Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Паралельні світи і феномен дежавю

  Паралельні світи і феномен дежавю Наука · lesya · 13.05.2012 18:12

  Феномен дежавю здавна викликав дискусії та запеклі суперечки в науковому світі. На сьогоднішній день існує чимало теорій, які намагаються розгадати таємничу суть цього явища. Однак жодна з них не є досконалою.


 • У Новій Зеландії занедбані залізниці стали визначними пам'ятками

  У Новій Зеландії занедбані залізниці стали визначними пам'ятками Авто-мото · lesya · 13.05.2012 12:31

  Нещодавно у Новій Зеландії з’явився новий вид екзотичного відпочинку для туристів. Відтепер кожен бажаючий зможе проїхатися незвичайним маршрутом, який трохи звеселить вже звичні для туристів визначні пам'ятки, запропоновані цією країною.


 • Незвичні місця нашої планети

  Незвичні місця нашої планети Природа · lesya · 12.05.2012 14:27

  На Землі безліч місць, які продовжують дивувати нас своїми дивовижними, казковими ландшафтами. Вони здатні викликати захоплення одним лише своїм виглядом - це справжні чудеса природи.


 • 5 поширених помилок по догляду за собою

  5 поширених помилок по догляду за собою Краса і здоров'я · lesya · 12.05.2012 08:52

  Жінки завжди прагнули виглядати бездоганно. І, озброївшись знаннями, здобутими з Інтернету, телевізора та книг, або ж скориставшись порадами подруг, експериментують зі своєю зовнішністю. Однак не завжди такий ризик оправданий. Іноді варто звернути увагу на те, що говорять спеціалісти: часто речі, на які ми навіть не звертаємо уваги, можуть звести всі старання нанівець. Ось деякі з цих речей.


 • У Барселоні відкриється найбільший у світі Музей конопель

  У Барселоні відкриється найбільший у світі Музей конопель Події у світі · lesya · 11.05.2012 22:50

  Вже найближчим часом у столиці Каталонії відкриється найбільший у світі Музей конопель - Hemp Museum Gallery. Відвідувачі музею отримають можливість побачити більше 6,5 тисячі об'єктів, пов'язаних з «минулим, сьогоденням та майбутнім цієї рослини». Аналогічний музей в Амстердамі розкинувся на площі в 100 квадратних метрів, тоді як експозиція в Барселоні займає 900.


 • Британські вчені з'ясували, в якому віці жінки носять найкоротші спідниці

  Британські вчені з'ясували, в якому віці жінки носять найкоротші спідниці Суспільство · lesya · 11.05.2012 20:11

  Цими днями британські вчені вирішили з’ясувати, в якому віці жінки носять найкоротші спідниці. В результаті проведеного дослідження британські фахівці виявили, що, за статистикою, найсміливіші міні обирають дівчата у віці двадцяти трьох років. Опитування проводилося на замовлення мережі універмагів Debenhams.


 • Теплогенераторы и тэны для отопления жилья

  Теплогенераторы и тэны для отопления жилья Техніка · kseniya_www · 11.05.2012 18:03

  Заграничные и отечественные производители выпускают теплогенераторы с природной и принудительной тягой воздуха. Лучшим считается тот, который с принудительной тягой, поскольку он обустроен вентилятором стимулирующим движение воздуха. Но и здесь есть недостаток – данные устройства изготавливаются в ограниченном количестве. Помимо этого, ему присущи немаленькие размеры и значительная шумность.


 • Найбільш незвичні ліфти світу

  Найбільш незвичні ліфти світу Нові технології · lesya · 11.05.2012 17:59

  Люди вже давно намагаються внести в речі буденні та звичайні, необхідні для щоденного використання, щось одухотворене та величне. Стосується це й таких звичних нам ліфтів. Так, сьогодні у світі є ліфти, які сміливо можна назвати витворами мистецтва.


 • В Іспанії відкрилися курси професійних повій

  В Іспанії відкрилися курси професійних повій Події у світі · lesya · 11.05.2012 15:27

  В умовах розпалу економічної кризи та зростання безробіття у Валенсії з'явилася компанія, яка пропонує всім бажаючим закінчити «курси професійних повій». Курс навчання передбачає як теоретичні, так і практичні заняття.


 • 13-річна американка винайшла універсальний засіб проти гикавки

  13-річна американка винайшла універсальний засіб проти гикавки Краса і здоров'я · lesya · 11.05.2012 13:05

  Кожен з нас по собі знає, що таке гикавка. Саме вона часто змушує нас дуже безглуздо виглядати та відчувати незручності. На превеликий жаль, швидко позбутися такого нападу виходить далеко не завжди. Однак цими днями 13-річна американка на ім’я Меллорі Ківман запропонувала своє рішення цієї вельми прикрої проблеми: дівчинка розробила рецепт льодяників проти гикавки, які назвала "Hiccupops" (від англійських слів hiccup, що означає гикавка, і lollipop – в перекладі льодяник на паличці).


Всього 10391 на 1040 сторінках