Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Дівчатам запеклих гравців у Diablo III подарують секс-іграшки

  Дівчатам запеклих гравців у Diablo III подарують секс-іграшки Нові технології · lesya · 22.05.2012 14:13

  Ні для кого не секрет, що на сьогоднішній день так звана ігроманія та залежність від Інтернету стала дуже важливою суспільною проблемою. Через надмірне захоплення популярними іграми та спілкуванням у соціальних мережах розпадаються сім’ї, люди втрачають роботу, друзів, сваряться з близькими та знайомими. Іноді вони навіть можуть розпрощатися з життям (відомі випадки, коли ревність через спілкування у соціальних мережах призводила до вбивств) тощо. І ось нещодавно представники французької фірми Absoloo спробувало вирішити цю проблему, запропонувавши тим, чиє особисте життя зазнало змін після виходу в світ гри Diablo III, безкоштовні секс-іграшки.


 • От сессии до сессии жить в общежитии весело?

  От сессии до сессии жить в общежитии весело? Освіта · kseniya_www · 22.05.2012 13:46

  Отношение у студентов к проживанию в общежитии отнюдь не столь однозначное, как полагают многие. Интересное исследование на сей счет провел портал молодых специалистов Career.ru.


 • Секретний список британських снайперів виявлено в багажнику автомобіля

  Секретний список британських снайперів виявлено в багажнику автомобіля Події у світі · lesya · 22.05.2012 10:32

  Цими днями співробітники Міністерства оборони Великобританії розпочали розслідування обставин витоку інформації, в результаті якого надбанням громадськості став секретний список військовослужбовців, які беруть участь в програмі підготовки снайперів. Інформація про це з’явилася на сторінках видання The Yorkshire Post.


 • Вчені збудують місто-привид, у якому не буде жителів

  Вчені збудують місто-привид, у якому не буде жителів Нові технології · lesya · 22.05.2012 06:48

  Вже найближчим часом розпочнеться будівництво найбільш досконалого в цілому світі міста, основна особливість якого – в тому, що тут не буде ні одного мешканця. На будівництво цього "наукового" міста планують витратити приблизно один мільярд доларів, а зведуть його в окрузі Лі штату Нью-Мексико. Місто використовуватимуть в якості випробувального майданчика для проведення експериментів та відпрацювання різноманітних футуристичних технологій, які не варто проводити в реальному місті, населеному людьми. За словами фахівців, нове місто, не зважаючи на відсутність мешканців, виглядатиме нормальним населеним пунктом, а не покинутим містом-примарою, які зрідка можна зустріти на нашій планеті.


 • 10-річна колумбійка стала матір'ю

  10-річна колумбійка стала матір'ю Події у світі · lesya · 19.05.2012 08:46

  Цими днями десятирічна дівчинка з племені Вайю, яка проживає на території Колумбії, народила абсолютно здорового малюка вагою близько 2,5 кілограмів. За словами лікарів, на даний час молода мати та дитина почуваються добре, зараз вони перебувають у післяпологовому відділенні госпіталю.


 • Щоб відрізнити гея від натурала, вистачить півсекунди

  Щоб відрізнити гея від натурала, вистачить півсекунди Суспільство · lesya · 18.05.2012 19:25

  Нещодавно психологи з’ясували, що для того, щоб визначити сексуальну орієнтацію людини, вистачає тисячних часток секунди.


 • Красиві жінки роблять чоловіків тупими

  Красиві жінки роблять чоловіків тупими Суспільство · lesya · 18.05.2012 15:25

  Нещодавно вчені, провівши спеціальне дослідження, з’ясували вельми цікавий факт: виявляється, представниці прекрасної статі негативно впливають на чоловіків. А особливо сильній половині людства слід остерігатися красивих жінок. Такого невтішного для чоловіків висновку дійшли голландські дослідники в процесі вивчення впливу жіночої краси на інтелектуальні здібності представників протилежної статі.


 • 5 найвищих статуй світу

  5 найвищих статуй світу Цікаві факти · lesya · 18.05.2012 14:13

  Людство здавна звикло втілювати свої вірування в життя, перетворюючи абстрактне у матеріальне, створюючи символічні образи та предмети, які б ставали виявом їхніх фантазій та поривань. Таким символічним втіленням цих образів часто стають статуї, окремі з яких вражають своїми розмірами.


 • Найпопулярніші теорії змови

  Найпопулярніші теорії змови Цікаві факти · lesya · 18.05.2012 13:18

  Вбивство Джона Кеннеді до цього часу оповите таємницями. За офіційними даними, його було вбито 22 листопада 1963 року двома пострілами під час поїздки у відкритому лімузині по Дейлі Плаза в Далласі. У вбивстві звинуватили Лі Харві Освальда… І на цьому розслідування було завершене.


 • Стівен Фрай та Х'ю Лорі знову працюватимуть разом

  Стівен Фрай та Х'ю Лорі знову працюватимуть разом Кіно · lesya · 18.05.2012 09:59

  Цими днями знаменитий британський актор Стівен Фрай у своєму Twitter’і повідомив про те, що на даний час займається роботою над новим проектом зі своїм давнім другом та колегою Х'ю Лорі. "Вже в недалекому майбутньому ми співпрацюватимемо знову", - пообіцяв Фрай, не повідомивши, однак, ніяких подробиць та попросивши вибачення у читачів за таку вимушену таємничість.


Всього 10394 на 1040 сторінках