Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Курт Рассел і Саша Барон Коен відмовилися співпрацювати з Тарантіно

  Курт Рассел і Саша Барон Коен відмовилися співпрацювати з Тарантіно Кіно · lesya · 14.05.2012 17:31

  Цими днями стало відомо, що знамениті голлівудські актори Курт Рассел та Саша Барон Коен відмовилися від участі в зйомках нового фільму Квентіна Тарантіно під назвою "Звільнений Джанго". Зауважимо, що актори стали не першими, хто покинув проект режисера "Кримінального чтива": раніше від роботи відмовилися Кевін Костнер і Джозеф Гордон-Левітт.


 • Архітектори збудували дім за допомогою цифрових технологій

  Архітектори збудували дім за допомогою цифрових технологій Нові технології · lesya · 14.05.2012 15:27

  Цими днями датські архітектори на ім’я Фредерік Агдруп (Frederik Agdrup) та Ніколас Бджорндел (Nicholas Bjorndal) здивували світ, за чотири тижні збудувавши дім площею 125 квадратних метрів. Архітектори працювали вдвох, використовуючи в роботі в основному комп'ютер, спеціалізований принтер та 820 листів фанери. Зведений серед лісу на північ від Копенгагену дім було названо віллою Asserbo. Його збудували в рамках реалізації проекту "Print a House" компанії Eentileen, яка вже в недалекому майбутньому планує створити систему, яка б дозволила виготовляти деталі, необхідні для будівництва, безпосередньо на місці будівництва та, можливо, навіть з місцевих підручних матеріалів.


 • Самые необычные ювелирные украшения

  Самые необычные ювелирные украшения Цікаві факти · lesya · 14.05.2012 11:49

  Ученые до сих пор не могут твердо определиться, когда же появились первые ювелирные украшения, однако их возраст насчитывает немало тысячелетий.


 • У Лондоні знайдено унікальний документ про депортацію євреїв

  У Лондоні знайдено унікальний документ про депортацію євреїв Наука · lesya · 14.05.2012 08:24

  Цими днями у лондонському архіві "Бібліотеки Альфреда Вінера" було виявлено нацистський звіт, у якому йшлося про депортацію євреїв. Декілька днів тому в Дюссельдорфі цей документ був представлений німецьким істориком Бастіаном Флерманном (Bastian Fleermann), який і є автором цього відкриття. До цього часу історикам був відомий лише один подібний звіт, оскільки більшість із них були знищені нацистами наприкінці війни.


 • Паралельні світи і феномен дежавю

  Паралельні світи і феномен дежавю Наука · lesya · 13.05.2012 18:12

  Феномен дежавю здавна викликав дискусії та запеклі суперечки в науковому світі. На сьогоднішній день існує чимало теорій, які намагаються розгадати таємничу суть цього явища. Однак жодна з них не є досконалою.


 • У Новій Зеландії занедбані залізниці стали визначними пам'ятками

  У Новій Зеландії занедбані залізниці стали визначними пам'ятками Авто-мото · lesya · 13.05.2012 12:31

  Нещодавно у Новій Зеландії з’явився новий вид екзотичного відпочинку для туристів. Відтепер кожен бажаючий зможе проїхатися незвичайним маршрутом, який трохи звеселить вже звичні для туристів визначні пам'ятки, запропоновані цією країною.


 • Незвичні місця нашої планети

  Незвичні місця нашої планети Природа · lesya · 12.05.2012 14:27

  На Землі безліч місць, які продовжують дивувати нас своїми дивовижними, казковими ландшафтами. Вони здатні викликати захоплення одним лише своїм виглядом - це справжні чудеса природи.


 • 5 поширених помилок по догляду за собою

  5 поширених помилок по догляду за собою Краса і здоров'я · lesya · 12.05.2012 08:52

  Жінки завжди прагнули виглядати бездоганно. І, озброївшись знаннями, здобутими з Інтернету, телевізора та книг, або ж скориставшись порадами подруг, експериментують зі своєю зовнішністю. Однак не завжди такий ризик оправданий. Іноді варто звернути увагу на те, що говорять спеціалісти: часто речі, на які ми навіть не звертаємо уваги, можуть звести всі старання нанівець. Ось деякі з цих речей.


 • У Барселоні відкриється найбільший у світі Музей конопель

  У Барселоні відкриється найбільший у світі Музей конопель Події у світі · lesya · 11.05.2012 22:50

  Вже найближчим часом у столиці Каталонії відкриється найбільший у світі Музей конопель - Hemp Museum Gallery. Відвідувачі музею отримають можливість побачити більше 6,5 тисячі об'єктів, пов'язаних з «минулим, сьогоденням та майбутнім цієї рослини». Аналогічний музей в Амстердамі розкинувся на площі в 100 квадратних метрів, тоді як експозиція в Барселоні займає 900.


 • Британські вчені з'ясували, в якому віці жінки носять найкоротші спідниці

  Британські вчені з'ясували, в якому віці жінки носять найкоротші спідниці Суспільство · lesya · 11.05.2012 20:11

  Цими днями британські вчені вирішили з’ясувати, в якому віці жінки носять найкоротші спідниці. В результаті проведеного дослідження британські фахівці виявили, що, за статистикою, найсміливіші міні обирають дівчата у віці двадцяти трьох років. Опитування проводилося на замовлення мережі універмагів Debenhams.


Всього 10394 на 1040 сторінках