Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Вбрання змінює світогляд

  Вбрання змінює світогляд Психологія · lesya · 30.05.2012 11:00

  Цими днями група психологів з Північно-Західного університету в США провела цікаве дослідження, в рамках якого з’ясувала, що красивий одяг допомагає не лише справити належне враження на оточуючих – завдяки красивому вбранню ви можете підвищити власну самооцінку.


 • Несподівана різниця між віруючими та атеїстами

  Несподівана різниця між віруючими та атеїстами Релігія · lesya · 30.05.2012 08:04

  Нещодавно американські психологи провели дослідження, результати якого виявилися цілком несподіваними: з’ясувалося, що атеїсти та агностики є набагато більше співчутливими, ніж представники найбільших протестантських громад США. В рамках експерименту соціологи виявили, що за рівнем своєї черствості та скупості релігійні фанатики випереджають навіть найзапекліших безбожників.


 • Где лучше заниматься спортом?

  Где лучше заниматься спортом? Спорт · lesya · 29.05.2012 12:17

  О пользе и необходимости занятий спортом говорить, пожалуй, не стоит. Действительно, спорт является необходимой составляющей жизни современного человека, помогая ему поддерживать здоровье и хорошую физическую форму.


 • На Україні ввели тотальну заборону на куріння

  На Україні ввели тотальну заборону на куріння Політика · lesya · 28.05.2012 17:15

  Цими днями уряд України прийняв новий законопроект, який розширює перелік місць, де заборонено курити. За прийняття проекту проголосувало 368 парламентаріїв з 422 зареєстрованих в залі.


 • П'ять абсурдних податків

  П'ять абсурдних податків Цікаві факти · lesya · 28.05.2012 13:35

  Уряди різних країн світу завжди проявляли неабияку винахідливість, коли справа стосувалася збору податків. Це й не дивно, адже в більшості випадків побори і мита були всього лише способом поповнити скарбницю, однак вони могли бути продиктованими й бажанням відучити народ від поганих звичок. Деколи такі податки доходили до абсурдності.


 • Розгадано секрет "Летючого Голландця"

  Розгадано секрет "Летючого Голландця" Наука · lesya · 25.05.2012 22:37

  Серед моряків, та й не тільки, дуже популярною є легенда про «Летючого Голландця». Згідно з нею, «Летючий Голландець» - це такий собі проклятий корабель-примара, який вічно борознить моря та океани, в силу свого прокляття не маючи можливості причалити до берега. Іноді він може бути оповитий ореолом, що світиться. За легендою, побачити корабель-примару - поганий знак.


 • У Китаї регламентували кількість мух в туалетах

  У Китаї регламентували кількість мух в туалетах Події у світі · lesya · 25.05.2012 20:06

  Цими днями китайський уряд прийняв вельми оригінальний законопроект. Так, як пише Daily Mail, представники влади Пекіна вирішили, очевидно, розвивати в собі якості, властиві радше німцям - точність та педантичність. Згідно із прийнятим законопроектом, відтепер у столиці Китаю діятиме суворе "правило двох мух". Суть його в тому, щоб в громадських туалетах міста кількість цих комах не перевищувала зазначеної норми.


 • 5 простих способів покращити сексуальне життя

  5 простих способів покращити сексуальне життя Краса і здоров'я · lesya · 25.05.2012 17:55

  Ні для кого не секрет, що секс є невід’ємною частиною здорового способу життя сучасної людини. За словами спеціалістів, при відсутності інтимних стосунків спостерігаються не лише перепади настрою, але й інші, набагато серйозніші проблеми зі здоров'ям. Отож спеціалісти для покращення взаємин та сексуального життя радять скористатися п'ятьма простими способами.


 • Вчені з'ясували, чому чоловікам подобаються дівчата з дурнуватим виразом обличчя

  Вчені з'ясували, чому чоловікам подобаються дівчата з дурнуватим виразом обличчя Психологія · lesya · 25.05.2012 15:51

  Нещодавно в результаті проведення нового дослідження американські фахівці з’ясували, що чоловіки віддають перевагу дурнуватим дівчатам із загальмованим виразом обличчя. Інформація про це міститься на сторінках видання Daily Mail. Щоправда, за цими критеріями чоловіки обирають лише партнерок для випадкових зв'язків, відзначає автор статті Сніжана Фарберова.


 • 7 абсурдно дорогих домашніх улюбленців

  7 абсурдно дорогих домашніх улюбленців Природа · lesya · 25.05.2012 13:08

  Сьогодні в світі живе багато мільйонів собак та кішок, які стали нашими справжніми друзями. Ми вже настільки звикли до цих тварин, що навіть не дивуємося їхнім витівкам, сприймаючи їх, цих тварин, як якийсь невід’ємний атрибут сучасного життя. Проте є серед собак і кішок такі екземпляри, які не можуть не привернути уваги оточуючих. І справа тут далеко не завжди у зовнішності, а, скоріше, у вартості окремих видів. Пропонуємо вам список домашніх улюбленців, ціна яких перевершує навіть найсміливіші очікування.


Всього 10392 на 1040 сторінках