Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Вчені з'ясували, чому чоловікам подобаються дівчата з дурнуватим виразом обличчя

  Вчені з'ясували, чому чоловікам подобаються дівчата з дурнуватим виразом обличчя Психологія · lesya · 25.05.2012 15:51

  Нещодавно в результаті проведення нового дослідження американські фахівці з’ясували, що чоловіки віддають перевагу дурнуватим дівчатам із загальмованим виразом обличчя. Інформація про це міститься на сторінках видання Daily Mail. Щоправда, за цими критеріями чоловіки обирають лише партнерок для випадкових зв'язків, відзначає автор статті Сніжана Фарберова.


 • 7 абсурдно дорогих домашніх улюбленців

  7 абсурдно дорогих домашніх улюбленців Природа · lesya · 25.05.2012 13:08

  Сьогодні в світі живе багато мільйонів собак та кішок, які стали нашими справжніми друзями. Ми вже настільки звикли до цих тварин, що навіть не дивуємося їхнім витівкам, сприймаючи їх, цих тварин, як якийсь невід’ємний атрибут сучасного життя. Проте є серед собак і кішок такі екземпляри, які не можуть не привернути уваги оточуючих. І справа тут далеко не завжди у зовнішності, а, скоріше, у вартості окремих видів. Пропонуємо вам список домашніх улюбленців, ціна яких перевершує навіть найсміливіші очікування.


 • Ватикан оприлюднив секретні документи

  Ватикан оприлюднив секретні документи Релігія · lesya · 25.05.2012 10:55

  Цими днями у Ватикані було оприлюднено секретний документ про явління святих, у якому зазначалося, що видіння повинне мати низку позитивних особистих якостей.


 • Британській королеві присвятили фестиваль квітів

  Британській королеві присвятили фестиваль квітів Події у світі · lesya · 25.05.2012 08:26

  Цими днями у британській столиці з нагоди діамантового ювілею відкрилася найбільша у світі традиційна виставка квітів. Діамантовим ювілеєм лондонці називають 60-річчя правління королеви Єлизавети II.


 • У Лондоні пройде виставка невидимого мистецтва

  У Лондоні пройде виставка невидимого мистецтва Культура · lesya · 25.05.2012 01:56

  Вже найближчим часом у лондонській галереї Хейворд (Hayward Gallery) пройде оригінальна виставка, яка змусить замислитися навіть тих, хто хоч щось петрає в сучасному мистецтві. В галереї зібрано близько 50 робіт відомих художників, які насправді ніхто не зможе побачити. Серед експонатів виставки є роботи таких знаменитих митців, як Енді Уорхол, Ів Кляйн та Йоко Оно. За словами організаторів експозиції, це перша виставка такого роду з усіх, що проходили коли-небудь в найбільшій мистецькій установі Великобританії.


 • На китайські вулиці випустили робокопів

  На китайські вулиці випустили робокопів Нові технології · lesya · 24.05.2012 23:31

  Цими днями на вулицях Китаю з’явилися вельми страхітливі працівники правопорядку: двометрові роботи із загрозливим зовнішнім виглядом створюють досить-таки похмуре враження.


 • Интересное о книгах

  Интересное о книгах Цікаві факти · lesya · 24.05.2012 16:00

  Несмотря на широкое распространение Интернета, появление электронных книг, внедрения современных технологий и т.д., такие привычные нам книги продолжают пользоваться популярностью. Это и не удивительно, ведь что может быть лучше, чем на минутку уединиться за чтением любимой книги?. .


 • Вся правда про "Матч смерті"

  Вся правда про "Матч смерті" Спорт · lesya · 24.05.2012 12:45

  В історії радянського футболу збереглася легенда про так званий "Матч смерті", зіграний в окупованому Києві у 1942 році. Говорили, що після матчу всі члени київської команди «Старт» були розстріляні нацистами за те, що обіграли з розгромним рахунком німецьку команду зенітників Flakhelf. На згадку про цю гру на Київському стадіоні імені Лобановського навіть було встановлено монумент.


 • Секс за графіком штовхає чоловіків на зраду

  Секс за графіком штовхає чоловіків на зраду Наука · lesya · 24.05.2012 10:16

  Нещодавно група вчених провела спеціальне дослідження, результати якого змусять замислитися багатьох жінок. Як виявилося, секс за графіком може зробити з чоловіка імпотента або ж штовхає його на зраду. Такого висновку дійшли південнокорейські вчені. Фахівці говорять, що особливо помітною ця тенденція є при спробах зачати дитину і, як наслідок, необхідності підлаштовуватися під овуляцію.


 • Американський фотохудожник купив французьке село

  Американський фотохудожник купив французьке село Події у світі · lesya · 24.05.2012 08:06

  Цими днями американський фотохудожник за 520 000 євро придбав… французьке село. Покинуте село в центральній Франції було цими днями продане з молотка, а його власником став американець південнокорейського походження на ім’я Ахае (Ahae). За таку оригінальну покупку митцеві довелося викласти чималеньку суму - 663 000 доларів.


Всього 10394 на 1040 сторінках