних номерів. Окрім того, на території готелю обладнають тематичний парк.


 • Декілька міфів про користь сексу

  Декілька міфів про користь сексу Краса і здоров'я · lesya · 07.05.2012 15:08

  Вчені твердять, що користь сексу для нашого організму переоцінити важко, але можливо. Так, цей інтимний процес запускає в нашому організмі потужні та різноманітні біохімічні процеси, сприяючи виробленню великої кількості гормонів задоволення – дофамінів, гормонів, які покращують настрій (серотонін), а під час оргазму в кров викидаються ендорфіни, які ще називають «гормонами щастя». Ці гормони викликають почуття ейфорії. Саме завдяки такому набору психотропних речовин секс частенько називають засобом від депресії та найбезпечнішим транквілізатором у світі. Однак на сьогоднішній день часто на секс покладають занадто багато.


 • Лев Толстой проповідував цнотливість, однак любив секс та частенько сварився з дружиною

  Лев Толстой проповідував цнотливість, однак любив секс та частенько сварився з дружиною Культура · lesya · 07.05.2012 13:06

  «Коли звучить ім'я Толстого, весь літературний світ повинен схиляти коліна», - пише журналіст The Daily Mail у своїй рецензії на нове видання книги "Толстой" відомого англійського письменника-біографа Е.Н.Уілсона.


 • Нова система 3D повністю відобразить віртуального співрозмовника

  Нова система 3D повністю відобразить віртуального співрозмовника Нові технології · lesya · 07.05.2012 10:58

  Нещодавно група канадських дослідників представила нову 3D-проекційну систему під назвою Telepod, яка здатна повністю відображати віртуального співрозмовника.


 • У Британії створено бетон, здатний самовідновлюватися

  У Британії створено бетон, здатний самовідновлюватися Нові технології · lesya · 07.05.2012 08:16

  Нещодавно британські вчені винайшли бетон, здатний до самовідновлення. Так, фахівці з Університету Нортумбрії (Великобританія) під керівництвом Алана Річардсона запропонували використовувати бактерії Bacilli megaterium для отримання кальциту, однієї з кристалічних форм природного карбонату кальцію. Цю речовину, твердять спеціалісти, згодом можна буде застосовувати для блокування пор бетону, а це у свою чергу дозволить запобігти його передчасному руйнування в результаті взаємодії з водою та іншими речовинами.


 • Мартін Скорсезе зніме фільм про Rolls-Royce

  Мартін Скорсезе зніме фільм про Rolls-Royce Кіно · lesya · 06.05.2012 15:35

  Стало відомо, що вже найближчим часом знаменитий британський автомобільний бренд перетвориться в головного «персонажа» фільму двох знаменитих режисерів - американця Мартіна Скорсезе та англійця Річарда Аттенборо.


 • Facebook запропонував користувачам стати посмертними донорами

  Facebook запропонував користувачам стати посмертними донорами Суспільство · lesya · 05.05.2012 17:53

  Декілька днів тому найпопулярніша соціальна мережа Facebook поповнилася новою функцією - відтепер користувачі мережі отримали можливість у своєму профайлі вказати, що вони хочуть стати донорами органів. Відповідна опція доступна користувачам із США та Великобританії.


 • У США створили робота-офіціанта

  У США створили робота-офіціанта Нові технології · lesya · 05.05.2012 11:48

  Цими днями дослідники з Університету Карнегі Меллон представили робота, який замінить офіціантів: апарат вміє приймати замовлення, приносити різні напої та їжу. Поки що робот досить повільний, зате він вміє аналізувати рухи та розпізнавати обличчя.


 • 5 незвичних барів, у які варто зазирнути

  5 незвичних барів, у які варто зазирнути Цікаві факти · lesya · 04.05.2012 20:21

  Сьогодні виробники алкоголю у боротьбі за споживача обзаводяться власними барами, у яких відвідувачі, оточені фірмовою символікою марки, питимуть тільки їхні напої. Однак не у кожного алкогольного бренду виходить створити заклад, який би відповідав рівню марки та якості напою. Але є й такі, у яких символіка та дизайн настільки гармоніюють з вишуканим смаком напою, що навколишня реальність видається фантастикою.


Всього 10380 на 1038 сторінках