Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • 10 неймовірних допінгів

  10 неймовірних допінгів Цікаві факти · lesya · 30.05.2012 15:24

  Часом люди для відновлення сил організму чи для їх підвищення використовують дивні та навіть небезпечні речі. Пропонуємо вашій увазі декілька речовин, які наші предки та сучасники використовували в якості допінгу.


 • Якою буде людина майбутнього?

  Якою буде людина майбутнього? Наука · lesya · 30.05.2012 13:12

  В результаті дослідження, проведеного в Університеті Шеффілда, виявилося, що, незважаючи на досягнення сучасної медицини та технологій, люди продовжують проходити дарвінівський відбір.


 • Вбрання змінює світогляд

  Вбрання змінює світогляд Психологія · lesya · 30.05.2012 11:00

  Цими днями група психологів з Північно-Західного університету в США провела цікаве дослідження, в рамках якого з’ясувала, що красивий одяг допомагає не лише справити належне враження на оточуючих – завдяки красивому вбранню ви можете підвищити власну самооцінку.


 • Несподівана різниця між віруючими та атеїстами

  Несподівана різниця між віруючими та атеїстами Релігія · lesya · 30.05.2012 08:04

  Нещодавно американські психологи провели дослідження, результати якого виявилися цілком несподіваними: з’ясувалося, що атеїсти та агностики є набагато більше співчутливими, ніж представники найбільших протестантських громад США. В рамках експерименту соціологи виявили, що за рівнем своєї черствості та скупості релігійні фанатики випереджають навіть найзапекліших безбожників.


 • Где лучше заниматься спортом?

  Где лучше заниматься спортом? Спорт · lesya · 29.05.2012 12:17

  О пользе и необходимости занятий спортом говорить, пожалуй, не стоит. Действительно, спорт является необходимой составляющей жизни современного человека, помогая ему поддерживать здоровье и хорошую физическую форму.


 • На Україні ввели тотальну заборону на куріння

  На Україні ввели тотальну заборону на куріння Політика · lesya · 28.05.2012 17:15

  Цими днями уряд України прийняв новий законопроект, який розширює перелік місць, де заборонено курити. За прийняття проекту проголосувало 368 парламентаріїв з 422 зареєстрованих в залі.


 • П'ять абсурдних податків

  П'ять абсурдних податків Цікаві факти · lesya · 28.05.2012 13:35

  Уряди різних країн світу завжди проявляли неабияку винахідливість, коли справа стосувалася збору податків. Це й не дивно, адже в більшості випадків побори і мита були всього лише способом поповнити скарбницю, однак вони могли бути продиктованими й бажанням відучити народ від поганих звичок. Деколи такі податки доходили до абсурдності.


 • Розгадано секрет "Летючого Голландця"

  Розгадано секрет "Летючого Голландця" Наука · lesya · 25.05.2012 22:37

  Серед моряків, та й не тільки, дуже популярною є легенда про «Летючого Голландця». Згідно з нею, «Летючий Голландець» - це такий собі проклятий корабель-примара, який вічно борознить моря та океани, в силу свого прокляття не маючи можливості причалити до берега. Іноді він може бути оповитий ореолом, що світиться. За легендою, побачити корабель-примару - поганий знак.


 • У Китаї регламентували кількість мух в туалетах

  У Китаї регламентували кількість мух в туалетах Події у світі · lesya · 25.05.2012 20:06

  Цими днями китайський уряд прийняв вельми оригінальний законопроект. Так, як пише Daily Mail, представники влади Пекіна вирішили, очевидно, розвивати в собі якості, властиві радше німцям - точність та педантичність. Згідно із прийнятим законопроектом, відтепер у столиці Китаю діятиме суворе "правило двох мух". Суть його в тому, щоб в громадських туалетах міста кількість цих комах не перевищувала зазначеної норми.


 • 5 простих способів покращити сексуальне життя

  5 простих способів покращити сексуальне життя Краса і здоров'я · lesya · 25.05.2012 17:55

  Ні для кого не секрет, що секс є невід’ємною частиною здорового способу життя сучасної людини. За словами спеціалістів, при відсутності інтимних стосунків спостерігаються не лише перепади настрою, але й інші, набагато серйозніші проблеми зі здоров'ям. Отож спеціалісти для покращення взаємин та сексуального життя радять скористатися п'ятьма простими способами.


Всього 10394 на 1040 сторінках