Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Офісні працівники на роботі найчастіше нудьгують і зляться

  Офісні працівники на роботі найчастіше нудьгують і зляться Суспільство · lesya · 16.05.2012 07:59

  Цими днями спеціалісти вирішили з’ясувати, представники якої професії найбільше нудьгують на роботі. В результаті з’ясувалося, що найбільше нудьгуючих серед тих, хто працює секретарем, на виробництві або в сфері продажу товарів.


 • Вчені виявили найдавніше порно

  Вчені виявили найдавніше порно Наука · lesya · 15.05.2012 23:30

  Цими днями група вчених на стінах печери на півдні Франції знайшла малюнок, який виявився найстарішим у світі зображенням порнографічного змісту.


 • Барак Обама - перший гей-президент

  Барак Обама - перший гей-президент Події у світі · lesya · 15.05.2012 21:25

  Цими днями популярний американський журнал Newsweek розмістив на обкладинці чергового номера фотографію Барака Обами із скандальним підписом "Перший гей-президент". Фотографію обкладинки, на якій над головою американського президента повис райдужний ореол, опублікувала в своєму мікроблозі у Twitter’і головний редактор Newsweek Тіна Браун. "Президент заслужив кожну барву на цьому райдужному німбі," - говориться в повідомленні.


 • В Росії з'являться презервативи "ВКонтакті"

  В Росії з'являться презервативи "ВКонтакті" Цікаві факти · lesya · 15.05.2012 16:50

  Знаменита соціальна мережа «ВКонтакті», яка до 2013 року має шанс вийти на IPO, як і раніше, економить на захисті інтелектуальної власності. І така економія вилазить їй боком: винахідливий приватний підприємець на ім’я Ігор Рогов, у власність якого входить декілька кондитерських та продуктових компаній, планує на легальних підставах випускати презервативи «ВКонтакті».


 • Розбився магічний череп майя

  Розбився магічний череп майя Культура · lesya · 15.05.2012 14:39

  Цими днями сталася подія, яку хтось може вважати воістину трагічною - розбився тринадцятий магічний череп майя. За легендами цього стародавнього індіанського племені, для того, щоб врятувати Землю від апокаліпсису, слід було зібрати разом саме тринадцять черепів.


 • У США продаються мішені з чорношкірим підлітком

  У США продаються мішені з чорношкірим підлітком Кримінал · lesya · 15.05.2012 12:24

  Цими днями у США розпочалися продажі мішеней з чорношкірим підлітком, прототипом для створення якого став вбитий раніше поліцейським тинейджер-афроамериканець.


 • Фото матері-годувальниці на обкладинці знаменитого журналу викликало скандал

  Фото матері-годувальниці на обкладинці знаменитого журналу викликало скандал Суспільство · lesya · 15.05.2012 08:42

  Цими днями на обкладинці знаменитого журналу Time з’явилася фотографія, яка одразу ж стала поштовхом до виникнення запеклих дискусій та суперечок в соцмережах, чималу частину учасників яких складають молоді батьки. На обкладинці популярного видання редактори розмістили фото жінки, яка годує грудьми свого трирічного сина.


 • Кінець світу в 2012 відміняється

  Кінець світу в 2012 відміняється Цікаві факти · lesya · 15.05.2012 01:44

  У світі не вщухають пристрасті навколо напророченого стародавніми майя кінця світу. Як відомо, апокаліпсис повинен статися наприкінці грудня 2012 року. За окремими даними, представники цього племені декілька тисячоліть тому склали календар, згідно із яким поділили світовий час на декілька ер. Кінець кожної такої ери збігався з якимись катастрофами, а остання ера повинна закінчитися якраз наприкінці грудня цього року.


 • У Відні відкрилося "Котяче кафе"

  У Відні відкрилося "Котяче кафе" Цікаві факти · lesya · 14.05.2012 21:55

  Цими днями в самісінькому центрі столиці Австрії відкрилося нове вельми оригінальне кафе. Всі відвідувачі цього закладу зможуть не лише замовити традиційну кави та торт, але й матимуть унікальну можливість поспілкуватися з чотириногими мешканцями кафе. На сьогоднішній день в кафе мешкають п’ять кішок, всі вони взяті з притулків для тварин.


 • Юнак імплантував у руку магніти, щоб постійно носити iPod

  Юнак імплантував у руку магніти, щоб постійно носити iPod Нові технології · lesya · 14.05.2012 19:50

  Стрімкий та бурхливий розвиток сучасних технологій та поява все нових та дедалі досконаліших гаджетів не можуть залишити байдужими нікого. Однак є люди, які настільки чуттєво сприймають своїх цифрових друзів, що готові в мить закохатися в них чи навіть одружитися.


Всього 10394 на 1040 сторінках