Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Фахівці НАСА створили "еліксир молодості"

  Фахівці НАСА створили "еліксир молодості" Краса і здоров'я · lesya · 04.06.2012 12:58

  Вчені усього світу продовжують боротися зі старістю. І ось недавно спеціалісти NASA представили своє нове творіння - фруктовий напій, розроблений спеціально для захисту астронавтів від радіації. Цей напій омолоджує шкіру, запобігаючи її старінню. Відомий він під назвою AS10, а до його складу входять фрукти, овочі та фітоелементи.


 • У Китаї зняли мультфільм про наркомана Барака Обаму

  У Китаї зняли мультфільм про наркомана Барака Обаму Події у світі · lesya · 04.06.2012 10:53

  Нещодавно у Тайвані випустили анімаційний фільм, знятий на основі окремих моментів біографії американського президента: за сюжетом наркоман Барак Обама курить заборонені речовини в компанії своїх друзів.


 • Logitech випустила клавіатуру на сонячних батареях для пристроїв Apple

  Logitech випустила клавіатуру на сонячних батареях для пристроїв Apple Нові технології · lesya · 04.06.2012 08:52

  Нещодавно спеціалісти компанії Logitech розробили новий пристрій - бездротову клавіатуру Logitech Wireless Solar Keyboard K760, призначену для пристроїв Mac, iPad і iPhone. Основною особливістю цієї клавіатури є те, що вона працюватиме на сонячних батареях. Таким чином новинка, яка з’явилася нещодавно, доповнила серію техніки компанії на сонячних батареях, яку було розпочато з клавіатури Logitech Wireless Solar Keyboard K750 та чохла для iPad із вбудованою клавіатурою Logitech Solar Keyboard Folio.


 • Матрица цифровой видеокамеры – особенности выбора

  Матрица цифровой видеокамеры – особенности выбора Нові технології · kseniya_www · 02.06.2012 12:18

  Как и для цифрового фотоаппарата, ПЗС матрица является одним из ключевых элементов цифровой камеры. Именно матрица выполняет задачу по преобразованию изображения, которое поступает через оптическую систему, в электрический импульс.


 • Мобильный телефон и гроза. Основы безопасности

  Мобильный телефон и гроза. Основы безопасности Цікаві факти · kseniya_www · 01.06.2012 12:06

  Почти во всех школах ест предмет, который называется «Безопасность жизнедеятельности», на котором детям рассказывают о том, как нужно себя в вести в экстремальных ситуациях и о том, почему нужно выполнять правила техники безопасности. Но каждый ли ученик выносит с урока заученное наизусть золотое правило, невыполнение которого может стоить ему жизни? Речь идет о том, можно ли пользоваться мобильными телефонами во время грозы.


 • Американці створили шприц без голки

  Американці створили шприц без голки Медицина · lesya · 31.05.2012 08:13

  Цими днями американські вчені представили світові свій новий винахід - шприц, здатний вприскувати ліки без використання голки. Результати дослідження, проведеного під керівництвом професора Іана Хантера з Массачусетського технологічного інституту (MIT), опубліковані в журналі Medical Engineering & Physics.


 • Розважальний комплекс для екстремалів відкрився в Австрії

  Розважальний комплекс для екстремалів відкрився в Австрії Розваги · lesya · 31.05.2012 00:07

  Сьогодні любителі екстремального відпочинку знаходять способи для втілення своїх найсміливіших та найнебезпечніших фантазій. І їхній потяг до пригод завжди намагаються задовільнити підприємці. І ось цими днями в Австрії відкрився ще один розважальний комплекс для любителів активного відпочинку. Він отримав назву Outdoorcenter Zillertal, а відкрито його в містечку Кальтенбах (Kaltenbach) в гірській долині Циллерталь.


 • В Інтернеті з'явився сайт, на якому можна шантажувати самого себе

  В Інтернеті з'явився сайт, на якому можна шантажувати самого себе Суспільство · lesya · 30.05.2012 21:34

  За словами низки фахівців, якщо ви постійно стикаєтеся з труднощами при досягненні особистих цілей, та при цьому чудово справляєтеся із завданнями на роботі чи в школі, то, скоріше за все, вам просто-на-просто не вистачає пресингу. Переважна більшість людей не люблять, коли на них тиснуть, та, як правило, саме такий тиск і є для нас своєрідним мотиватором, який надзвичайно допомагає нам у повсякденному житті.


 • Освічені європейці їли мерців і пили кров до початку XX століття

  Освічені європейці їли мерців і пили кров до початку XX століття Наука · lesya · 30.05.2012 19:30

  Порівняно недавно південнокорейські митники затримали вантаж з Китаю з 17 тисячами чудодійних пігулок, які нібито лікують всі хвороби. З'ясувалося, що ці пігулки наповнені подрібненими в порошок висушеними тілами мертвонароджених немовлят та ембріонів. Розгорівся страшний скандал: новина викликала в суспільстві страх і огиду. Однак ще якихось сто років тому людоїдство в Європі сприймали зовсім по-іншому.


 • В продажі з'явилася сіль з людських сліз

  В продажі з'явилася сіль з людських сліз Події у світі · lesya · 30.05.2012 17:28

  Цими днями в одному з лондонських торговельних центрів розпочалися продажі надзвичайно дивного товару, який одразу ж викликав масу суперечок у суспільстві: відтепер кожен бажаючий отримав можливість придбати один з найбільш екзотичних продуктів харчування за останні десятиліття. Цим продуктом є харчова сіль, виготовлена на основі людських сліз.


Всього 10394 на 1040 сторінках